reklama
CNN Prima News Andor Šándor

Andor Šándor

Výpis příspěvků ke štítku „Andor Šándor“

Kde je propuštěná Tereza? Z Pákistánu se domů nevrátila, tvrdí její babička

21. prosince 2021 18:53

Kam 25letá Tereza H. po propuštění z vězení v Pákistánu odcestovala? Do Česka ne, popřela některá tvrzení její rodina. Podle bezpečnostního experta Andora Šándora mohou její příbuzní mluvit pravdu a Tereza se může nacházet v schengenském prostoru nebo i v jiné zemi. Její nejbližší však prozradili, kdy by se Češka, která čelila obvinění z pašování heroinu, měla do vlasti vrátit.

Šándor: Zeman vykonával svou vůli. Obvinit jeho okolí z neposkytnutí pomoci je nepatřičné

27. října 2021 23:38

Od středy začali policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) prověřovat okolí prezidenta Miloše Zemana ve dvou samostatných kauzách. Bezpečnostní expert Andor Šándor ve vysílání CNN Prima NEWS podotkl, že se podle něj nejedná o žádnou velkou a zvláštní materii, jejíž řešení by mělo trvat příliš dlouho.

Šándor: Nemontujme se do zemí s jiným způsobem života. Stažení z Afghánistánu? Správné

14. srpna 2021 16:33

Situace v Afghánistánu eskaluje a Česko se rozhodlo stáhnout ze země své diplomaty. Podle bezpečnostního experta Andora Šándora musí Západ dbát na to, aby se nemontoval do jiných zemí, které jsou oproti nám v mnoha ohledech velmi odlišné. S poslancem Ondřejem Veselým (ČSSD) se neshodli, zda stažení vojáků USA z Afghánistánu bylo chybou.

Stropnický říkal pravdu. BIS má být loajální vládě, tvrdí bezpečnostní expert Šándor

9. srpna 2021 10:30

Politici by měli přestat dělat z debaty o znovujmenování šéfa BIS Michala Koudelky zbytečnou bramboračku. V pondělí to v reakci na některá prohlášení politiků v nedělním pořadu Partie Terezie Tománkové uvedl bezpečnostní expert Andor Šándor. Podle něj se téma zbytečně politizovalo a politici navíc říkají věci, které nejsou pravdivé.

Sociální sítě jsou plné výjevů magorů. Těžko je ohlídat, říká po vraždě na úřadu expert

30. června 2021 16:53

Sociální sítě jsou plné výjevů různých magorů, kteří si v anonymitě léčí vlastní mindráky, varoval ve vysílání CNN Prima NEWS před dalšími útočníky bezpečnostní expert Andor Šándor. Reagoval tak na úterní kauzu kolem Jiřího D., který na pracovním úřadě v Praze 2 zastřelil zaměstnankyni. Policie ho po třech hodinách zatkla.

reklama