reklama
CNN Prima News zubař

zubař

Výpis příspěvků ke štítku „zubař“

Že má Šmucler na svědomí mrtvé, jsem přehnal, uznal Flegr. Najde si jiného zubaře?

2. září 2021 20:17

Od začátku pandemie se biolog Jaroslav Flegr s prezidentem České stomatologické komory Romanem Šmuclerem mnohdy neshodl. Názorový střet vyústil v obvinění Šmuclera, který měl podle Flegra „na rukou krev 30 tisíc mrtvých“. V pořadu Co Čech, to politik! však biolog přiznal, že jednal emotivně. „Když jsem zjistil, co mi vzkazoval pan doktor, byl jsem naštvaný. Normálně lidem netykám, přehnal jsem to,“ uznal.

Šmucler: Obličej mi stále nefunguje na 100 %. Očkování je třeba lidem lépe vysvětlovat

23. července 2021 15:24

Šéf České stomatologické komory Roman Šmucler tvrdí, že část tváře, která mu ochrnula po očkování, stále nefunguje na 100 procent. O možných vedlejších účincích nicméně věděl a již dříve uvedl, že vakcinace nelituje. Jen by byl rád, kdyby se lidem vedlejší účinky vysvětlovaly lépe. Když se trhá zub, taky existuje vzácná šance, že se během zákroku třeba zlomí čelist, uvedl Šmucler na CNN Prima NEWS.

Překvapivé zjištění: S onemocněním zubů násobně roste riziko úmrtí na covid, tvrdí vědci

2. května 2021 17:32

Vědci z McGillovy univerzity v Kanadě našli spojitost mezi periodontitidou – zánětlivým onemocněním zubů a dásní – a vážnými následky nemoci COVID-19. Ze studie, kterou zveřejnili v časopise Klinická periodontitida, vyplývá, že u lidí s onemocněním zubů je vyšší pravděpodobnost úmrtí v důsledku covidu. Riziku se však dá předejít důkladnou ústní hygienou. Informoval o tom web Medical News Today.

Miliardář Sehnal se nechal přednostně naočkovat. Přemluvili mě moji zubaři, hájí se

3. března 2021 11:06

Miliardář a předseda Občanské demokratické aliance (ODA) Pavel Sehnal se nechal přednostně naočkovat proti koronaviru. Informuje o tom web Seznam Zprávy. Sehnal se hájí tím, že je majitelem zubní kliniky, a tudíž patří mezi zdravotnický personál, který očkování může využít. Podle Jana Kvačka, ředitele Fakultní nemocnice Bulovka, kde byl Sehnal očkován, však k očkování miliardáře došlo neoprávněně a přes jeho zákaz.

Šmucler k Mounajjedovi: Je to horká krev. V komoře se neprosadil a nespolupracuje

16. prosince 2020 13:26

Koordinátor iniciativy Lékaři pomáhají Česku Radek Mounajjed je horká krev a nechce spolupracovat, reagoval na jeho vystoupení v pořadu 360° Pavlíny Wolfové televize CNN Prima NEWS prezident České stomatologické komory Roman Šmucler. Mounajjed kritizoval Šmuclera, jehož komora tvrdí, že zubaři nemohou podle právní analýzy provádět testy na koronavirus ani požadovat proplacení od pojišťovny.

Mounajjed se opřel do Šmuclera. Prohlašuje se chirurgem, přitom je to jen zubař

15. prosince 2020 19:47

Když už stomatologická komora nechce pomoci, ať alespoň naši snahu nedestruuje, řekl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové stomatolog a koordinátor iniciativy Lékaři pomáhají Česku Radek Mounajjed. Podle něj mají stomatologové všechny kompetence, aby mohli testovat lidi na koronavirus. Ohradil se tak proti prezidentovi České stomatologické komory Romanu Šmucelrovi, který má přesně opačný názor.

reklama