CNN Prima News Birmingham

Birmingham

Výpis příspěvků ke štítku „Birmingham“

Proti zdražování protestovaly statisíce Britů. Neplať to, skandovaly davy

2. října 2022 19:51

Britská vláda slibuje pomoc pro domácnosti, které se potýkají s prudkým růstem cen a obřími účty za energie. Nová opatření ale ještě víc oslabila libru a lidem zatím žádnou úlevu nepřinesla. Do ulic tak vyšly o víkendu statisíce Britů na protest proti zdražování a chudobě. A chaos v zemi ještě zvýšila pokračující stávka železničářů, která ochromila dopravu hlavně mezi Londýnem a velkými městy.

Je mužem z lidu. Fanoušek pozval krále Karla III. na pivo, ten ho odpovědí zaskočil

14. září 2022 15:37

Na tento moment 36letý Daniel Walker nezapomene. V červenci vyrazil za přáteli na skleničku, když zahlédl v té době ještě prince Charlese, který se účastnil zahajovacího ceremoniálu Her Commonwealthu. Muž nezaváhal a na budoucího panovníka zavolal – nabídl mu, zda by nezašel na pivo. Princova odpověď přihlížející pobavila a na internetu se začala virálně šířit.

Alarmující zjištění: Interiéry aut jsou větší líhní bakterií než průměrně udržované WC

4. února 2022 08:29

Ať už patříte k pedantům, kteří pravidelně vyrážejí do myčky, vysávají, tepují, dezinfikují, nebo je vám naopak úklid auta v tomto směru ukradený a maximálně občas vyházíte prázdné láhve a použité kapesníky, jen málokdo tuší, jaké nebezpečné bakterie v našich vozech ve skutečnosti žijí. Nová britská studie přináší děsivá zjištění.

Utrpení šestiletého Arthura: Rodiče ho nejprve otrávili solí, pak mu rozbili lebku

6. listopadu 2021 10:28

Britský soud odhalil v případu loňské brutální vraždy šestiletého Arthura nové šokující zjištění. Ještě předtím, než chlapec utrpěl smrtelné zranění hlavy, byl otráven solí, uvádí se v obžalobě. Zabít malého chlapce měla jeho nevlastní matka Emma Tustinová tak, že dítě udeřila hlavou o tvrdý povrch. Ještě před svou smrtí byl chlapec vystavován týrání, na kterém se podílel i jeho biologický otec Thomas Hughes.

Za vyrušení při sexu tříletou dceru umlátila. Krátce nato matka vesele tančila ve videích

14. srpna 2021 18:39

Na sociální síť TikTok přidávala 23letá Nicola Priestová videa, na kterých zpívá a tančí. V některých minutových klipech byla i její tříletá dcera Kaylee-Jayde. Právě tu loni v srpnu 23letá žena se svým milencem ubila k smrti. Důvodem bylo, že je dcera rušila při sexu. Jen pár týdnů po hrůzném činu Priestová nahrála nové video, na němž zpívá, že se „soustředí jen na sebe“. Nyní ji soud poslal na 15 let do vězení za neúmyslné zabití. O případu informoval web The Sun.