reklama

Zlín

Výpis příspěvků ke štítku „Zlín“

Chystáme se na nejhorší scénář. Testoval bych i očkované, říká šéf zlínské nemocnice

26. listopadu 2021 14:51

Počty nakažených v Česku rekordně rostou a přibývá i lidí v nemocnicích. Například Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně už se připravuje na nejhorší možný scénář nynější covidové vlny. CNN Prima NEWS to sdělil ředitel nemocnice Michal Filip. Dodal, že zdravotníci si sahají na dno a je na nich znát velká únava. Navrhuje, aby se v současné krizové situaci testovali i očkovaní lidé.

Exploze v masážním saloně ve Zlíně: Střepy z oken padaly mezi kolemjdoucí

9. listopadu 2021 13:54
Aktualizováno

V provozovně masérských služeb v budově na náměstí Míru ve Zlíně došlo v úterý po poledni k explozi. Dva zasahující policisté se nadýchali kouře, evakuovat bylo nutné deset lidí. Způsobená škoda je předběžně vyčíslena na 2,5 milionu korun. Příčinou exploze byla závada na olejovém radiátoru, uvedla mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Kde zaparkovat? Řidiči nemají ve Zlíně na sídlištích místo, komplikují průjezd hasičů

29. září 2021 22:32

Zoufalství při snaze zaparkovat na přeplněném sídlišti prožívají řidiči v nejednom českém městě. Výjimkou není ani Zlín, kde chybí stovky parkovacích míst. Jejich nedostatek pak často nutí řidiče parkovat všemi možnými způsoby, a to i za cenu pokuty. Ohrožují přitom průjezd sanitek nebo hasičů. Město proto rychle buduje velká parkoviště, a uvažuje dokonce o nepopulárních „modrých zónách“.

Muž ze Zlína se pokusil zaútočit nožem na policistu. Hrozí mu 6 let vězení

31. srpna 2021 12:21

Čtyřiadvacetiletý muž ze Zlína se pokusil v dubnu v bytě své matky zaútočit nožem na policistu. Útočník byl pod vlivem alkoholu a marihuany. Policista pokus o úder vykryl a vyvázl bez zranění, sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Kriminalisté dosud netrestaného muže obvinili z násilí proti úřední osobě, v případě odsouzení mu hrozí až šestileté vězení.

Vybrali ho do NHL, porazil rakovinu. Nemoc mu ale vzala manželku

21. srpna 2021 18:11

Úspěšně porazil rakovinu, kvůli které musel skončit s milovaným hokejem. Bývalý slovenský obránce extraligových týmů Českých Budějovic, Zlína nebo Třince Miroslav Ďurák ale musí ve 40 letech skousnout daleko závažnější zprávu, než byl před čtyřmi lety nucený konec kariéry. S tříletou dcerou Tamií oznámili, že zákeřné nemoci, se kterou se pral i sám Ďurák, podlehla jeho o rok mladší manželka Daniela.

Pracovní obuv má být účelná, ale i hezká, říká její výrobce a držitel značky kvality

12. srpna 2021 08:55

Značka Komfortní obuv je v České republice poměrně mladá. Spotřebitelé se s ní mohou setkávat teprve pět let, a to třeba i u obuvi určené k práci. Pracovní obuv by totiž neměla být chápána jako součást vybavení, kterému není třeba věnovat pozornost. „Musíme si uvědomit, že v ní strávíme třetinu života, a tak bychom jejímu výběru měli věnovat stejnou pozornost jako jiným typům obuvi,“ řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Robert Kunorza, ředitel společnosti Z-Style, která je držitelem značky Komfortní obuv.

reklama