atlet

Výpis příspěvků ke štítku „atlet“

Drama dcery Kateřiny Neumannové je u konce. Policie dopadla drzého recidivistu

Policie dopadla zloděje, který minulý týden okradl Lucii Neumannovou, nadějnou atletku a dceru slavné běžkyně na lyžích Kateřiny Neumannové. Během tréninku jí sebral veškeré doklady i peněženku a platil i její platební kartou. Právě díky domu ho policie zadržela. Při výslechu se zjistilo, že muž neokradl jen Neumannovou, ale i další. Přiznal se ke zhruba 25 skutkům.

Frontman Kiss exkluzivně pro Showtime: Definitivně končíme. Do Prahy jsem jezdil na „tajňáka“

Celosvětově prodali 75 milionů desek, mají na kontě 30 zlatých a 14 platinových alb a letos se s fanoušky navždy rozloučí. Řeč je o členech legendární kapely Kiss. Redakce Showtime se exkluzivně na dálku spojila se zakládajícím členem a frontmanem rockerů Paulem Stanleym. Prozradil, že konec je definitivní. Padesát let vystupování přirovnal k atletice.

Drsný pád na hlavu a bezvědomí. Kolem bezvládného atleta slavil soupeř, schytal kritiku

Halové mistrovství Evropy v tureckém Istanbulu mělo děsivé zakončení. Dvaadvacetiletý Španěl Enrique Llopis zakopl při nedělním finále na šedesát metrů na poslední překážce a utrpěl ošklivé poranění hlavy, po němž se octl v bezvědomí. Kolem jeho bezvládného těla slavil zlato švýcarský soupeř. Podle španělské atletické federace je mladý atlet v pořádku a byl v pondělí propuštěn z nemocnice.

Atletky ničí zákaz kvůli testosteronu. Čelí ponížení i myšlenkám na sebevraždu

Už několik let platí, že některé vrcholné atletky nemohou závodit v kategoriích, které přitom ještě před lety naprosto ovládaly. Příkladem za všechny budiž jihoafrická běžkyně Caster Semenyaová. Ta je držitelkou dvou zlatých olympijských medailí z běhu na 800 metrů, ale další již nejspíš nepřidá. Kvůli vysoké hladině testosteronu v krvi má totiž zákaz v této disciplíně startovat. Její osud sdílí i další ženy.