reklama
CNN Prima News Zuzana Čaputová

Zuzana Čaputová

Výpis příspěvků ke štítku „Zuzana Čaputová“

Zeman je po pár hodinách zpět v nemocnici kvůli koronaviru. Nákaza přišla z Hradu

25. listopadu 2021 18:52
Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman se ve čtvrtek večer vrátil do Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN), protože se nakazil koronavirem. Prezident přitom nedávno obdržel třetí dávku vakcíny. Nemocnici opustil ve čtvrtek dopoledne i přesto, že mu ÚVN doporučila pokračování hospitalizace. Podle lékaře Borise Štastného se Zeman nakazil od zaměstnankyně prezidentské kanceláře. Příznaky nemoci nemá, nyní mu budou podány monoklonální protilátky a poté zůstane v nemocnici na pozorování.

FOTOGALERIE: Oblíbené písně i slzy dojetí. Se Žbirkou se rozloučili jeho blízcí i veřejnost

19. listopadu 2021 17:24

Říct poslední sbohem oblíbenému slovenskému zpěvákovi Miroslavu Žbirkovi dorazili v pátek odpoledne do strašnického krematoria stovky lidí. Samotného obřadu se zúčastnila jeho rodina a pozvaní hosté, jako například zpěvák Michal Hrůza, Vendula Pizingerová či zpěvačka Martha. Nechyběly slzy, obří potlesk a Mekyho hity.

Sledujte ZÁZNAM brífinku s Andrejem Babišem: Co probíral se Zemanem během návštěvy?

15. listopadu 2021 17:25

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) navštívil v pondělí v pět hodin odpoledne prezidenta Miloše Zemana v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN). Jde tak o jejich první přímé setkání od 10. října, kdy byl Zeman hospitalizován. Brífink s Babišem by měl začít krátce poté, co návštěva skončí. Sledovat ho můžete v tomto článku.

Babiš o Zemanovi: Neuvěřitelná změna, normálně funguje. Sestavovat vládu by měl Fiala

15. listopadu 2021 17:13

Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana je příznivý a zlepšuje se, uvedl šéf lékařského konzilia Tomáš Zima. Podobný dojem má i premiér v demisi Andrej Babiš (ANO), který hlavu státu v pondělí odpoledne navštívil v nemocnici. Babiš také potvrdil, že má prezident stále v plánu jmenovat novým premiérem šéfa ODS Petra Fialu.

Zemana přeložili na oddělení dlouhodobé péče. Přijímá návštěvy, setkal se s Babišem

15. listopadu 2021 12:07
Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman byl v pondělí v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN) přeložen na lůžko dlouhodobé péče. Důvodem je především to, aby mohl přijímat návštěvy. V pondělí odpoledne ho navštívil premiér Andrej Babiš, uvedl na Twitteru Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. Podle zveřejněné fotografie přijal Zeman premiéra v sedě v křesle. S lídrem opozice Petrem Fialou se má prezident setkat ve středu v 16 hodin.

Radičová: Fico byl vždy vulgární, ale nepodceňujme ho. Mohl by se vrátit k moci

7. listopadu 2021 21:12

Slovenská expremiérka Iveta Radičová říká, že jejího předchůdce a zároveň i nástupce Roberta Fica není radno podceňovat ani v budoucnu. Jeho Směru-SD totiž po loňském pádu rostou preference a společně s novou stranou Hlas-SD Petera Pellegriniho by se mohl vrátit zpět k moci. Radičová v rozhovoru pro CNN Prima NEWS dodává, že Pellegriniho strana je v podstatě jen „Směr 2“, protože představuje úplně stejnou politiku.

reklama