reklama
CNN Prima News Alex Ferguson

Alex Ferguson

Výpis příspěvků ke štítku „Alex Ferguson“

Ronaldo opět zachránil kouči Solskjaerovi krk. Jako ve Hře na oliheň, žertují fanoušci

3. listopadu 2021 11:44

Trenérská židle pod Olem Gunnarem Solskjaerem je rozhoupaná na maximum, dalo by se říci, že už balancuje jen na jedné noze. Šéf lavičky fotbalového Manchesteru United zatím zvládá rovnováhu, jak to jen jde, bez Cristiana Ronalda by ale zřejmě už měl vyklizenou kancelář, respektive by v ní seděl někdo jiný. CR7 v úterý večer svému bývalému spoluhráči znovu zachránil krk.

Bizarní smlouva United: Když vypukne válka, musíte změnit hřiště na bramborové pole

7. října 2021 11:34

Před 21 lety vyměnil Manchester United domov. Ne ten zápasový, gigantický Old Trafford, ale tréninkový komplex The Cliff už nebyl pro potřeby klubu dostatečný. A tak se „rudí ďáblové“ stěhovali na jihozápad od města – do Carringtonu. Tehdejší trenér sir Alex Ferguson nyní zavzpomínal na poměrně bizarní okolnosti, za kterých Manchester pozemek – na němž vyrostlo mnoho špičkových hřišť a velké zázemí – kupoval.

Guardiola má další titul. Nejlepší trenér v dějinách? Experti ho staví nad Fergusona

12. května 2021 20:03

Od úterý je jasné, že Manchester City se stal šampionem Premier League. Citizens mají třetí titul z posledních pěti sezon a strůjcem této výjimečné éry je trenér Pep Guardiola. Statistiky hovoří o tom, že je dokonce úspěšnější než legendární Sir Alex Ferguson, který dlouhých 27 let šéfoval Manchesteru United. Podle některých expertů může být španělský kouč nejlepším mužem profese nejen v dějinách anglické elitní ligy.

Wales jde na Čechy bez své legendy. Dřívější slušňák Giggs pyká za obvinění z napadení

30. března 2021 14:09

V Česku se poslední dny upírala pozornost na to, zda nakonec Ondřej Kúdela bude moct s českou reprezentací odcestovat k závěrečnému úternímu zápasu první části kvalifikace mistrovství světa do Walesu. Stoper Slavie Praha nakonec dostal zelenou a tým trenéra Jaroslava Šilhavého bude kompletní. To domácí Velšané říct nemohou – bude jim totiž chybět hlavní kouč, legenda Ryan Giggs. Důvodem je zcela mimofotbalová záležitost.

Jak rozhodit soupeře? Spal jsem s tvojí ženou, hučela fotbalová ikona do protihráče

13. února 2021 06:58

Fotbal měl a má hodně rebelů, kteří kromě skvělých kousků na hřišti často předvádějí věci, jež příliš nekorespondují se životem profesionála. Do kategorie „enfant teribble“ patřil i anglický reprezentant Paul Gascoigne. Ten má v zásobě mnoho kontroverzních historek, které jsou zároveň poměrně úsměvné. Jednu nyní vytáhl ze šuplíku po 30 letech. Skrze ni ukázal svérázný návod na to, jak rozhodit soupeře.

reklama