CNN Prima News žárlivost

žárlivost

Výpis příspěvků ke štítku „žárlivost“

Místo oslavy krvavý masakr kvůli žárlivosti. Muž na Karvinsku zastřelil partnerku i její rodiče

Raif Kačar. Jméno, které se zapsalo do moderních dějin české kriminalistiky jako vůbec první případ masového střelce. Příčinou byl přitom banální rozchod s přítelkyní. Cizinec ho ale nedokázal unést a své bývalé partnerce se rozhodl pomstít popravou. Zavraždil ji samotnou i její nejbližší. Střelbu v jedné z restaurací v Petřvaldě na Karvinsku nepřežili čtyři lidé. Na konci běsnění otočil vrah hlaveň zbraně navíc i proti sobě. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Týrání a trýznivá smrt mladíka z Aše. Vraždil žárlivý policista, svědek myslel, že jde o trik

Přísahal, že bude pomáhat a chránit. Místo toho se ale policista Martin Novotný mstil. V amoku způsobeném žárlivostí se rozhodl vraždit. Společně se svým kumpánem utýral soka v lásce, který si myslel na Novotného přítelkyni. Zbili ho, odvezli na odlehlé místo a tam ho vláčeli přivázaného za osobním autem, dokud nezemřel. Nepočítali ale s tím, že je během jejich krutého týrání uvidí náhodný svědek. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Brutální útok v Ostravě. Muž šlapal sokovi po hlavě, oběť chtěl shodit z balkonu, líčí svědci

Doslova vražedný víkend má za sebou ostravská kriminálka. Muži zákona nejprve vyjížděli k muži, kterého pobodala přítelkyně. Tím však náročná služba spíše začínala. Kriminalisté totiž rovněž zamířili do hotelového domu, kde 36letý útočník napadl ženu a dva muže. Tento případ dokonce vyšetřují jako pokus o dvojnásobnou vraždu, uvedla televize CNN Prima NEWS.