reklama
CNN Prima News aquapark

aquapark

Výpis příspěvků ke štítku „aquapark“

Aquaparkový pedofil měl řádit po celé Moravě. Viní ho ze znásilnění a onanování před dětmi

6. října 2021 11:12

Dva roky měl nyní 51letý muž z Opavy obtěžovat nezletilé dívky na Vysočině a v Moravskoslezském kraji. Oslovoval je na koupalištích a v aquaparcích, obnažoval se před nimi, onanoval a nabádal je, aby na něj sahaly. Před jeho dopadením loni v říjnu měl podniknout třináct sexuálně motivovaných útoků, jedno dítě údajně znásilnil. Muži hrozí až dvanáct let za mřížemi.

Soutěžte se Showtimem o dvoudenní pobyt pro dva v hotelu Aqualand Inn

3. srpna 2021 19:55

Showtime společně se sponzorem pořadu Aqualand Moravia si pro vás připravili další soutěž. Zůstali jste přes léto v Česku? To jste udělali dobře. A aby se vám tu lépe trávil čas, tak dávejte pozor. Jeden z vás může vyhrát dvoudenní pobyt pro dvě osoby v hotelu Aqualand Inn včetně snídaně. Součástí balíčku je vstup do zábavního areálu Aqualand Moravia, wellness Forum Romanum a Pálava wellness. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Díky zavření celého Aquapalace Praha jsme obnovili zázemí, říká hlavní technolog

22. června 2020 15:58

Opatření související s pandemií koronaviru COVID-19 a nouzovým stavem byla v mnohém omezující. V aquaparku Aquapalace Praha v pražských Čestlicích, kde fungují 24 hodin denně, aby zákazníkům chtivým vodních radovánek mohli dopřát ten nejlepší servis a zábavu, nikdy nepřerušují provoz. Proto nyní vynucené uzavření komplexu využili pro jeho další zdokonalení. Co obnáší kompletní renovace podobného objektu a co se po znovuotevření změnilo?

Hosté respektují opatření, ale jezdí jich zatím málo, shodli se provozovatelé služeb

25. května 2020 22:54

Roušky jsme na veřejnosti odložili, restaurace se otevřely, zoologické zahrady zvou do pavilonů, bazény ke koupání. Co trápilo provozovatele první den a na co se mají návštěvníci připravit? Zástupci z oblastí pohostinství, ubytovacích služeb, zoologických zahrad a aquaparků se v pořadu 360° Pavlíny Wolfové shodli, že první den zvládli dobře a návštěvníci v drtivé většině respektovali nařízení. Bojují však s poklesem počtu příchozích.

reklama