CNN Prima News zastávka

zastávka

Výpis příspěvků ke štítku „zastávka“

Opilec autem zabil pět studentů, vinu přiznal. Dědeček si vyslechl trest, pozůstalí plakali

8. června 2023 14:19

Trest 15 let vězení vyměřil ve čtvrtek bratislavský soud řidiči, který loni usmrtil pět osob, když opilý a ve vysoké rychlosti autem vrazil do skupiny lidí na autobusové zastávce v centru slovenské metropole. Obžalovaný Dušan Dědeček, kterému hrozilo až doživotí, dopoledne při zahájení hlavního líčení u soudu první instance vinu přiznal. Po vynesení verdiktu se vzdal práva na odvolání, žalobce si ponechal lhůtu na rozmyšlenou.

Řidič zabil na zastávce v Texasu osm lidí, teď ho obvinili. Nehoda si vyžádala i zraněné

8. května 2023 18:16

Muž, který v neděli najel do lidí na zastávce autobusu ve městě Brownsville v americkém státě Texas a osm z nich zabil, byl obviněn z osmi případů neúmyslného zabití. S odvoláním na policii o tom v pondělí informovala agentura AP. Brownsville je pohraniční město a zastávka se nachází poblíž útulku pro migranty a bezdomovce.

Brutální napadení kvůli banálnímu dotazu. Kateřinu zbil na zastávce v Plzni neznámý muž

27. září 2022 11:45

Kateřina z Plzně prožila velmi nepříjemnou zkušenost. Na zastávce Sady pětatřicátníků ji napadl muž poté, co ho upozornila na to, aby neházel odpadky na zem, ale do koše, který se na místě nacházel. Místo toho, aby uposlechl, začal rozdávat rány do hlavy. Ženu poté odvezli záchranáři do nemocnice na vyšetření. Utrpěla několik pohmožděnin, nevidí na pravé oko a má lehký otřes mozku.