CNN Prima News závod

závod

Výpis příspěvků ke štítku „závod“

Schumacherův stav dál halí tajemství. Bude vždy součástí mého života, říká exšéf Ferrari

15. listopadu 2022 19:40

Po boku Michaela Schumachera strávil řadu let a slavil s ním řadu triumfů. Legendární pilot formule 1 na svého kolegu nikdy nedal dopustit a spolu tvořili nerozlučnou dvojici. Řeč je o bývalém dlouholetém šéfovi týmu Ferrari Jeanu Todtovi, jemuž se ve svém vysílání věnuje francouzská televize Canal+. Došlo i na vyjádření ohledně legendárního jezdce, který se po vážném úrazu již téměř devět let neukázal na veřejnosti, a informací o jeho zdravotním stavu je jen poskrovnu.

Další zastávkou seriálu Prima CUP byl Harrachov. Prosluněný Kross vyhráli Adel a Kalašová

5. září 2022 12:10

Desátý závod seriálu Prima CUP, zařazený do nejvyšší domácí bikové soutěže ŠKODA AUTO Český pohár v maratonu, ovládli Filip Adel a Milena Kalašová. Harrachovský Kross nabídl účastníkům za ideálních podmínek – slunečného počasí a s příjemnými dvaceti stupni – tři trasy o délkách 22, 48 a 115 kilometrů.

Unikát Kimi opět závodil a bylo mu jedno, co předvede. Po nehodě prohlásil: Dobrá zábava

22. srpna 2022 14:10

Jaký je to pocit řítit se ve formuli rychlostí přes 300 kilometrů za hodinu? Takovou otázku kdysi dostal Fin Kimi Räikkönen. „Je to normální,“ zněla odpověď vždy chladného „Icemana“, který loni ukončil v F1 kariéru. Chtěl věnovat více času rodině, ovšem rychle ho opět začaly svrbět ruce. Návrat k „normálnímu pocitu“ při závodění v extrémním kvapíku zažil v americké populární sérii NASCAR.

Začíná česká kvalifikace ve virtuálních závodech. Tuzemský vítěz se podívá do Monaka

4. července 2022 21:50

Odstartovala národní kvalifikace na mistrovství světa ve virtuálních závodech Sim Racing. Celý šampionát proběhne v populárním závodním simulátoru Assetto Corsa. Soutěžní tratí se stala legendární italská Monza, na které budou závodníci pálit pneumatiky ve voze Porsche 911. Šanci reprezentovat české barvy bude mít každý, přičemž ti nejlepší se zúčastní finále v Monaku.

Velký úspěch. Hyundai Janík Motorsport triumfoval v belgickém Spa-Francorchamps

20. června 2022 10:36

Další závodní víkend v rámci okruhové série TCR Europe hostil legendární belgický okruh Spa-Francorchamps. Fantastický výsledek přinesl nedělní závod, ve kterém si Jáchym Galáš dojel pro své premiérové vítězství v této sérii. Na tento skvělý výsledek navázal jeho týmový kolega Maťo Homola, který dokončil závod na stříbrné příčce. Tým Hyundai Janík Motorsport si tak připisuje dvojité pódium a zisk 90 bodů v rámci hodnocení týmů.