CNN Prima News žárlivost

žárlivost

Výpis příspěvků ke štítku „žárlivost“

Agátu měl manžel rozčtvrtit. Bývalý kriminalista popsal možné motivy brutální vraždy

22. března 2022 09:38

Pokračuje vyšetřování děsivého případu vraždy devětatřicetileté Agáty ze Slovenska. Tu měl zavraždit její manžel, který ji údajně rozčtvrtil a její ostatky vyházel z auta. Policie už muže obvinila. Slovenský deník Nový Čas oslovil rodinné příslušníky zavražděné i bývalého kriminalistu, který přiblížil možné motivace vraha.

Krutá pomsta. Žena zohavila příteli obličej žíravinou, protože ho podezřívala z nevěry

20. listopadu 2021 23:58

Na internetu nakoupila litr kyseliny sírové a jednou v noci poleptala žíravinou svého přítele. Esther Afrifaová na něj chemikálii vylila, když spal. V děsivém činu 28letá žena pokračovala, i když byl již při vědomí a těžce zraněný, dokud mu nezohavila obličej. To vše kvůli tomu, že si myslela, že je jí partner nevěrný. On sám přitom řekl, že před útokem pro něj představovala „celý jeho svět“.

Kvůli údajné nevěře manželky s hospodským začal žárlivý muž do podniku střílet

22. října 2020 18:20

V jedné z obcí na Tachovsku policisté vyšetřují střelbu. Ta má přitom zřejmě kuriózní důvod. Šestačtyřicetiletý muž si myslel, že má jeho žena poměr s tamním hospodským. Vydal se proto k výčepu svého domnělého soka a na budovu opakovaně vystřelil. Uvnitř tou dobou nikdo nebyl. Přesto teď muži hrozí dlouhý pobyt za mřížemi.