reklama
CNN Prima News závod

závod

Výpis příspěvků ke štítku „závod“

Tragická rally v Lopeníku: Zemřely čtyři mladé dívky, soud ani po devíti letech nerozhodl

9. listopadu 2021 07:45

Po téměř půlroční pauze v pondělí u Okresního soudu v Uherském Hradišti pokračovalo hlavní líčení v kauze Lopeník. Jde o tragickou nehodu, která se odehrála před devíti lety, kdy závodní auto během Rally Uherský Brod usmrtilo čtyři diváky. Obžalováni jsou čtyři členové organizačního výboru a také traťový komisař, který podle obžaloby nevykázal diváky od trati.

Cyklista srazil při závodě divačku, s mobilem mu vběhla do cesty. Oba skončili v nemocnici

27. října 2021 00:25

Děsivá nehoda, kterou zachytil na video jeden z přihlížejících, se odehrála v sobotu na Kanárských ostrovech. Cyklista srazil v plné rychlosti divačku, která se mu připletla do cesty při závodě na ostrově El Hierro. Žena byla s těžkými zraněními letecky transportována do nemocnice, kde nyní bojuje o život. Hospitalizovali i závodníka. Zda šlo o nedostatečná bezpečnostní opatření, nebo chybu chodkyně, vyšetřuje policie.

Dvanáctidílný seriál Prima CUP zakončil závod Alpa Hradec Králové. Slavily i děti

19. října 2021 09:26

Podzimní podnik Alpa Hradec Králové uzavřel dvanáctidílný seriál Prima CUP, který se uskutečnil 16. října v Hradci Králové. Účastníci absolvovali tři délky závodních tras – 70, 50 a 19 kilometrů. Na své si přišli i ti nejmenší. Seriál Prima CUP 27. října ukončí slavnostní vyhlášení, které proběhne ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi.

Závod Prima CUP si užila řada hvězd. Nechyběli hokejista Hašek nebo modelka Bezděková

4. října 2021 16:55

Víkendového závodu v Mikulově, který nese název Prima CUP, se zúčastnily známé tváře. Cyklistickou výzvu podstoupila například česká miss Andrea Bezděková, zpěvák Mikolas Josef, olympijský vítěz z Nagana Dominik Hašek nebo moderátorka CNN Prima NEWS Soňa Porupková. O pohár zabojovali ale i členové integrovaného záchranného systému. A kdo nakonec vyhrál?

Kimi Räikkönen končí ve formuli 1. Chce si po dvaceti letech užívat života

2. září 2021 15:01

Kimi Räikkönen končí po dvaceti letech ve formuli 1, svým fanouškům to oznámil na sociálních sítích. „Nebylo to snadné rozhodnutí, ale po této sezóně je čas na nové věci,“ sdělil jedenačtyřicetiletý bývalý mistr světa na svém instagramovém účtu. Svou úspěšnou kariéru zakončí v týmu Alfa Romeo, kde působí již třetím rokem. Letos získal v dosavadních dvanácti závodech pouze dva body za dvě desátá místa.

reklama