reklama
CNN Prima News Aero Vodochody

Aero Vodochody

Výpis příspěvků ke štítku „Aero Vodochody“

Justice je zkorumpovaná. Vytřela si se mnou otvor, prohlásil u soudu střelec Jiří D.

2. července 2021 12:44

Šestašedesátiletému Jiřímu D., který v Praze zastřelil úřednici z úřadu práce, bývalou kolegyni poleptal kyselinou a pomocí nástražného systému zranil policistu, byl v pondělí nařízen trest vězení za jiný trestný čin. Podle střelce je česká justice zkorumpovaná a „vytřela si s ním otvor“. Svých činů nelituje. Muži hrozí i desítky let za mřížemi.

Dopadenému střelci z Prahy hrozí až dvacet let za mřížemi. Zbraň měl nelegálně

29. června 2021 16:57

Jiřímu D., který v pondělí v Bělehradské ulici v Praze postřelil pracovnici úřadu práce, jež na zranění následně podlehla, hrozí desítky let za mřížemi. „Zahájili jsme úkony pro trestný čin vražda, kde by mohlo muži hrozit až dvacet let. Právní kvalifikace se ale ještě upřesňuje," informoval na tiskové konferenci ředitel krajského ředitelství Policie ČR pro hlavní město Praha Tomáš Lerch. Muž útočil nelegálně drženou zbraní, na jeho dopadení se podílely stovky policistů. Při incidentu se nikdo další nezranil.

Jak na střelce? Volejte policii a nebuďte hrdinou se státním pohřbem, radí expert

29. června 2021 16:15

Lidé by si měli v nebezpečných situacích odpustit heroické činy. Neměli by se snažit zadržet ozbrojené osoby a být hrdiny, kterým bude vystaven státní pohřeb. Raději ať okamžitě volají policii, radí bezpečnostní expert Andor Šándor v souvislosti s případem pachatele, kterého policie odpoledne dopadla v centru Prahy poté, co jednu ženu postřelil a druhou poleptal.

Penta prodala Aero Vodochody maďarskému podnikateli a Omnipolu

11. června 2020 18:17

Penta Investments prodala výrobce letadel a dílů Aero Vodochody Aerospace maďarskému podnikateli Andrási Tomborovi a skupině Omnipol. Tombor má v kupci Aera, firmě AERO Investments Partners, 51 % a skupina Omnipol ovládá 49 %. Firmy to ve čtvrtek uvedly v tiskové zprávě. Cenu nebudou zveřejňovat.

reklama