CNN Prima News zubař

zubař

Výpis příspěvků ke štítku „zubař“

Zubaře v Raškovicích lákají i na byt. Brali by i ukrajinského, zákon to však neumožňuje

6. dubna 2023 13:17

Plně vybavená ordinace, dvoupokojový obecní byt a tři tisícovky pacientů k registraci. A jako bonus – krásné prostředí Beskyd. Ani to ale není dostatečným lákadlem, aby se našel zubař, který by chtěl ordinovat v Raškovicích na Frýdeckomístecku. Stomatologa tam hledají marně už několik let. Brali by i odborníka z Ukrajiny, ale v tom jim zase brání legislativa.

Nechodíte na preventivní prohlídky? Připlatíte si, navrhuje ministerstvo. Šmucler zuří

18. února 2023 14:13

Nechodíte k lékařům na preventivní prohlídky? Pak zbystřete. V budoucnu byste na to mohli doplatit, a to doslova. Lidem, kteří neřeší preventivní prohlídky, by se mohlo zvýšit zdravotní pojištění. Počítá s tím jeden z návrhů ministerstva financí. Situací kolem jednání s pojišťovnami je přitom znechucen prezident České stomatologické komory Roman Šmucler. Ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že nechápe, proč pacienti zdravotní pojištění vůbec platí.

Zubařka obviněná z vraždy muže v Praze figuruje v dalším úmrtí. Svědci mluví o rituálech

30. prosince 2022 06:59

Nové informace v případu podezřelého úmrtí muže u plaveckého stadionu v Kutné Hoře. Policisté incident vyšetřují jako možné ublížení na zdraví s následkem smrti. Podle zjištění Krimi zpráv i v tomto případě figuruje zubařka z Kutné Hory, tentokrát jako svědkyně. Momentálně je ve vazbě, kde čeká na soud za vraždu muže v Praze.

Smrtící rituál sekty? Podezřelá zubařka se měla zaplést s podivnou skupinou lidí

22. října 2022 23:53

Lidé v Kutné Hoře v posledních dnech hodně mluví o své oblíbené zubařce. Podle zjištění Krimi zpráv má být i se svou kamarádkou obviněna z vraždy muže v Praze. Objevily se i spekulace, že má něco společného také se smrtí muže, který zemřel náhle na konci srpna u plaveckého stadionu. Zubařka se podle obyvatel Kutné Hory zapletla s podezřelou skupinou lidí.

Očkovat proti covidu by mohli i zubaři či lékárníci. Návrh podpořila Sněmovna

5. dubna 2022 18:29

Očkování proti COVID-19 bude letos možné zřejmě také v zubních ordinacích nebo v lékárnách. Změnu předpokládá vládní novela o ochraně veřejného zdraví, kterou v úterním úvodním kole podpořila Sněmovna. Opoziční hnutí SPD neprosadilo její zamítnutí už v prvním čtení a hnutí ANO vrácení kabinetu k dopracování. Předloha nyní zamíří k posouzení do zdravotnického výboru, bude na ně mít delší než obvyklou lhůtu.

Ať proti covidu očkují i zubaři a lékárníci, navrhla vláda. Tlačí Sněmovnu ke změně zákona

13. prosince 2021 09:44
Aktualizováno

Vláda v demisi v pondělí schválila změnu zákona o ochraně veřejného zdraví, která by měla umožnit očkování proti COVID-19 v ordinacích zubních lékařů nebo lékárnách. Schválit ji musí Parlament, vláda bude požadovat projednání ve zrychleném režimu. Po jednání vlády to řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).