CNN Prima News závod

závod

Výpis příspěvků ke štítku „závod“

Lounová si během rallye v Keni sáhla na dno: Obklopili nás domorodci, musel přiletět vrtulník

Zpěvačka Olga Lounová v exkluzivním rozhovoru pro Showtime s Martinou Jandovou prozradila, že si během náročné rallye v Keni sáhla na úplné dno. Se spolujezdkyní Lilií Khousnoutdinovou toho během několikadenního závodu, který jely za charitativním účelem, zažily víc než dost. Dokonce se dostaly i do nebezpečí, když se jim rozbil motor a ony zastavily uprostřed masajské vesnice. „Za vteřinu kolem nás bylo 300 Masajů, bylo to děsivé,“ vyprávěla Lounová, která do Keni cestovala i s teprve roční dcerkou.

Tragédie na běžkách: V Alpách zemřel český závodník, zřejmě dostal infarkt

Při běžkařském závodě v italských Alpách v neděli zemřel sedmdesátiletý muž z České republiky. Informovala o tom agentura ANSA. Pomoc se muži, který podle prvních informací dostal infarkt, snažili poskytnout ostatní závodníci a zdravotníci přivolaní na místo. Smrt českého občana v oblasti Bolzano potvrdil bez bližších podrobností mluvčí českého ministerstva zahraničí Daniel Drake.

Hrůzný pád Vlhové při závodě: Hvězdnou lyžařku převezli ze sjezdovky do nemocnice

Vážná nehoda poznamenala sobotní obří slalom Světového poháru v alpském lyžování. V prvním úseku tratě došlo k pádu slovenské lyžařky Petry Vlhové, kterou zdravotníci následně přímo ze sjezdovky svezli v záchranných saních. Sportovkyně byla ve stabilizovaném stavu převezena do nemocnice k ošetření, předtím dokonce zamávala divákům. Závod se koná v areálu ve slovenské obci Jasná. O události informoval web Športky.sk.

Deset let od Schumacherovy tragédie: Šampion ovládl Formuli 1, pak přišel pád na lyžích

Na závodních okruzích Formule 1 opakovaně triumfoval, důkazem je rekord v počtu sedmi titulů mistra světa. Sportovní důchod si neužil, protože přišel fatální pád. Šampion Formule 1 Michael Schumacher přesně před deseti lety utrpěl na lyžích vážný úraz, kdy narazil hlavou do skály. Smrti s největší pravděpodobností unikl jen díky helmě, do plnohodnotného života se však vrátit nedokázal. Na veřejnosti se neukazuje a informace o jeho zdravotním stavu jsou kusé.

Tři monumenty, větší dostupnost. Road Classics rozdá cyklistické zážitky i na Klínovci

Po úspěšném pilotním ročníku projektu pro amatérské silniční cyklisty se z Road Classics stane plnohodnotný seriál. V roce 2024 zážitkově laděná událost postupně zamíří na jižní Moravu, do Krušných hor a sezonu uzavře návratem na Ještěd. Díky kratším alternativám hlavních tras nabízí seriál možnost zúčastnit se ještě širšímu spektru cyklistické veřejnosti.

Mrazivé rozloučení žokeje Minaříka: Nevyčítej si to, napsal manželce před sebevraždou

Těžká situace donutila nejúspěšnějšího českého žokeje Filipa Minaříka sáhnout si 4. září na život. Kvůli poranění mozku mu doktoři zakázali nadále se věnovat závodění, navíc měl být se svou ženou, která o něj pečovala po pádu z koně v roce 2020, v rozvodovém řízení. Podle informací webu Blesk, který o pozadí tragického případu informoval, zanechal dopis na rozloučenou.