VIDEO: V ostravské tramvaji řádil zloděj. Poznáte ho?

V ostravské tramvaji řádil zloděj

VELKÉ ZPRÁVY: Policie pátrá po zloději v tramvaji

Ostravští policisté usilovně pátrají po zloději, který v tramvaji okradl spící ženu. V nestřeženém okamžiku jí z ruky vytrhl kabelku, ve které měla doklady, platební kartu a mobil. Způsobil jí škodu ve výši 4 tisíc korun. Poznáváte muže na záběrech z bezpečnostních kamer? Pokud ano, volejte na linku 158, nebo na naši krimilinku. Psát můžete i na Facebook Zpravodajství FTV Prima.

Nepříjemnou zkušenost se zlodějem má třiadvacetiletá žena z Ostravy-Poruby, která cestovala autobusem směrem na Dubinu. Po cestě usnula, což se jí pořádně vymstilo. Pachatel si spící slečny okamžitě všiml a nenápadně se k ní přibližoval, až byl nakonec v její těsné blízkosti. Pár vteřin před vystoupením zloděj ženě vytrhl kabelku z ruky a vyběhl pryč z autobusu.

Richard Palát z ostravské policie uvedl, že škoda činí čtyři tisíce korun a zloději za tento čin hrozí až dva roky vězení.

Pokud muže na záběrech poznáváte, určitě kontaktujte policii. Buď na lince 158, nebo na naší krimilince. Napsat můžete i na Facebook Zpravodajství FTV Prima.

Tagy:
strava