bar

Výpis příspěvků ke štítku „bar“

Řekl, že všichni chcípnou. Žháři z Liberce měl muž z baru prodat prací prášek místo pervitinu

Za žhářským útokem z Liberce stály drogy, sdělil CNN Prima NEWS zdroj obeznámený s vyšetřováním. Jeden z hostů baru, kam měl útočník vhodit zapálený kanystr, agresorovi dříve údajně prodal místo pervitinu prací prášek. Muži se ještě v ten večer před podnikem poprali. „Řekl, že všichni chcípnou,“ vylíčil jeden ze svědků výhružná slova podezřelého před jeho odchodem pro hořlaviny.

Dohra řádění šíleného žháře z Liberce. Policie dopadla pachatele, který zapálil plný bar hostů

Policie v souvislosti s pondělním večerním požárem baru v Liberci s 15 zraněnými zadržela ve středu dopoledne podezřelého. Odpovídá popisu muže, po němž vyhlásila v úterý pátrání. Na policejním webu o jeho zadržení informovala regionální mluvčí Klára Jeníčková. Podle svědků, kteří popsali CNN Prima NEWS sled událostí, bar zapálil jeden z návštěvníků. Provozovatel podniku Theodor Lenárt pro CNN Prima NEWS řekl, že použil zapálený kanystr. Policie okolnosti vzniku požáru nekomentovala.

Šéf vypáleného baru v Liberci ukázal škody. Žárem praskala dlažba, ještě mám husí kůži, říká

Provozovatele libereckého baru Black Panther, kam v pondělí neznámý pachatel hodil zapálený kanystr, celá situace velmi zasáhla. Bar navštěvují zejména štamgasti, uvedl pro CNN Prima NEWS Theodor Lenárt. Všech 15 zraněných lidí prý považuje za své kamarády, naopak útočník štamgastem nebyl. Na podnikání teď Lenárt nemá ani pomyšlení. Šéf baru ukázal, jak moc velké škody byly během požáru napáchány.

Své oběti Šťovíček svedl v restauraci, po sexu je hned zavraždil. S doživotím se smířil

Sériový vrah, který se smířil s tím nejpřísnějším trestem. Tak u královéhradeckého krajského soudu vzpomínají na Karla Šťovíčka. Během dvou týdnů postupně zavraždil dvě ženy, které náhodně potkal v Českém ráji. I přesto, že měl později šanci na mírnější trest, vybral si dobrovolně doživotní pobyt ve vězení. Redakce CNN Prima NEWS přináší děsivý příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Šokující záběry z centra Prahy: Fotbaloví fanoušci rozmlátili bar, policie hlásí zraněné

Podporovatelé fotbalové Fiorentiny napadli ve středu odpoledne příznivce West Hamu v pražském baru v Rytířské ulici. Zraněni jsou tři lidé, policie zadržela 16 podezřelých. Podporovatelé Fiorentiny napadli také jednoho policistu. Podle informací CNN Prima NEWS během bitky létaly i židle a rozbíjelo se sklo. U baru také vypukl menší požár. Finále Evropské konferenční ligy mezi dvěma zmíněnými týmy odstartuje ve 21 hodin v pražském Edenu. Hodiny před třaskavým zápasem se v centru hlavního města shromáždily tisíce fanoušků. Policie na tento den výrazně navýšila své kapacity.