Hůlka přiznal stovky žen, rodiny se ale dočkal až v padesáti. Prozradil, jak mu změnila život

Zpěvák Daniel Hůlka, který slaví 55. narozeniny, musel na pravou lásku čekat dlouho. Po několika nevydařených vztazích dokonce uvažoval, že si podá inzerát na seznámení. Nakonec se ale rodiny dočkal. Jak poznal svou osudovou ženu, která na rozdíl od jeho bývalých partnerek není ze světa šoubyznysu? A jaký je otec?

Životem zpěváka Daniela Hůlky podle jeho slov prošly stovky žen. Najít tu pravou pro život ovšem nebylo snadné. Na studiích randil s Olgou Šípkovou, která se později stala mistryní světa ve sportovním aerobiku. Podle deníku Blesk mezi jeho milenky patřila také zpěvačka Lucie Bílá, s níž se sblížil během účinkování v muzikálu Dracula, herečka a moderátorka Adéla Gondíková nebo zpěvačka Monika Absolonová. Jednalo se ale údajně jen o krátkodobé známosti.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Jak bydlí herec a bavič Luděk Sobota? V honosné prvorepublikové vile za desítky milionů korun

Daleko vážnější to bylo s o devatenáct let mladší zpěvačkou Šárkou Vaňkovou. Místo svatby však přišel trpký rozchod. Mladá umělkyně ho totiž podvedla s režisérem Filipem Renčem a s láskou byl konec.

První žena po rozvodu začala žít s Josefem Vojtkem

Další v pořadí byla tanečnice Libuše, s níž se sblížil v muzikálu Monte Christo. Svatbu měli 1. června 2002 na Svatém Kopečku u Olomouce, a to po pouhém jednom měsíci, co si spolu začali. Po půl roce však přišla manželská krize, která krátce nato vyústila v rozvod. Zatímco zpěvák zůstal delší dobu sám, Libuška se zamilovala do zpěváka Josefa Vojtka ze skupiny Kabát. Ten kvůli ní opustil herečku Sabinu Laurinovou, s níž měl dceru Valentýnu.

Chtěl si podat inzerát

Poté, co Hůlkovi nevyšlo několik dalších vztahů a léta mu přibývala, začal vážně uvažoval, že si podá inzerát do seznamky. Nakonec ale nebylo potřeba – láska si ho našla sama. Svoji životní partnerku, o třiadvacet let mladší průvodkyni Baboru, poznal na svém koncertu.

„Potkali jsme se v restauraci, kam jsem po vystoupení zašel. Bylo nám spolu fajn, vyměnili jsme si čísla, psali jsme si a najednou z toho vznikl moc hezký vztah,“ popsal s úsměvem Daniel Hůlka pro CNN Prima NEWS. Vzhledem k tomu, že oba milují cestování, v roce 2017 se vzali v Las Vegas. Následovala svatební cesta k řece Colorado, k největší americké přehradě Hoover Dam a mexická svatební hostina po cestě Mohavskou pouští. „Jsme konzervativní heterosexuální demokrati, rodina je základ státu,“ svěřil se zpěvák.

V únoru 2018 se jim narodila vytoužená dcera Rozárka. Když přišla na svět Danielovi bylo padesát let. O to víc si rodiny užívá. „Je to pro mě velká životní změna, ale jednoznačně k lepšímu. Užívám si to moc a jsem strašně šťastnej. Dítě jsem chtěl opravdu dlouho a dlouho jsem čekal, až bude ta správná situace. Konečně to přišlo,“ uvedl Daniel.

Pomáhat se snaží i své ženě. „Vzhledem k tomu, že jsem zralý muž, tak už vím, jak na to,“ dodal s úsměvem.

Tagy: