reklama
CNN Prima News zadržení

zadržení

Výpis příspěvků ke štítku „zadržení“

Slovenská policejní inspekce zadržela elitní vyšetřovatele i svého šéfa. Matovič zuří

Slovenská policejní inspekce v pondělí kvůli podezření z manipulování s výpovědí svědků zadržela čtyři vyšetřovatele elitní policejní jednotky NAKA a na příkaz prokurátora zatkla i svého prozatímního šéfa. Zmínění vyšetřovatelé, z nichž nejméně dva podle médií už byli obviněni ze zneužití pravomocí a maření spravedlnosti, pracovali na sledovaných kauzách. Nejnovější postup inspekce a bratislavské krajské prokuratury kritizoval ministr vnitra Roman Mikulec i někteří další představitelé stávající vládní koalice, která si za jeden ze svých cílů stanovila potírání korupce a nastolení spravedlnosti.

Matka popsala dramatické odebrání dítěte: Vyrvali ho z kočárku, na otce použili paralyzér

Obrovské emoce vyvolaly na sociálních sítích záběry zákroku policistů v Karviné. Přivolaly si je sociální pracovnice, které chtěly místním rodičům odebrat teprve týden staré dítě. Ženu po císařském řezu policisté povalili na zem a spoutali. Stejně zakročili i v případě jejího partnera, kterého ještě navíc znehybnili paralyzérem. Ženě už dříve odebrali i starší děti.

Výbuch auta v Přerově: Policie zadržela podezřelého, hrozí mu roky vězení

Policisté zadrželi osobu podezřelou z nastražení výbušného systému na autě v Přerově, uvedla ve středu večer přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Zadrženého člověka obvinili z obecného ohrožení, hrozí mu až osm let vězení. Zaparkovaný VW transportér vybuchl v Sušilově ulici v pondělí, nikdo nebyl zraněn. Podle informací ČTK byl vůz jen několik dní označen novými firemními polepy, patří majiteli sportovního obchodu.

Ve Španělsku dopadli hledaného šéfa 'Ndranghety. Na svobodě byl kvůli chybě soudu

Španělská a italská policie slaví úspěch. Po dvou letech se jim podařilo dopadnout jednoho z nejhledanějších bossů mafiánské organizace 'Ndrangheta Domenica Paviglianitiho, přezdívaného též „boss bossů“. Zločinec se kvůli pochybení soudu dostal předčasně na svobodu z italského vězení v roce 2019 a ihned prchl do Španělska. Ve vězení teď stráví dalších 11 let.

reklama