CNN Prima News Adéla Gondíková

Adéla Gondíková

Výpis příspěvků ke štítku „Adéla Gondíková“

Poslední oběť se stala vítězem dne i večera. K obrazovkám přitáhla přes milion diváků

30. března 2023 12:09

První díl detektivní minisérie Poslední oběť skupiny Prima zhlédlo 1 118 000 diváků (share 31,55 %) starších 15 let, a stal se tak vítězem středečního dne i večera. Příběh psychoterapeutky Stely Skoumalové (Markéta Plánková), jejího bratra, kněze Alberta Macha (Marek Lambora), a šarmantního vdovce Tomáše Hrubana (Lukáš Vaculík) napsalo sesterské duo Kateřina a Jitka Bártů.

Langmajer: Pochyboval jsem o sobě a kvůli sexu si objednal i cvičitelku. Co pomohlo?

15. června 2021 14:49

„Kolem padesátky jsem měl období, kdy jsem začal pochybovat sám o sobě. A projevilo se to i v intimním životě.“ V pořadu 7 pádů Honzy Dědka to řekl herec Jiří Langmajer. Spolu s ním vystoupila jeho manželka Adéla Gondíková, dalšími hosty byli herec Vojtěch Kotek, zpěvák Jindra Polák a oštěpařka Nikola Ogrodníková. Celý rozhovor můžete sledovat v úterý od 21:35 na Primě.

Prima a LINET věnují 15 lůžek Thomayerově nemocnici. S kampaní pomohou herečky

1. června 2021 14:26

Skupina Prima v rámci komunitního projektu Prima SVĚT ve spolupráci se seriálem Sestřičky a předním českým výrobcem nemocničních lůžek, společností LINET, věnuje 15 nemocničních lůžek za dva miliony korun Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze. Celou spolupráci doprovází osvětová kampaň s tvářemi seriálu Sestřičky Adélou Gondíkovou a Natálií Halouzkovou, ve které jsou zmíněny benefity LINET lůžek. Ta poběží od 1. června v rámci on-line i sociálních médií skupiny Prima.