CNN Prima News operace

operace

Výpis příspěvků ke štítku „operace“

Adámek musel na operaci v pouhých šesti dnech. Rozsáhlý rozštěp rtu už není vůbec vidět

14. května 2022 15:41

Mezinárodní týden rovnosti tváří připomíná onemocnění, která mění vzhled lidské tváře, ale nikoliv intelekt. Takto postižení lidé jsou zkrátka odlišní pouze na první pohled, a musí proto čelit mnoha překážkám a předsudkům. Jednou z těchto nemocí je rozštěp rtu, se kterým se narodil dnes již roční Adámek z Brna. Co všechno musel podstoupit?

Kauza Adámek: Chlapec je po operaci v bdělém kómatu. Lékařka a sestra dostaly podmínku

19. dubna 2022 14:49
Aktualizováno

Pardubický soud uložil v úterý podmíněné tresty lékařce a zdravotní sestře v případu chlapce, který po komplikacích po operaci mandlí zůstal v bdělém kómatu. Další sestru zprostil obžaloby. Podobně zprostil obžaloby i společnost Nemocnice Pardubického kraje jako právnickou osobu. Rozsudek není pravomocný, státní zástupce se proti části výroku odvolal, někteří obhájci si ponechali lhůtu na odvolání.

Bývalá hvězda Barcelony zapletena do obchodování s orgány. Jak to bylo s játry Abidala?

17. dubna 2022 17:22

Bratranec, nebo černý trh? Fotbalista Éric Abidal patřil několik let do hvězdami napěchované Barcelony – hrál po boku Xaviho, Puyola, Messiho, Iniesty nebo Ronaldinha. Kariéru francouzského obránce přibrzdil zhoubný nádor na játrech v roce 2011. Transplantace, kterou musel nakonec podstoupit, byla úspěšná. Provázejí ji ale podivné okolnosti a podezření na nelegální obchod s lidskými orgány.

Babiš jde ve středu na operaci. Se zablokováním tenkého střeva to nesouvisí, říká

29. března 2022 18:26

Zítra podstoupím nějaký operační zákrok, prozradil v úterním Press klubu na Frekvenci 1 bývalý premiér a současný poslanec Andrej Babiš (ANO). Popřel spekulace, že by zákrok souvisel s nedávnou návštěvou IKEM, a odmítl také informaci, že se chystal do Maďarska podpořit tamního předsedu vlády Viktora Orbána před parlamentními volbami.