CNN Prima News Andor Šándor

Andor Šándor

Výpis příspěvků ke štítku „Andor Šándor“

Rusko a Čína uzavřely manželství z rozumu, říká Šándor. Popsal jejich nebezpečné cíle

20. března 2023 23:47

Rusko a Čína neuzavřely manželství z lásky, nýbrž z rozumu. Obě země dobře vědí, o co v současné době jde. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to uvedl bezpečnostní expert Andor Šándor. Varoval, že vznikají „dva silní protivníci, kteří říkají, že skončila doba Západu, který určuje běh věcí dějin“. Doplnil, že obě země mohou vytvářet silnou protiváhu ke Spojeným státům.

Visingr: Rusko může povolat další statisíce mužů. Stav dosud mobilizovaných však vidí černě

24. února 2023 15:31

Pokud by Rusko chtělo, tak může pro svoji válku na Ukrajině povolat další statisíce mužů, protože tamní lidský potenciál zůstává obrovský. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS k prvnímu výročí od zahájení ruské invaze to řekl vojenský analytik Lukáš Visingr. Zároveň poznamenal, že Kreml již o většinu mužů z první vlny mobilizace, která se měla týkat až 300 tisíc mužů, přišel. Další mobilizovaní by tak podle všeho byli ještě horší kvality. Generál ve výslužbě Andor Šándor odhadl, že by Moskva klidně mohla mobilizovat dalších půl milionu vojáků.

Armádě chybí vojáci i kvalitní výbava, varuje Šándor. Zhodnotil i možný útok Ruska na Polsko

30. srpna 2022 07:57

Některé státy Evropy se připravují na možná bezpečnostní rizika. O budování velké armády, která by odstrašila Rusko, se intenzivně mluví například v Polsku. Bezpečnostní expert Andor Šándor ve vysílání CNN Prima NEWS upozornil na nedostatky české armády, která podle něj při současné bezpečnostní situaci nemá odpovídající kvalitu.

V Řecku se zřítil ukrajinský nákladní letoun. Zemřelo osm lidí, na palubě byly zbraně

17. července 2022 00:20
Aktualizováno

Při nehodě letadla, které havarovalo v sobotu večer na severovýchodě Řecka, zemřelo všech osm lidí na palubě. Letoun ukrajinské společnosti přepravoval zbraně ze Srbska do Bangladéše, oznámil v sobotu srbský ministr obrany Nebojša Stefanović. Vedení ukrajinské letecké společnosti i ukrajinské ministerstvo zahraničí potvrdily, že všech osm obětí nehody byli Ukrajinci, uvedl server Deutsche Welle. Srbský ministr také řekl, že zboží na palubě patřilo srbské soukromé společnosti a že let měl všechna řádná povolení v souladu s mezinárodními předpisy.

GLOSA: Andor „Horst Fuchs“ Šándor si nás namazal na chleba. Mám kryt, mám klid!

26. května 2022 17:58

Andor Šándor je génius. Prostě je. Celé Česko se mu směje za čtvrteční velkolepou tiskovku, na které neoznámil všemi očekávanou kandidaturu na prezidenta, ale místo politické kariéry odstartoval tu teleshoppingovou a prezentoval iBunker, tedy bunkr pro celou rodinu za 350 litrů. S heslem „Mám kryt, mám klid“ (fakt je to oficiální heslo společnosti) vyrazil do boje jako novodobý bezpečnostní Horst Fuchs.