lesby

Výpis příspěvků ke štítku „lesby“

Těžké časy LGBT na Slovensku. Matovič chce zakázat duhové vlajky, má je za propagandu

16. června 2022 05:44

Slovenský expremiér a lídr nejsilnějšího koaličního hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO) Igor Matovič znovu vyvolal kontroverze. Podle svých slov by totiž podpořil návrh jednoho ze svých poslanců, aby na Slovensku byly zakázané duhové vlajky, tedy symbol LGBT komunity, na budovách veřejné správy. Zástupci komunity na Slovensku v reakci hlásí, že LGBT lidi čekají těžké roky.

Majerová: Adopce bych homosexuálům nepovolila. Děláte z nich méněcené lidi, opáčil Kolaja

10. června 2022 20:57

Ostrou diskusi přinesla Divoká karta na CNN Prima NEWS kvůli adopcím dětí homosexuálními páry. Negativní reakce svých politických oponentů vyvolala předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková svým vyjádřením, že by tyto adopce nepovolila. Podle europoslance a 1. místopředsedy Pirátů Marcela Kolaji těmito výroky chce rozdělit společnost. Za adopce dětí homosexuálními páry se postavila i poslankyně Jana Pastuchová (ANO).

Aneta Langerová slaví 35. narozeniny a touží se stát matkou. Bude to adopce nebo porod?

26. listopadu 2021 11:43

Aneta Langerová slaví 26. listopadu své půlkulatiny. V 35 letech už začíná přemýšlet o založení rodiny. Je přesvědčena o tom, že by byla milující matkou, která by se o dítě dokázala bez problémů postarat. Před 11 lety Langerová otevřeně promluvila o své sexuální orientaci a nedávno vyšly najevo také drsné detaily z jejího dětství.

Žena, kterou vychovaly lesby: Nic proti gayům, ale biologičtí rodiče jsou v zájmu dětí

20. září 2021 23:14

Američanku Katy Faustovou vychoval lesbický pár. Přestože svoji matku i její partnerku miluje, objíždí svět a brojí proti stejnopohlavním sňatkům. Faustová v pořadu 360° na CNN Prima NEWS prohlásila, že při výchově homosexuálními rodiči potomci tratí. Svými tvrzeními ale prý nebrojí proti gayům, jde jí hlavně o co nejlepší podmínky pro děti.

Babiš: Homosexuálům pomůžeme schválením našeho zákona, ne EU s výzvou proti Maďarsku

9. července 2021 09:33

Premiér Andrej Babiš (ANO) se nepřipojí k výzvě lídrů Evropské unie na podporu sexuálních menšin v Maďarsku. Podle něj jeho podpis homosexuálům a dalším takřka v ničem nepomůže. Řešení vidí ve schválení tuzemského zákona na podporu komunity, na kterém ovšem v Poslanecké sněmovně zatím nepanuje shoda. Babiš to řekl před svým odletem do Slovinska.