CNN Prima News bankomat

bankomat

Výpis příspěvků ke štítku „bankomat“

Stydím se, ale odejít nemůžu. Na Rusy tvrdě dopadají sankce, nevědí, co dělat

1. března 2022 13:09

„Kdybych mohl teď hned opustit Rusko, udělal bych to. Ale nemůžu odejít z práce,“ říká Andrej. Nemohl by si pak dovolit platit v Moskvě hypotéku poté, co se zvýšily úrokové sazby. Miliony Rusů, jako je on, začínají cítit následky západních ekonomických sankcí, jejichž cílem je zemi potrestat za invazi do sousední Ukrajiny, napsal zpravodajský web BBC News.

Bizarní okradení seniora v Brně. Žena s vycpaným břichem hledala cestu do porodnice

23. února 2022 10:16

O 45 tisíc korun přišel v Brně čtyřiasedmdesátiletý muž, kterého na ulici okradla dvojice podvodníků. Použila při tom nezvyklou metodu. Žena s vycpaným břichem předstírala těhotenství a spolu s mužem tvrdili, že potřebují poradit s cestou do porodnice. Senior se s nimi dal do řeči a při tom přišel o platební kartu. Na policejním webu o tom ve středu informoval mluvčí Petr Vala. Policie zveřejnila video s podezřelými, pátrá po nich.

Je libo onigiri nebo vyžehlenou košili? Konbini jako nečekaný gastrohrdina olympiády

5. srpna 2021 11:52

Zatímco svět bedlivě sleduje výkony svých sportovců, novináři v Tokiu objevili nečekaného hrdinu olympijských her – japonské nonstop obchody se smíšeným zbožím zvané „konbini“. Ty se ale vymykají všemu, na co jsou lidé zvyklí v Evropě nebo USA. Konbini totiž nabízí vše, co člověk potřebuje k přežití: teplé pokrmy, základní oblečení, toalety zdarma, internet, horkou vodu na nudle, bankomaty i poštovní služby. Navíc se nachází na každém rohu.

Raiffeisenbank zavádí založení účtu on-line a výběr z bankomatů po celém světě zdarma

Téma: Komerční sdělení
19. dubna 2021 10:45

Bankovnictví se i kvůli koronavirové krizi přesouvá do on-line prostředí. Na to reaguje i Raiffeisenbank, pátá největší tuzemská banka podle bilanční sumy, a to možností založení soukromého účtu on-line bez nutnosti návštěvy pobočky. Totéž hodlá nabídnout na podzim při založení podnikatelských účtů. Novým benefitem je též výběr z bankomatů na celém světě zdarma.