Známé herečky fotily do pánských časopisů: Benešová titulkou v Playboyi vytřela synovi zrak

Lucie Benešová fotila pro Playboy, čímž vytřela zrak synovi.

Adéla Gondíková a Lucie Benešová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Herečky a spolužačky, Adéla Gondíková a Lucie Benešová, v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluvily o tom, proč se nechaly nafotit do pánských časopisů. Benešová byla k focení pro Playboy přemlouvána s tím, že se bude moci jednou hanbatými fotkami chlubit. Přišlo mi to absurdní, vzpomínala. Avšak onen den nedávno nadešel, když časopis našla na půdě a následně vytřela zrak sedmnáctiletému synovi.

Adéla Gondíková vzpomíná na dobu, kdy se ona a Lucie Benešová nechaly nafotit do pánských magazínů, s úsměvem. „To vypadá, že jsme odjakživa lehký ženy. Ale to tak nebylo. Lucka byla první v Playboyi. Byla známá, mě nikdo nechtěl. Já jsem byla známá až potom,“ komentovala kamarádku na titulce Playboye z roku 1998 Adéla Gondíková.

ČTĚTE TAKÉ: Bendig se chtěl zviditelnit, ale šlápl vedle, vysvětluje psycholožka kauzu s moukou

„Trošku jsem jí to záviděla. Tak jsem šla do něčeho tvrdšího,“ vysvětlila Gondíková, jak se dostala na obálku v erotickém časopisu Penthouse z roku 2001. „Ty nemáš na sobě nic, já mám alespoň nějaký tričko,“ dobírala si Gondíkovou Lucie Benešová.

Gondíková se hájila, že hanbatou titulní stránku nafotila samozřejmě kvůli rozhovoru. „Ten časopis má úroveň,“ ujišťovala. „Já tam mám taky určitě rozhovor,“ oponovala Benešová, ten ale její nahé fotky v Playboyi nedoprovází.

V pořadu 7 pádů Honzy Dědka Benešová také prozradila, že jí tehdy fotograf Jaroslav Šimandl přemlouval k nafocení lechtivých snímků. „Říkala jsem, že to je hanbatý a nemůžu s tím mít nic společnýho. A on mi řekl, že přijde den, kdy se tím ještě budu vytahovat. To mi tenkrát přišlo naprosto absurdní,“ vzpomínala.

Nakonec měl však fotograf pravdu. „Ten den nadešel nedávno. Našla jsem ten Playboy na půdě, kde jsem uklízela. Přinesla jsem to dolů do sednice, hodila jsem to před sedmnáctiletého syna na stůl a koukej. Říkal: Ty vole, mami!“ pobavila Lucie Benešová publikum.

Kromě Adély Gondíkové a Lucie Benešové si moderátor Honza Dědek pozval do Švandova divadla herce Milana Šteindlera, fotografa Matěje Derecka Harda a influencerku a kuchařku Chilli Ta Thuy. Premiérový díl sledujte v úterý 27. února ve 21:40 na Primě.

Tagy: