CNN Prima News zpěvák

zpěvák

Výpis příspěvků ke štítku „zpěvák“

Vágner o tragické nehodě: Ztuhl jsem jako led. Dodnes nevím, jak jsem z autobusu vypadl

28. května 2023 21:58

Na 21. srpna 1968 hudebník Karel Vágner jen tak nezapomene. Spolu s dalšími členy kapely se během zájezdu v Mongolsku stal účastníkem tragické nehody. Jejich autobus se zřítil ze srázu a převrátil se. Vágner a klávesista Ivo Moravus měli velké štěstí, při nehodě totiž vypadli malým okénkem ven a tragédii přežili. Detaily hrůzné nehody si známý textař pamatuje dodnes. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS vylíčil některé z nich.

Hudební festivaly v Česku PŘEHLEDNĚ: Kde vás letos roztančí domácí i zahraniční hvězdy?

27. května 2023 06:06

Léto není obdobím pouze dovolených u moře, ale také hudebních festivalů, které se letos konečně obejdou bez jakýchkoliv koronavirových opatření. Jen v Česku si lidé mohou vybrat z několika desítek akcí. Na těch nejvyhlášenějších, jako je Rock for People nebo Colours of Ostrava, se dočkají i světově uznávaných hvězd. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled událostí včetně jejich zajímavostí.

Daniel Landa v problémech? Firma Žito 44 je bez majetku, na daních dluží více než milion

18. května 2023 08:40

Zhruba 1,3 milionu korun má na daních dlužit firma Žito 44, v níž má zpěvák Daniel Landa většinový podíl. Informaci zveřejnil Radiožurnál na základě insolvenčního návrhu na společnost. Z něj má plynout, že firma nemá žádné peníze ani další majetek. Landa v reakci pro CNN Prima NEWS řekl, že ve firmě měl na starost pouze uměleckou a sportovní stránku projektů a po neshodách s producentem Jiřím Jurtinem působení ve společnosti ukončil.

Britské hvězdy odmítly zahrát na korunovaci Karla III. Organizátoři musí lovit i v zámoří

28. dubna 2023 18:36

S tím, jak se korunovace blíží, se nic nesmí nechat náhodě – ani hudební výběr. Na seznamu vystupujících jsou světové hvězdy, některé ale účast odmítly. Jde například o Eltona Johna nebo Eda Sheerana. Král Karel III. s manželkou před slavnostním ceremoniálem, který je naplánován na 6. května, navíc překvapili například i organizátory Eurovize, jež se letos vysílá právě z Británie.

Zemřela hudební ikona a bojovník za lidská práva. Belafonte se proslavil hitem Matilda

25. dubna 2023 16:38

Americká hudební ikona i bojovník za lidská práva a rovnoprávnost Harry Belafonte v úterý zemřel, bylo mu 96 let. Příčinou úmrtí bylo selhání srdce, řekl deníku The New York Times jeho dlouholetý mluvčí Ken Sunshine. Zpěvák, který vedl hudební žebříčky i kampaně za občanská práva, skonal ve svém bytě na Upper West Side na Manhattanu.

Neckář promluvil o nešťastném pádu, po kterém přestal chodit. Prozradil i přání k jubileu

25. dubna 2023 10:03

Bylo to horší a horší, popisoval zpěvák Václav Neckář důsledek nešťastného pádu, při němž si poranil levý kotník. Oblíbený hudebník přestal chodit, lékař mu proto doporučil rehabilitace v Kladrubech na Benešovsku. Po týdnu pilného cvičení se pohyb zlepšuje, Neckář však zažívá i další nečekané pokroky, a to se svou řečí.