reklama
CNN Prima News Birmingham

Birmingham

Výpis příspěvků ke štítku „Birmingham“

Utrpení šestiletého Arthura: Rodiče ho nejprve otrávili solí, pak mu rozbili lebku

6. listopadu 2021 10:28

Britský soud odhalil v případu loňské brutální vraždy šestiletého Arthura nové šokující zjištění. Ještě předtím, než chlapec utrpěl smrtelné zranění hlavy, byl otráven solí, uvádí se v obžalobě. Zabít malého chlapce měla jeho nevlastní matka Emma Tustinová tak, že dítě udeřila hlavou o tvrdý povrch. Ještě před svou smrtí byl chlapec vystavován týrání, na kterém se podílel i jeho biologický otec Thomas Hughes.

Lékaři nabádají k očkování i těhotné: Covid může mít pro matku a dítě fatální následky

6. srpna 2021 06:45

Ve Velké Británii přibývá počet případů těžkého průběhu nemoci COVID-19 u těhotných žen. Lékaři jsou tak často nuceni provést předčasný porod metodou císařského řezu, aby zachránili matku i dítě. Proto zdravotníci z Birminghamu vymýšlejí způsob, jak budoucí matky přesvědčit, aby se proti koronaviru nechaly očkovat.

Před 46 lety znásilnil dívku, nyní ho soud poslal do vězení. Usvědčilo ho vlastní dítě

4. srpna 2021 00:13

Soud v Birminghamu v úterý odsoudil k 11 letům vězení nyní 74letého muže za znásilnění nezletilé dívky v sedmdesátých letech minulého století. K odsouzení došlo díky odhodlání jeho biologické dcery počaté při znásilnění, která na něj podala žalobu a poskytla svou DNA. O případu informovala agentura AFP a britská média.

Tenistce ruply nervy. Ve frustraci se poškrábala na krku tak, že ji museli ošetřit

20. června 2021 23:13

Tenis patří mezi psychicky nejnáročnější sporty. A když se zápas vymyká plánu, jde často frustrace velmi viditelně ven. Samozřejmě, v „bílém sportu“ jsou i ledoví králové a královny, na kterých podle výrazu ve tváři nepoznáte, jak se utkání vyvíjí. Ale mezi ně rozhodně nepatří Ruska Darja Kasatkinová. Ve finále travnatého turnaje v Birminghamu jí ruply nervy tak, že si přivodila zranění.

Jmenuji se Céline Dion. Brit se opil a změnil si jméno podle slavné zpěvačky

6. ledna 2021 16:23

Netradiční probuzení z noci plné alkoholu zažil na konci roku 2020 třicetiletý Brit Thomas Dodd. Velký fanoušek kanadské zpěvačky Céline Dion ráno zjistil, že v podnapilém stavu si během noci změnil jméno právě podle svého velkého ženského vzoru. I když ho teď čeká spousta papírování a vysvětlování, jméno si zatím vrátit zpět nehodlá.

V anglickém Birminghamu bylo pobodáno osm lidí, jeden člověk zemřel

6. září 2020 09:25
Aktualizováno

V anglickém velkoměstě Birminghamu bylo v noci pobodáno několik lidí – jeden člověk zemřel, dalších sedm lidí je zraněno. Policie uvedla, že se jedná o „rozsáhlý incident“. Obyvatele vyzvala ke klidu, zároveň však i k bdělosti. Policie se snaží zjistit zatím nejasné pozadí případu, incident ale vyšetřuje jako vraždu.

reklama