Genderově neutrální student z Německa utratil téměř milion a půl za plastiky. Nyní čelí kritice

Patrick Mast od svých osmnácti let podstupuje kosmetické a plastické úpravy. Pouze v roce 2019 měl více jak dvacet ošetření rtů a prohlásil, že chce vypadat jako panenka bez výrazu. Nyní čelí kritice a byl dokonce označen za hloupého. Jeho to ale netrápí, jde si za svým snem.

Pětadvacetiletý Patrick z německého Frankfurtu se narodil jako muž, nyní se za něj ale nepovažuje. Tvrdí, že není ani muž a ani žena, dle něj samotného je „ono“. K sobě ale hledá mužského partnera. Momentálně je po rozchodu a doufá, že najde přítele, kterému plastiky nebudou vadit.

Tvrdí, že je závislý na bolesti z injekcí a plastických operací. Každý měsíc proto chodí na injekce do rtů, aby je měl co nejplnější a každé čtyři měsíce si pak nechává aplikovat botox. Chce tak docílit malého nosu a kulatých očí, stejně jako má panenka Barbie. Proto podstupuje i častou blefaroplastiku. To je plastika očí, která odstraňuje přepadlá víčka.

Patrick řekl serveru Daily Mail, že se mu líbí pozornost, kterou poutá. „Ne všechna odezva je pozitivní. Můj vzhled navíc způsobuje mnohem více problémů jiným lidem než mně. Ale operace je mým rozhodnutím a důsledky jsou jen mým problémem,“ řekl. Dodal, že mu několikrát lidé řekli, že vypadá jak monstrum. Stojí si ale za tím, že má právo vypadat tak, jak chce.

„Zjistil jsem, že lidé předpokládají, že jsem hloupý, protože vypadám jako Barbie. Kdyby si udělali čas a popovídali si se mnou, uvědomili by si, že jsem ve skutečnosti docela normální a inteligentní,“ řekl serveru.

S botoxem začal Patrick už jako teenager a v posledních sedmi letech se jeho vzhled razantně změnil. Z pocitu potěšení z plastik se pro něj stala posedlost a závislost, bez které nedokáže žít. „Miluji umělý vzhled,“ dodal. Za nejlepšími plastickými chirurgy létá po celém světě. Například na plastice nosu byl v Turecku.

Tagy: