reklama

Izraelská modelka Bar Refaeliová nemusí do vězení, čeká ji devět měsíců prospěšných prací

Modelka Bar Refaeliová s výtiskem časopisu Sports Illustrated, pro jehož tradiční plavkové číslo pózovala.
Foto: Profimedia.cz

Izraelská modelka Bar Refaeliová se sice vyhnula vězení za daňové podvody, ale přesto dalších devět měsíců nebude tak úplně na svobodě. Svůj prohřešek totiž musí odčinit veřejně prospěšnými pracemi.

reklama

Matka Tzipi (65), která modelce dělala manažerku, dostala od soudu v Tel Avivu trest 16 měsíců odnětí svobody. Obě ženy navíc musí společně zaplatit pokutu ve výši pěti milionů nových šekelů, v přepočtu 32 milionů korun. Informuje o tom německý deník Bild.

K tématu

Soudce tak potvrdil předchozí dohodu s izraelskými orgány, na které se pětatřicetiletá modelka a její matka domluvily, aby se vyhnuly dlouholetému vězení. Bar Refaeliová by měla v sociálních službách začít pracovat 21. září, v ten samý den má její matka nastoupit do vězení.

Matka Tzipi vedla Bar Refaeliovou k modelingu a účinkování v reklamách od osmi měsíců věku, kdy se dívka poprvé v jedné takové představila. Ve svých patnácti letech se stala v Izraeli „Modelkou roku“. Později pózovala pro tradiční plavkové číslo amerického magazínu Sport Illustrated a stala se vítězkou hlasování časopisu Maxim a „Nejžhavější“ ženou roku 2012.

Bar Refaeliová se proslavila také milostným poměrem a čtyřletým soužitím s hollywoodským hercem Leonardem DiCapriem. V září 2015 se provdala za izraelského obchodníka, se kterým má dvě dcery a syna.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

360°

Za to, že šli v noci ven, dostali lidé pokutu 10 tisíc. Potvrzení z práce vše ulehčí

Za to, že šli v noci ven, dostali lidé pokutu 10 tisíc. Potvrzení z práce vše ulehčí

Podle ředitele Městské policie Ostrava Miroslava Plačka potvrzení o tom, že jde člověk v noci z práce nebo do práce, není povinné. Pouze urychlí a usnadní projednání celé záležitosti, uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Noční zákaz vycházení po 21. hodině v Česku platí od středy a v Ostravě strážníci na státní svátek řešili pouze pět případů, kdy lidé vládní opatření nedodrželi.

Kultura

Na knihovny se při vyhlašování opatření zapomnělo. Teď nesmí mít ani výdejní okénko

Na knihovny se při vyhlašování opatření zapomnělo. Teď nesmí mít ani výdejní okénko

Když se minulý týden vyhlašovala přísnější opatření, která znamenala uzavření většiny obchodů, nezaznělo, zda se týkají také knihoven. Ty se pak musely dodatečně dotazovat na ministerstvu kultury, které jim potvrdilo, že knihovny patří mezi „maloobchodní prodej“, a tudíž jsou uzavřené. Nemohou navíc otevřít ani výdejní okénko, jako to dělají knihkupectví po vzoru restaurací.

reklama
Slavia porazila oslabený Leverkusen a poprvé v EL vyhrála. Liberec i Sparta podlehly
Vyzula: Blatný skočil do vlaku, který jede šílenou rychlostí. Situace je katastrofická
reklama
reklama
Nice, Avignon, Saúdská Arábie. Teroristé podnikli útoky na tři cíle a zabili tři lidi

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Babiš: Faltýnkova cesta do Španělska se mi nelíbí a není to dobrý příklad pro lidi
Za čtvrtek zatím přibylo téměř 7000 nakažených. Celkový počet případů přesáhl 300 tisíc
Světový den mrtvice. Ročně postihne až třicet tisíc Čechů, první pomoc je nutná do hodiny
Další články
reklama
reklama