reklama

Že by se z Mádla stal brzo táta? Otcovskou dovolenou bych si klidně střihl, přiznal herec

Jiří Mádl je herec, režisér a scenárista. Ale to mu pořád nestačí, takže nyní dokonce začal psát román o lásce. O té své moc mluvit nechce, zato ale prozradil, že by se z něj klidně už brzo mohl stát táta.

reklama

Oblíbený herec Jiří Mádl musí pořád něco dělat a jen tak odpočívat by ho nebavilo. Polovinu léta strávil v Itálii, kde začal psát svou první knihu. „Po těch všech scénářích je to samozřejmě trošku jiná disciplína. Má kniha je vyloženě o lásce dvou lidí, kteří se potkají virtuálním způsobem ve virtuálních podmínkách a zažívají na internetu plnohodnotný vztah,“ popsal.

Talentovaný umělec ale neopustil ani práci herce. V posledním filmu si zahrál tátu na mateřské, s dětmi mu to prý jde. „Docela si s nimi rozumím a docela mě i poslouchají. Mamka učila ve školce, pomáhal jsem jí hlídat děti. Myslím, že i když nejsem otec, rozhodně to ve mně je,“ uvedl Mádl s tím, že by si střihl i otcovskou dovolenou.

„Byl bych konečně s někým, kdo má podobnou slovní zásobu a podobně vnímá své potřeby, a myslím, že bych si to docela užil,“ vysvětlil herec. Mádl je už docela dlouho zadaný, o svém soukromí ale mluví nerad. „Tyhle věci se řeší doma,“ řekl stručně na otázku, kdy by se mohl sám stát otcem.

Tagy:

Hlavní zprávy

V Česku se začíná šířit zmutovanější potomek omikronu. Odkud se nová varianta vzala?

Koronavirová varianta omikron v Česku bleskurychle vytlačila předchozí deltu, zhruba 95 procent všech pozitivních testů v zemi připadá právě na variantu, která se v listopadu rozšířila z Jihoafrické republiky. Jenže ve stejný měsíc se objevila i nová varianta BA.2, se kterou se trápí zejména v Dánsku a Británii a na kterou už narazili i experti v Česku.

Máte omikron? 20 příznaků, které určí nákazu. Jeden přijde ještě před pozitivním testem

Koronavirová varianta omikron se čím dál více šíří českou populací. Experti vesměs uvádí, že oproti předešlým mutacím sice tolik nezpůsobuje vážná onemocnění, ale je mnohem infekčnější. Jak poznáte, že ho máte? Existuje celá řada příznaků, experti jich zmiňují rovných dvacet. Mezi nimi i ty, které se objeví už zkraje nákazy, dokonce ještě před tím, než vám nákazu potvrdí test.

Philipp: Rozvolňovat můžeme za tři až čtyři týdny. Možná dojde i na čtvrtou dávku

Téma rozvolňování opatření v těchto dnech není na stole kvůli šíření omikronu. Můžeme se o něm začít bavit za zhruba tři až čtyři týdny. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl lékař a poslanec Tom Philipp (KDU-ČSL). Kromě toho zmínil, že časem dojde i na debatu nutnosti čtvrté očkovací dávky proti covidu. Poslankyně SPD Karla Maříková současná vládní opatření kritizovala.

Nejezděte na Ukrajinu, apeluje Lipavský na Čechy. Uznal, že se napětí nedaří hasit

Česko zatím nevydává pokyn k evakuaci personálu zastupitelských úřadů na Ukrajině kvůli hrozící ruské invazi. Po úterním jednání krizového štábu resortu zahraničí to novinářům řekl ministr Jan Lipavský (Piráti). Apeloval na české občany, aby necestovali do příhraničních oblastí na východě a severu Ukrajiny. Ti, kteří se v zemi nacházejí, by se podle ministra měli registrovat v systému Drozd, který slouží k informování českých turistů o mimořádných událostech.

reklama

Domácí zpravodajství

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí

V neděli odpoledne se na Václavském náměstí v Praze uskuteční demonstrace za svobodu a občanská práva, které by se měli zúčastnit zástupci SPD, hnutí Chcípl PES nebo zpěvák Daniel Landa. Podle informací CNN Prima NEWS tam promluví ale i Pirát Ondřej Dostál či senátorka Alena Dernerová. Ta upozornila, že se s ostatními řečníky ale nespojují. Že má jít o apolitickou akci zdůraznil i svolavatel demonstrace a šéf Svobodných Libor Vondráček.

reklama