CNN Prima News Adéla Gondíková

Adéla Gondíková

Výpis příspěvků ke štítku „Adéla Gondíková“

Známé herečky fotily do pánských časopisů: Benešová titulkou v Playboyi vytřela synovi zrak

Herečky a spolužačky, Adéla Gondíková a Lucie Benešová, v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluvily o tom, proč se nechaly nafotit do pánských časopisů. Benešová byla k focení pro Playboy přemlouvána s tím, že se bude moci jednou hanbatými fotkami chlubit. Přišlo mi to absurdní, vzpomínala. Avšak onen den nedávno nadešel, když časopis našla na půdě a následně vytřela zrak sedmnáctiletému synovi.

Kazma překvapil Krause vystřeleným dárkem k narozeninám. Oslavy nemusím, přiznal moderátor

Moderátor Jan Kraus v srpnu oslavil své 70. narozeniny a do nové etapy po prázdninách vstoupila i jeho show, která odstartovala 14. sezónu. V premiérovém díle se ve středu 30. srpna objevila herečka a moderátorka Adéla Gondíková, gastroenterolog Luděk Hrdlička a showman Kamil Bartošek alias Kazma. Ten měl pro oblíbeného moderátora připravené speciální překvapení – mezi diváky si mohl vystřelit balík jednodolarovek.

KVÍZ: Adéla Gondíková slaví 50. Díky kterému filmu se zamilovala do Jiřího Langmajera?

Herečka a moderátorka Adéla Gondíková, která slaví 50. narozeniny, patří mezi půvabné a velmi úspěšné ženy. Během života se vdávala dvakrát. Zatímco první manželství s hercem a hudebníkem Ondřejem Brouskem skončilo trpkým rozchodem, když ji opustil kvůli Anně Remkové, dceři českého kosmonauta Vladimíra Remka, s hercem Jiřím Langmajerem jí láska jen kvete.

Prima přichází s novým seriálem Chataři ze Švihova. Kolečko si v něm zahraje proutníka

Námět, který už nemůže být Čechům bližší, zvolila skupina Prima pro nový seriál, který vznikal pod rukama režiséra Michala Suchánka. Oblíbený herec, režisér a v tomto případě také autor scénáře vsadil na popularitu chataření. Do osmidílného seriálu Chataři ze Švihova, který televize uvede na prima+ exkluzivně od 10. dubna, obsadil své přátele, děti, také potomky svých přátel, kolegy režiséry a dokonce i producenta.

Poslední oběť se stala vítězem dne i večera. K obrazovkám přitáhla přes milion diváků

První díl detektivní minisérie Poslední oběť skupiny Prima zhlédlo 1 118 000 diváků (share 31,55 %) starších 15 let, a stal se tak vítězem středečního dne i večera. Příběh psychoterapeutky Stely Skoumalové (Markéta Plánková), jejího bratra, kněze Alberta Macha (Marek Lambora), a šarmantního vdovce Tomáše Hrubana (Lukáš Vaculík) napsalo sesterské duo Kateřina a Jitka Bártů.