reklama

Baku

Výpis příspěvků ke štítku „Baku“

Euro bylo nefér, přiznává šéf UEFA. Formát „od Sevilly po Baku“ už nepodpoří

11. července 2021 06:14

Už v neděli večer bude jasno o vítězi letošního Eura. Zvednou pohár nad hlavu Italové, nebo Angličané? Ryze sportovní otázku v posledních týdnech zastiňuje debata o regulérnosti Eura: fotbalová veřejnost kritizuje zejména daleké cestování napříč celou Evropou. To, že je letošní turnaj v mnoha ohledech nefér, přiznal také předseda UEFA Aleksander Čeferin.

Ty pi**, jaká parta, dojal se Krmenčík po konci na Euru. Co vzkázali Schick a Souček?

5. července 2021 23:26

I když jim někteří odborníci a fanoušci nevěřili ani na postup ze skupiny, čeští fotbalisté to na Euru dotáhli přes silné Nizozemce až do čtvrtfinále. Sami hráči nešetří po sobotní prohře s Dánskem chválou na účet svých kolegů z kabiny. Objevují se slova jeho pýcha, hrdost či parta. Největší emoce možná překvapivě ukázal útočník Michael Krmenčík.

Postřehy po Dánech: Schick neutáhne trakař sám, Šilhavého přehmat a nechutné Baku

3. července 2021 20:28

Cesta letošním Eurem skončila pro českou fotbalovou reprezentaci ve čtvrtfinále. Do semifinále jdou Dánové, kteří národnímu týmu okolo útočníka Patrika Schicka udělili lekci z produktivity. Redakce CNN Prima NEWS vám přináší postřehy z utkání, ve kterém Češi nebyli horším mančaftem, ale střelecká nemohoucnost většiny hráčů a možná i špatné rozhodnutí trenéra Jaroslava Šilhavého poslaly Česko domů. A Baku? To je kapitola sama pro sebe.

Schick dal českému týmu naději, ale nic dalšího se nestalo. Cesta končí ve čtvrtfinále

3. července 2021 19:55

Cesta českého týmu letošním fotbalovým Eurem končí ve čtvrtfinále. Stopku vystavila dánská reprezentace, která v dalekém Baku porazila partu trenéra Jaroslava Šilhavého 2:1. Seveřané měli famózní vstup do utkání a rychle v prvním poločase vedli o dva góly. Krátce po změně stran udeřil Patrik Schick, ovšem na kontaktní branku už Češi nedokázali navázat.

Postoupí Dánové. José Mourinho ani zbytek světa Čechům před čtvrtfinále Eura nevěří

3. července 2021 14:23

Čeští fotbalisté nebudou v sobotní bitvě o semifinále proti Dánsku favority. Podle zahraničních ohlasů se v postup Čechů mezi čtyři nejlepší týmy letošního Eura příliš nevěří. Na Dány dokonce sází i trenérská legenda José Mourinho. „Bude to těžký zápas, ale říkám Dánsko,“ řekl Portugalec, který nově koučuje klub AS Řím.

Recept na další katastrofu. Euro může přinést novou vlnu pandemie, varují experti

2. července 2021 18:36

Probíhající fotbalové Euro vzbuzuje s ohledem na možnost šíření koronaviru velké emoce. Hráči i fanoušci jsou rádi. Po více než roční pauze se jeden z nejpopulárnějších sportů může hrát občas i před plnými tribunami. Lékaři naopak trnou. Cestování přes celý kontinent v kombinaci se šířící se indickou delta mutací totiž není z epidemického hlediska vůbec ideální. Experti dokonce varují před další vlnou pandemie a netradiční „cestovní“ Euro kritizují i zahraniční politici.

Český fotbalista, co zažil Baku: Krásou překvapí, Ázerbájdžán po Euru hodně toužil

2. července 2021 07:05

Ázerbájdžánské Baku je exotickou fotbalovou adresou, na kterou se v rámci Eura nikomu nechce. Pro čtvrtfinále schytala nepopulární destinaci česká a dánská reprezentace. Jaké to je hrát u Kaspického moře, ví moc dobře stoper Pavel Dreksa. Ten se v roce 2017 vydal z Karviné na hostování do Neftchi Baku a pro CNN Prima NEWS přibližuje tamní prostředí.

reklama