bar

Výpis příspěvků ke štítku „bar“

Poslední hodiny střelce z Bratislavy: Nenávistné zprávy, hádka s rodiči i výměna zbraně

15. října 2022 12:13

Středeční incident v Zámecké ulici v Bratislavě otřásl celým Slovenskem. Teprve 19letý student gymnázia tam před barem Teplárna zastřelil dva muže. Poté se vrátil domů a byl aktivní i na sociálních sítích. Svůj krvavý čin pak ukončil sebevraždou. Slovenský deník Nový čas přináší podrobný popis toho, co se v onen tragický večer událo.

Harry a Meghan jsou v New Yorku, chtějí vakcíny pro všechny. Nejdřív ale vyrazili do baru

24. září 2021 17:24

Princ Harry a jeho manželka Meghan ve středu přiletěli do New Yorku. V baru luxusního hotelu Carlyle se nejprve setkali s několika přáteli, druhý den pak uctili památku obětí teroristického útoku z 11. září 2001. Ve městě chtějí strávit tři dny a děti nechali doma, přestože dceři Lilibet jsou teprve tři měsíce. Za hlavní cíl své návštěvy považují apel na světové lídry, aby byly vakcíny proti covidu dostupné po celém světě. V New Yorku probíhá zasedání Valného shromáždění OSN.

Za pokus o znásilnění přišel tvrdý trest. Žena uřízla svému šéfovi přirození

3. června 2021 09:36

Policisté ve Španělsku zatkli třicetiletou pracovnici baru poté, co uřízla nožem přirození svému nadřízenému. Na polici se přihlásila sama s tím, že se ji muž měl pokusit znásilnit. Zraněného převezli záchranáři do nemocnice a ve středu v brzkých ranních hodinách podstoupil operaci. Zda se lékařům podařilo přišít jeho orgán zpět, zatím není jasné. O případu informoval deník Daily Mail.

Nelegální párty v centru Prahy. Lidé z baru utíkali a snažili se před policií schovat

14. března 2021 13:58

To, že je dodržování vládních opatření zavedených kvůli pandemii koronaviru těžké, zná dobře každý z nás. Někteří to už ale nevydrželi a i přes striktní zákazy se vydali do jednoho z pražských barů, který byl i přes nouzový stav otevřený. Někteří jeho návštěvníci se policistům snažili vyhnout a ukrýt se v sousedním domě.

Lidé porušují vládní nařízení. V Břeclavi popíjí v baru, v Praze chodí ven po zákazu

28. října 2020 14:57

Policisté v Břeclavi odhalili dvě provozovny, které fungovaly i přes zákaz vládních nařízení. Celkem od 22. do 27. října řešili přes 200 přestupků v souvislosti s porušením vládních opatření. V Praze policisté jenom za úterý a středu ráno evidovali kolem třiceti prohřešků, za které uložili pokutu nebo je předali do správního řízení.

Esport bar Tribunal je před krachem. Sbírka má pomoci jej zachránit

16. října 2020 22:30

Esport je jednou z oblastí, kterých se koronavirová opatření dotkla skoro minimálně. Většina esportových aktivit se totiž přesunula do on-line prostředí. Přesto došlo ke zrušení všech off-line turnajů a eventů. S existenčními problémy se potýká i jediný český esport bar Tribunal. Majitelé proto prosí fanoušky o finanční podporu.

Noční klub lákal lidi i po 22. hodině navzdory zákazu. Natáčíme studentský film, hájí se

25. září 2020 17:27
Aktualizováno

Snaží se noční podnik obejít platná opatření, která mají zamezit šíření koronaviru? Tuto otázku si pokládá řada lidí poté, co pražský Cross Club oznámil, že se v něm bude natáčet studentský film po 22. hodině, a shání lidi coby komparzisty, kteří by v klubu tančili. Po vlně kritiky, kterou přispěl i ministr zdravotnictví Roman Prymula, však údajní filmaři a klub od natáčení ustoupili.