reklama
CNN Prima News zadržení

zadržení

Výpis příspěvků ke štítku „zadržení“

Pětice demonstrantů zablokovala Nuselský most. Byli spojeni řetězy, zadržela je policie

18. ledna 2022 09:36
Aktualizováno

Pražský Nuselský most ve směru do centra města v pondělí v ranních hodinách zablokovali demonstranti, kteří nesouhlasí se podobou dohody o dolu Turów. Pět lidí spojených řetězy se pohybovalo ve vozovce, čímž přerušili provoz. Po příjezdu policistů odmítli ze silnice odejít, byli proto zadrženi. Celou věc nyní šetří policie.

Pomáhali obsadit synagogu v USA? Britové zatkli kvůli zadržování rukojmí dva mladíky

17. ledna 2022 09:31

Britská policie zatkla v Manchesteru dva teenagery v souvislosti se zadržováním rukojmí v texaské synagoze z uplynulého víkendu, informoval v pondělí server BBC News. Čtyřiačtyřicetiletý Brit Malik Faisal Akram, kterého úřady označily jako útočníka, při střetu s policisty zemřel. Všechny rukojmí se podařilo osvobodit, nikdo neutrpěl zranění.

Policie dopadla muže, který poškodil auta kladenským lékařům. Nedali mi léky, vysvětloval

22. prosince 2021 15:00

Policisté mají muže, který koncem listopadu poničil auta zdravotníků v kladenské nemocnici. K jeho dopadení přispěla souhra náhod, muž o svém činu řekl strážníkům, kteří mu chtěli zkontrolovat doklady. Na policii vypověděl, že nešlo o cílený útok na zdravotníky. Rozčílilo ho, že nedostal léky. Kriminalisté muže obvinili z poškození cizí věci, za což mu hrozí až rok vězení, uvedla ve středu na webu policejní mluvčí Michaela Richterová.

Zadržení Fica bylo PR krokem. Vláda ho volá zpět k moci, říká slovenský expert

16. prosince 2021 23:49

Šlo o PR krok. Přesně tak zhodnotil čtvrteční zadržení bývalého slovenského premiéra Roberta Fica expert Jaroslav Daniško. Policie Fica obvinila z trestného činu podněcování k trestnému činu. Důvodem bylo podle policie porušení zákazu shromažďování, který v zemi platí v rámci nouzového stavu. Fico totiž na čtvrtek svolal protestní jízdu automobilů proti vládě a proti prezidentce Zuzaně Čaputové.

Ve Francii zatkli podezřelého z vraždy Chášukdžího. Novinář zemřel na saúdském konzulátu

7. prosince 2021 21:23

Policie na pařížském letišti Charlese de Gaullea v úterý zatkla muže podezřelého z vraždy saúdskoarabského opozičního novináře Džamála Chášukdžího. Informovala o tom francouzská rozhlasová stanice RTL. Členové komanda ze Saúdské Arábie Chášukdžího brutálně zavraždili v říjnu 2018 na konzulátu této blízkovýchodní země v Istanbulu.

Agresor ve Dvoře Králové zbil mladého muže. Pak nožem hrozil teenagerům

9. listopadu 2021 21:36

Zajímavé vyústění mělo loupežné přepadení ve Dvoře Králové nad Labem a potyčka mezi agresivním mužem s nožem a mladíky nedaleko. Ukázalo se, že pachatel je stejný, vždy vyhrožoval pobodáním. Navíc šlo o odsouzeného, který se od policistů dozvěděl, že měl nastoupit na 14měsíční trest za krádeže. Teď si zřejmě odsedí trest vyšší. Oloupeného teenagera zmlátil tak, že musel být převezen do nemocnice.

Převrat v Súdánu: Generál vyhlásil výjimečný stav a rozpustil vládu, ministry zadrželi

25. října 2021 05:26
Aktualizováno

Nejvýše postavený súdánský generál Abdal Fattáh Burhán v televizním projevu vyhlásil v Súdánu výjimečný stav a oznámil rozpuštění přechodné vlády. Do voleb Súdán podle generála povede nová vláda složená z technokratů. Podle súdánského ministerstva informací generál svým prohlášením potvrdil, že armáda provedla převrat.

reklama