CNN Prima News zadržení

zadržení

Výpis příspěvků ke štítku „zadržení“

Střelba v Plzni: Panika, rodiče rychle odváděli děti, líčí svědci. Senior ohrožoval lidi u hřiště

Hned několik výstřelů zaznělo v sobotu dopoledne v Plzni nedaleko dětského hřiště. Podle informací webu Krimi-Plzeň měl přítomné vyděsit téměř 80letý senior. Svědci uvedli, že nastala panika a rodiče rychle odváděli děti pryč. Muže na místě zadržela policie, dechovou zkoušku na alkohol odmítl. Zbraň, z níž vystřelil, byla plynová.

Pobodání mezi manželi na Mělnicku: Svědci hovoří o motivu, zmiňují raněné dítě a psa

Incidentu v Obříství na Mělnicku, kde policisté nalezli pobodaného muže a zraněnou nezletilou osobu, měla podle zjištění vyšetřovatelů předcházet manželská hádka. Muž s poraněním hrudníku se pohyboval v okolí jednoho z mostů v obci, pomoc mu přivolali kolemjdoucí. Jeho manželku policie zajistila. Mezi místními se spekuluje o tom, že za krvavým sporem mělo stát pokousání psem.

Ruský soud vzal do vazby dalšího podezřelého z útoku v Moskvě. Muž teroristům pronajal byt

Moskevský soud v úterý uvalil vazbu na již osmého muže středoasijského původu, obviněného v rámci vyšetřování teroristického útoku v koncertní síni v Krasnogorsku na předměstí Moskvy, při kterém na konci minulého týdne zahynulo nejméně 139 lidí a dalších 182 utrpělo zranění. Ališer Kasimov pronajal byt jednomu ze čtyř předpokládaných útočníků, oznámila v úterý ruská a zahraniční média. Ruská tajná služba FSB už v sobotu uvedla, že kvůli útoku zadržela 11 lidí, včetně čtyř předpokládaných útočníků.

Obviněné z teroru v Moskvě Rusové nejspíš mučili, unikly i snímky. Jde o signál, tvrdí Just

Modřiny, podlitiny, stopy bití i bezvědomí. Čtyři podezřelé z teroristického činu v koncertní síni Crocus City Hall eskortovala policie k soudu v zuboženém stavu. Zatímco jeden z obviněných měl ovázanou hlavu kvůli uříznutému uchu, o které měl podle videí na sociálních sítích přijít během zatýkání, jiný ze čtveřice byl v soudní síni na lůžku a téměř nic nevnímal. Stav podezřelých vykazoval jasné známky mučení. Spolupracovník CNN Prima NEWS Jiří Just je přesvědčen, že zveřejňování snímků i záběrů krutého zacházení se zadrženými vysílá Rusko jasný signál oponentům.