CNN Prima News zpěvák

zpěvák

Výpis příspěvků ke štítku „zpěvák“

Rusko není Putinova řiť, kterou musíte líbat. Kvůli výroku si známý zpěvák vysloužil trest

20. května 2022 17:19

Lídr populární ruské rockové skupiny DDT Jurij Ševčuk se dostal do problémů kvůli svým slovům, že „vlast není Putinova řiť, kterou je potřeba líbat‘‘. Výrok o Rusku a prezidentovi země Vladimiru Putinovi pronesl na středečním koncertu v Ufě. Hned po koncertu přišla do zákulisí sálu za zpěvákem policie a sepsala s ním protokol o přestupku, uvedl zpravodajský web stanice Rádia Svobodná Evropa/Rádia Svoboda.

Pohádkový princ Josef Zíma slaví kulatiny. Hrozila mu amputace nohy, co ho zachránilo?

11. května 2022 06:27

Před několika lety to s ním vypadalo všelijak. Lékaři už ho pomalu připravili na to, že přijde o nohu. Zpěvák a herec Josef Zíma, který slaví 90. narozeniny, však dokázal, že je velký bojovník. Jak je na tom aktuálně se zdravím? Kdo se mu stará o domácnost? A jak vzpomíná na svou životní lásku, manželku Evu Klepáčovou, s kterou byl ženatý 54 let? I o tom promluvil oslavenec v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Dalibor Janda o ztrátě syna: Nerad brečím, nechci být litován. My chlapi to držíme v sobě

8. května 2022 21:27

Dalibor Janda se na hudební scéně pohybuje přes 40 let. A přestože mu hity Hurikán či Kde jsi? přinesly velký úspěch, slávou se podle svých slov nikdy nenechal unést. „Lesk showbyznysu mě nikdy nepohltil,“ uvedl hudebník v pořadu Povídej. Moderátorce Radce Červinkové vylíčil také hrůzy, které ho v životě potkaly. Zavzpomínal i na svého zesnulého syna Dalibora.

Překvapení v Kyjevě. Bono Vox z U2 uspořádal koncert v metru, zpíval s vojáky

8. května 2022 16:01

Na Ukrajinu už nemíří jen zahraniční státníci, ale také celebrity. Místní obránce na místě na začátku války podpořil herec a režisér Sean Penn, před pár dny se ve Lvově objevila herečka Angelina Jolie. Další slavnou osobností, která vyrazila na Ukrajinu, je věhlasný zpěvák Bono Vox z kapely U2. Ten dokonce uspořádal překvapivý koncert lidem v Kyjevě. Vystoupil navíc ve stanici metra, kde zpíval společně s vojáky.

Janda o motorkářích: Mou píseň Hurikán pouštějí na pohřbech, jsem s tím už smířený

6. května 2022 16:21

Hostem nedělního premiérového dílu pořadu Povídej bude zpěvák Dalibor Janda. S moderátorkou Radkou Červinkovou pohovoří mimo jiné i o své nejslavnější písni Hurikán, se kterou dodnes slaví velké úspěchy. Oblibu si legendární song našel zejména mezi motorkáři, kteří ji dávají hrát na pohřbech svých kamarádů zahynulých na silnicích. Ačkoliv se podle Jandy jedná o velmi nepříjemnou věc, je s tím už smířený. Neboť právě o tom text jeho nejslavnější písně je.

Přiznání oslavence Jandy: Měl jsem výčitky a nemohl spát. S Alicí jsem se chtěl rozejít

2. května 2022 14:11

Zpěvák Petr Janda, který 2. května slaví 80. narozeny, neměl o fanynky nikdy nouzi. Jednu z nich si dokonce vzal za ženu. Řeč je o jeho třetí manželce Alici, se kterou tvoří pár 22 let a vychovává s ní dvě dcery Anežku a Rozárii. A přestože teď Janda mluví o jejich manželství jako o vesměs krásném, začátky prý byly poměrně krušné. Než si totiž Alici vzal, stihl se s ní nejprve rozejít.