reklama

Že by se z Mádla stal brzo táta? Otcovskou dovolenou bych si klidně střihl, přiznal herec

Jiří Mádl je herec, režisér a scenárista. Ale to mu pořád nestačí, takže nyní dokonce začal psát román o lásce. O té své moc mluvit nechce, zato ale prozradil, že by se z něj klidně už brzo mohl stát táta.

reklama

Oblíbený herec Jiří Mádl musí pořád něco dělat a jen tak odpočívat by ho nebavilo. Polovinu léta strávil v Itálii, kde začal psát svou první knihu. „Po těch všech scénářích je to samozřejmě trošku jiná disciplína. Má kniha je vyloženě o lásce dvou lidí, kteří se potkají virtuálním způsobem ve virtuálních podmínkách a zažívají na internetu plnohodnotný vztah,“ popsal.

Talentovaný umělec ale neopustil ani práci herce. V posledním filmu si zahrál tátu na mateřské, s dětmi mu to prý jde. „Docela si s nimi rozumím a docela mě i poslouchají. Mamka učila ve školce, pomáhal jsem jí hlídat děti. Myslím, že i když nejsem otec, rozhodně to ve mně je,“ uvedl Mádl s tím, že by si střihl i otcovskou dovolenou.

„Byl bych konečně s někým, kdo má podobnou slovní zásobu a podobně vnímá své potřeby, a myslím, že bych si to docela užil,“ vysvětlil herec. Mádl je už docela dlouho zadaný, o svém soukromí ale mluví nerad. „Tyhle věci se řeší doma,“ řekl stručně na otázku, kdy by se mohl sám stát otcem.

Tagy:

Hlavní zprávy

Zakopali válečnou sekeru? Petříček pomáhá Maláčové s kampaní ČSSD v Praze

Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) během letákové kampaně v Praze využila pomoc bývalého ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD). Pro leckoho jde o velké překvapení. Petříček totiž v červnu opustil pražskou kandidátku strany, když zjistil, že její lídryní bude právě Maláčová. Ve vedení resortu zahraničí skončil poté, co jeho odvolání navrhl šéf sociálních demokratů Jan Hamáček.

Šéfka TOP 09: Maláčová má panickou obsesi z ODS, strašení si nechte do pohádek

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová osočila ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD) z toho, že svými výroky o ODS pouze straší lidi. Jednička na kandidátce ČSSD v Praze má podle jedné z tváří koalice Spolu „panickou obsesi“ z občanských demokratů. Maláčová v pořadu Partie Terezie Tománkové tvrdila, že pokud se ODS dostane do nové vlády, dojde na rozsáhlé privatizace a budou se rušit nemocnice v malých městech.

Papež upozornil na sexuální násilí Rudé armády, oběť z Česka bude blahořečena

Papež František při návštěvě Slovenska otevřel i temnou kapitolu z konce války, kdy postupující Rudá armáda hromadně znásilňovala ženy i nezletilé dívky. Svatý otec se v Košicích poklonil památce 16leté Anny Kolesárové, která se ruskému vojákovi odmítla poddat, a ten ji zastřelil. Vatikán aktuálně chystá i blahořečení oběti sexuálního násilí Rudé armády ze Sobotína na Šumpersku, čeští historikové se přitom tématu spíše vyhýbají.

reklama

Domácí zpravodajství

Maláčová by rozdávala každému, říká Ševčík. Inflace podle něj vystoupá na 5 procent

Zvyšování minimální mzdy je pouze politické téma, uvedl k plánu ministryně práce Jany Maláčové na další zvyšování minimální mzdy ekonom a kandidát koalice Trikolory, Svobodných a Soukromníků Miroslav Ševčík v Partii Terezie Tománkové. Zároveň uvedl, že se nárůst inflace nezastaví a do konce roku dosáhne pěti procent, což potvrdil také pirátský senátor Lukáš Wagenknecht.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama