Aneta Langerová slaví 35. narozeniny a touží se stát matkou. Bude to adopce nebo porod?

Aneta Langerová slaví 26. listopadu své půlkulatiny. V 35 letech už začíná přemýšlet o založení rodiny. Je přesvědčena o tom, že by byla milující matkou, která by se o dítě dokázala bez problémů postarat. Před 11 lety Langerová otevřeně promluvila o své sexuální orientaci a nedávno vyšly najevo také drsné detaily z jejího dětství.

Zpěvačka Aneta Langerová už několikrát prokázala, že jí odvaha a statečnost nechybí. Až nedávno ale vyšlo najevo, co si prožila v dětství, když přišla o matku. Deník Blesk informoval o tom, že bývala rovněž vynikající zpěvačkou, která ovšem v posledních letech svého života propadla alkoholu, a nakonec měla spáchat sebevraždu.

„Do svých asi osmi let jsem byla nejšťastnější dítě pod sluncem, pak se v mém životě stala zásadní věc a má dětská bezstarostnost musela jít stranou,“ naznačila Aneta.

Ve třiadvaceti letech pak otevřeně promluvila o své sexuální orientaci. V té době měla tvořit pár s o patnáct let starší majitelkou hudebního vydavatelství Ivou Milerovou. „Uvědomuji si, že v mém životě chybí pozice starší ženy. Když mám možnost být se ženami, které mají zkušenosti, je mi v jejich společnosti dobře,“ svěřila se v rozhovoru pro magazín MF DNES.

Mezi její lásky měla patřit také dokumentaristka Olga Špátová, kterou nejvíce proslavil film Karel, pojednávající o soukromí a posledním roce života Karla Gotta. Spekulovalo se také o vztahu s vdanou o dvaadvacet let starší herečkou Bárou Hrzánovou, s níž byla jeden čas velmi často k vidění. Herečka se z citů k Anetě dokonce vyznala v autobiografické knize Vinnetou naší doby. Vše prý začalo pohledem do očí: „Z nich to seběhne k srdci a k tomu všemu dalšímu. Pokud ucítím, že to vychází ze srdce, je mi docela jedno, jestli je to muž nebo žena.“

Zpěvačka, která byla odjakživa rodinným typem, přiznává, že biologické hodiny začíná vnímat. Jestli si jednou dítě adoptuje nebo sama porodí, zatím nechává otevřené. „Těžko říct, nemůžu tyhle věci plánovat dopředu, to život přinese. Biologické hodiny tikají neustále podprahově a jednou, až to všechno vybuchne, tak už se neubráním,“ prozradila Aneta, která by si děti velmi přála.

„Jsem stoprocentně přesvědčená, že bych jim dokázala předat lásku, kterou v sobě chovám, a postarala se o ně,“ dodala.

Tagy: