Video: Tragická autonehoda v Kalifornii. Šestiletá dívka zemřela a její dvouletá sestra utrpěla vážná zranění. Matka z místa utekla

Tragická autonehoda v Californii

Tragická autonehoda (Zdroj: CNN)

Způsobila smrt jedné z vlastních dcer a druhé zapříčinila vážná zranění. Matka dvou holčiček se otáčela v protisměru a vrazila do sloupu elektrického vedení. Exploze auta způsobila požár. Matka z místa úplně nahá uprchla. Policisté se snaží zjistit, zda nešlo o alkohol za volantem. Informovala o tom CNN.

Tragická událost se stala v Kalifornii v pondělí dopoledne kolem desáté. Matka se otáčela do protisměru na červené. Při přestupku a vysoké rychlosti narazila do stromu a následně do sloupu elektrického vedení. Jednatřicetiletá žena po výbuchu od auta zbaběle utekla. Následně byla policisty vzata do vazby. Po propuštění ji převezli do nemocnice za její druhou dcerou. Ta byla naštěstí hospitalizována a podle zpráv CNN se předpokládá, že incident přežije.

Jeden ze svědků uvedl pro CBS, že byly obě dvě dcery špatně připoutané k autosedačkám. Vyndat je z auta se jim podařilo až po přeřezání pásů. „Šestiletá dívka měla pěnu v ústech a celá zčervenala,“ uvedl svědek. Přicházela o život už během zachraňování. Na následky vážného zranění po cestě do nemocnice zemřela.

Tagy: