CNN Prima News Barbora Krejčíková

Barbora Krejčíková

Výpis příspěvků ke štítku „Barbora Krejčíková“

Hvězdné duo se rozpadá. Tenistky Siniaková a Krejčíková přerušily spolupráci

Tenistky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková přerušily po šesti sezonách úspěšnou spolupráci, příští rok nebudou tvořit deblový pár. Konec hvězdného dua potvrdily novinářům v Seville poté, co v semifinále BJK Cupu ztratily klíčovou čtyřhru s Kanadou. „Rozchod“ prý iniciovala Siniaková. Startu na olympiádě v Paříži se ale ani jedna z tenistek nebrání.

Jízda Krejčíkové v San Diegu pokračuje. Ve dvou setech udolala Brazilku a je v semifinále

Barbora Krejčíková si na turnaji v San Diegu zahraje semifinále. Sedmadvacetiletá česká tenistka porazila Brazilku Beatriz Haddadovou Maiaovou 6:4, 6:3 a ve dvouhře se dostala nejdále od zranění kotníku ve Wimbledonu. O třetí letošní finále bude bojovat proti domácí Američance Danielle Collinsové. Ve hře o titul je Krejčíková v Kalifornii také s tradiční deblovou partnerkou Kateřinou Siniakovou, v pátek je rovněž čeká semifinále.

Po mateřské válí. Strýcová si na svém posledním Wimbledonu zahraje finále

Tenistka Barbora Strýcová si zahraje v rámci rozlučkového turné finále čtyřhry ve Wimbledonu. Sedmatřicetiletá rodačka z Plzně spolu s tchajwanskou spoluhráčkou Sie Šu-wej zdolaly česko-španělskou dvojici Marie Bouzková, Sara Sorribesová 6:4, 6:1 a v nedělním souboji o titul vyzvou australsko-belgický pár Storm Hunterová, Elise Mertensová. Na trávě v All England Clubu mohou zopakovat společný triumf z roku 2019.

Krejčíková dojala svět srdečným gestem. Tenistka věnuje peníze z turnaje na pomoc Turecku

Barbora Krejčíková se vzdá odměny z Poháru Billie Jean Kingové a veškeré finance za reprezentaci Česka na utkání daruje na pomoc lidem v Turecku. Tenistka chce dobročinným gestem podpořit projekty na obnovu po ničivém zemětřesení, jež zemi v únoru zasáhlo. „Je to velmi smutné. Chci také pomoci mladým tenistům, kteří tam ztratili vše,“ okomentovala své rozhodnutí.

České deblistky ovládly Indian Wells. Krejčíková a Siniaková zkompletovaly sbírku velkých titulů

Aktualizováno

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková ovládly ve čtyřhře turnaj v Indian Wells a získaly poslední titul, který jim ve sbírce velkých deblových trofejí scházel. Ve finále prestižního podniku, který je označován za pátý grandslam, porazily brazilsko-německý pár Beatriz Haddadová Maiaová, Laura Siegemundová 6:1, 6:7, 10:7 a vyhrály i jedenáctý zápas v letošním roce.