reklama

kniha

Výpis příspěvků ke štítku „kniha“

Princ Harry se utrhl na bratra kvůli milované Meghan. Kdo si sakra myslíš, že jsi?

29. listopadu 2021 23:42

Příbuzní prince Harryho nebyli nadšení z jeho nastávající manželky Meghan od samého začátku. Odhaluje to nová kniha Bratři a jejich manželky: Soukromý život Williama, Kate, Harryho a Meghan. Jeho rychle se rozvíjející románek s americkou herečkou zpochybnil vévodův bratr princ William krátce před jejich zasnoubením. Mezi bratry pak vznikla roztržka.

Syn herečky Gabriely Vránové popsal její poslední chvíle. Na smrt je připravovali

22. listopadu 2021 06:33

Od smrti legendární české herečky Gabriely Vránové letos uplynuly tři roky. Její syn –⁠ herec, režisér a scénárista Ondřej Kepka –⁠ se o ní rozhodl napsat knihu, v níž odtajnil řadu zajímavostí z jejího života. Nevyhnul se ani nejbolestnějšímu okamžiku, kdy ve věku 78 let prohrála svůj statečný boj se zákeřnou rakovinou tlustého střeva.

Rozhoupávám se k tomu stát se mluvčí špatných matek, říká herečka Doležalová

26. října 2021 10:53

Herečka Marie Doležalová se proslavila nejen v kinematografii, ale i svým blogem Kafe a cigárko, které vydala dokonce knižně. Svým fanouškům prozradila, že by se ráda pustila i do dalšího projektu. V pořadu Interview přiblížila, o co by se jednalo. „Chci psát o mateřství a mám slinu přiznávat mateřské věci. Rozhoupávám se k tomu,“ prozradila s tím, že by se ráda stala mluvčí „špatných matek“.

Vlhová se pustila do extrenéra: Ubližoval mi, byla jsem pro něj stroj a mohl mě zničit

21. října 2021 19:31

Letos v březnu dotáhla slovenská lyžařka Petra Vlhová dílo do konce a dosáhla na velký křišťálový glóbus za vítězství ve Světovém poháru. O tom, jak se holka ze sídliště dostala na sjezdařský vrchol, bude pojednávat její biografie, která vyjde v listopadu. V ní rodačka z Liptovského Mikuláše poodkrývá zajímavé detaily své kariéry včetně strastí, které si „užila“ s italským trenérem Liviem Magonim.

reklama