VIDEO: Zloděj se popral i s ochrankou! Nyní se po něm pátrá

Policie hledá mrštného zloděje (Zdroj: PČR)

Dosud neznámý zloděj očividně předpokládá, že mu jeho troufalá zlodějna snadno projde. Pomozte policii mu jeho naivní plán vyvrátit. Poberta totiž v rozmezí dvou týdnů opakovaně chodil krást do jednoho brněnského obchodu s textilem.

Ze zajištěných kamerových záznamů policisté zjistili, že drzý nenechavec procházel prodejnu tak dlouho, dokud podle cenovek nenašel nejdražší zboží ke krádeži. To si pak potajmu uschoval pod bundu a bez zaplacení z obchodu odešel. Zaměstnanci dobře tušili, že jim v obchodě někdo hojně krade, prohlédli si kamery a na lapku si počíhali. A právě jeho poslední krádež se mu tak málem stala osudnou, jenomže mrštný darebák se mužům hbitě vysmekl a pohotově utekl. Během čtyř obdobných zlodějských výprav dokázal společnosti způsobit škodu dosahující částky téměř 20 tisíc korun, přičemž v případě dopadení tak bude muset počítat s trestním stíháním ze spáchání trestného činu krádež.

Policisté tak teď hledají muže který je ve věku kolem 25 let, štíhlé postavy, byl oblečený do tmavé bundy s kapucí s kožíškem a světlejších kalhot. Máte k němu jakékoliv informace? Víte, o koho se jedná? Zavolejte na linku tísňového volání 158, využít můžete i naši Krimilinku.