reklama
CNN Prima News zpěvák

zpěvák

Výpis příspěvků ke štítku „zpěvák“

Frühlingová promluvila o psychických potížích. S Láskou natočila nový videoklip

24. října 2021 22:14

Sociální fóbie přivedla zpěvačku Ivu Frühlingovou k panickým atakám. Dnes už je na tom prý lépe, dokonce se z ní stala hvězda sociálních sítí. Má tisíce sledujících a pravidelně sdílí videa ze svého soukromého života. S písničkářem Láskou pak začátkem října vydala novou píseň Světová hvězda. V pořadu Showtime prozradila zajímavosti z natáčení.

Miro Žbirka skončil na kapačkách, skolil ho zákeřný bacil. Posílejte mi energii, prosí

14. října 2021 18:54

Slavný slovenský zpěvák Miroslav „Meky“ Žbirka pořádně vyděsil své fanoušky, když ve středu dopoledne na sociálních sítích sdílel fotografii z nemocnice, kde se právě léčí se zákeřným bacilem. Hudebníka trápí zdravotními problémy již několik let. Údajně má problémy s dýcháním a v roce 2017 dokonce prodělal těžký zápal plic.

Pop je nejtěžší žánr. Základ všeho je dobrá manželka, říká Kapitán Demo

8. října 2021 21:16

Svoji pracovní vytíženost a rodinu se snažím držet v rovnováze. Základem je dobrá manželka. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to prohlásil hudebník, producent, DJ a moderátor Jiří Burian, který je veřejnosti známý především jako Kapitán Demo. Burian v rozhovoru prozradil, jak Kapitán Demo vznikl, co nového chystá, nebo jaká byla zkušenost zahrát si syna Jaroslava Duška.

reklama