reklama
CNN Prima News Barbora Krejčíková

Barbora Krejčíková

Výpis příspěvků ke štítku „Barbora Krejčíková“

Krejčíková slovy o roce 1989 rozbrečela Navrátilovou. A dala naději Číně, píše Murray

19. listopadu 2021 18:42

Pokud někteří čeští fanoušci při sledování vítězného projevu tenistky Barbory Krejčíkové po finále Turnaje mistryň zatlačovali slzy, nešlo se ničemu divit. Publiku v mexické Guadalajaře 17. listopadu přiblížila, co se v tuzemsku stalo přesně před 32 lety a jak je důležité mít možnost žít svobodně. Podle bývalé světové jedničky Andyho Murrayho jsou silná slova české hvězdy určitou nadějí, že se situace změní i v Číně, která je nyní podezřelá z umlčení hráčky Pcheng Šuaj.

Krejčíková se Siniakovou na Turnaji mistryň slaví. Přehrály wimbledonské šampionky bez ztráty podání

14. listopadu 2021 06:01

Zatímco ve dvouhře Barbora Krejčíková čeká na tenisovém Turnaji mistryň na vítězství, ve čtyřhře společně s Kateřinou Siniakovou zatím potvrzují roli nejvýše nasazeného páru. I svůj druhý zápas ve skupině vyhrály bez ztráty setu. Tentokrát jim v Guadalajaře podlehly 3:6 a 1:6 wimbledonské šampionky Sie Šu-wej a Elise Mertensová.

Tenisové mistryně jdou do neznáma. Jak Krejčíková a spol. zkrotí nezbedné míčky?

10. listopadu 2021 16:18

Hvězdná tenisová společnost se pro následující dny sletěla do mexické Guadalajary. Turnaj mistryň pro osm nejlepších hráček sezony nemine ani Barboru Krejčíkovou, která v roce 2021 raketově vyletěla vzhůru. Poprat se bude muset stejně jako ostatní hráčky – včetně další Češky Karolíny Plíškové – se specifickými beztlakými míčky. Dějiště akce totiž leží v nadmořské výšce, která není pro zápasy úplně běžná.

Na Billie Jean King Cupu jsme pořadatelsky čarovali, říká Kaderka. Pachuť ale zůstává

10. listopadu 2021 08:40

Plno stresu, který byl posléze vystřídán pocitem dobře odvedené práce. Ale zároveň přetrvávající dojem, že ženský tenis se vydal špatným směrem. Prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka v rozhovoru pro CNN Prima NEWS říká, že atmosféra většiny zápasů uplynulého Billie Jean King Cupu byla zrcadlem toho, jak se transformace původního formátu zvláště v tuzemsku populární soutěže nepovedla.

Budou Pálovy holky opět vládnout světu? Vše o novém „Fed Cupu“ bez čárových rozhodčích

1. listopadu 2021 07:42

Za poslední dekádu se českým tenistkám povedla zcela výjimečná věc. Hned šestkrát dokázaly ovládnout týmový Fed Cup. Oblíbený turnaj svěřenkyň Petra Pály se kvůli koronaviru dva roky nehrál, v pondělí se vrací. V novém formátu a s novým jménem. Tuzemské hráčky mají velkou šanci navázat na sexteto triumfů, a to i proto, že je bude hnát domácí O2 arena.

Kometa sezony Krejčíková stoupá žebříčkem a plní konto. Kolik si na odměnách vydělala?

9. září 2021 18:28

Rok 2021 změnil tenistce Barboře Krejčíkové život. Po boku Kateřiny Siniakové byla sice už delší dobu nadmíru úspěšná v deblu, ale ten z hlediska prize money a mediálního i veřejného zájmu značně pokulhává za dvouhrou. Letos se brněnská rodačka dokázala etablovat mezi absolutní špičkou, což jí přineslo značné finanční benefity.

reklama