CNN Prima News zdravotní problémy

zdravotní problémy

Výpis příspěvků ke štítku „zdravotní problémy“

Dominik byl minuty bez kyslíku. Nemá sací reflex a krmí ho přes sondu, rodiče prosí o pomoc

27. ledna 2023 07:20

Gábinino těhotenství probíhalo v poklidu, spolu s manželem se těšila na příchod dvojčátek. Vše se rázem změnilo během porodu. Jako první přišel na svět Adámek, který měl kolem krku omotaný pupečník a nedýchal. Problémy měl také Dominik, který byl několik minut bez kyslíku, v důsledku čehož má teď problémy se zdravím. Jejich rodiče se ale nevzdávají a dělají maximum pro to, aby měli oba chlapci co nejšťastnější život. Péče je však velmi nákladná, takže jim nezbývá nic jiného než prosit veřejnost o pomoc.

Natálka nevážila po porodu ani kilo. Stále ji trápí velké zdravotních potíže, boj ale nevzdává

14. ledna 2023 07:01

Natálka se narodila v 6. měsíci těhotenství a už od malička se potýkala s řadou vážných zdravotních problémů. Nejvíce ji ovšem na životě ohrozilo nedovyvinuté tenké střevo, které bylo ucpané, zamotané a následně prasklo. Holčička měla v důsledku toho vnitřní krvácení a selhávaly jí všechny životní funkce. Natálka se projevila jako skutečná bojovnice a díky tomu přežila. S následky se ovšem bude potýkat do konce svého života. Její maminka teď prosí o pomoc.

Utrpení Jiřiny Bohdalové: Herečka leží v nemocnici se zlomeným obratlem

15. prosince 2022 10:44

Herečku Jiřinu Bohdalovou v posledních týdnech trápí vážné zdravotní problémy. Nejdříve 91letá umělkyně bojovala s chřipkou, pak se přidaly bolesti páteře, a nakonec skončila v Nemocnici na Homolce. Několik dnů se nevědělo, jaká byla přesná příčina její hospitalizace. S novou informací teď vyrukoval deník Blesk. Podle něj má oblíbená česká herečka zlomený obratel.

Sergej Lavrov měl být po příletu na summit G20 hospitalizován se srdcem. Lež, tvrdí Rusové

14. listopadu 2022 10:08

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov byl v pondělí po příletu na summit skupiny velkých světových ekonomik G20, který se koná na indonéském ostrově Bali, převezen do nemocnice. Podle guvernéra ostrova Bali se ale jednalo jen o prohlídku a šéf ruské diplomacie se těší dobrému zdraví. Nepotvrdily se tak informace agentury AP, podle nichž byl Sergej Lavrov hospitalizován kvůli problémům se srdcem.

Američanku téměř zabil prsní implantát, měla v něm plíseň. Život jí zachránil přítel

27. října 2022 10:49

Silné bolesti kloubů, extrémní únava, zamlžení mozku a vyrážka po celém těle. Dlouhé roky trápily Američanku Melissu Limovou rozličné zdravotní problémy. Ani lékaři tehdy netušili, co bylo jejich příčinou. Když se její stav začal zhoršovat, byla Melissa připravená se definitivně vzdát. Nakonec se doktorům podařilo odhalit příčinu jejich neduhů – plesnivý prsní implantát.

Zagorová naposledy na veřejnosti: Vypadala spokojeně, chtěla zpátky před fanoušky

26. srpna 2022 15:10

Ačkoliv Hanu Zagorovou v posledních měsících trápily vážné zdravotní problémy, kvůli kterým musela dokonce odložit plánovaná vystoupení, zpěvačka se nevzdávala. Doufala, že jakmile se její stav zlepší, vrátí se před své fanoušky na podium. To se ale už nestane. Zagorová zemřela v pátek 26. srpna. Naposledy se na veřejnosti objevila jen pár týdnů po náhlém kolapsu loni v říjnu.