reklama
CNN Prima News Bohemians Praha 1905

Bohemians Praha 1905

Výpis příspěvků ke štítku „Bohemians Praha 1905“

Kouč Bohemians zuří: Co dělal jablonecký boss Pelta o přestávce v kabině rozhodčích?

Majitel fotbalového Jablonce Miroslav Pelta měl být o přestávce ligového zápasu proti Bohemians (2:2) v kabině rozhodčích. V rozhovoru pro O2 TV Sport to po utkání řekl trenér pražského celku Luděk Klusáček. Pokud by se Klusáčkovo nařčení potvrdilo, šlo by o další skandál jabloneckého bosse. Pelta je jedním ze symbolů doby, v níž byl český fotbal spojován s mnohými korupčními aférami. Pro jeho značný vliv se mu přezdívá Velký čáp. Obžalován je také kvůli údajným machinacím se sportovními dotacemi.

Česká superstar Schick: Z Ďolíčku až na miliardovou posilu. Pak ho zachránilo Německo

Prozatímní hvězda probíhajícího Eura? Patrik Schick. Tři góly na mistrovství Evropy má v tuto chvíli jen Cristiano Ronaldo. Ale hlavně – nikdo jiný se netrefil tak parádně jako český útočník proti Skotsku. V duelu s Chorvatskem pak zase ukázal pevné nervy, když si vzal i s krvácejícím nosem po direktu loktem od Dejana Lovrena míč a proměnil penaltu. Připomeňme si, jaká byla dosavadní fotbalová cesta zářícího 25letého muže.

Šéfa Slavie Tvrdíka vytočil podezřívavý kouč klokanů: Výhoda? Byli jsme poškozeni

Slavia Praha v lize díl válí a v neděli brala ve vršovickém derby s Bohemians 1905 už desátou výhru v sezoně (2:1). Původně se mělo utkání mezi rivaly odložit – „sešívání“ se ocitli v karanténě poté, co se v týmu objevily pozitivní testy na koronavirus. Hygienici ale posléze zjistili, že výsledky testů u fotbalového celku byly chybné. Kouče „klokanů“ Luďka Klusáčka naštvalo, že slávisté dostali v týdnu volno gratis. Boss úřadujícího mistra Jaroslav Tvrdík jeho rozhořčení nechápe.

Vánoční termín fotbalové ligy? Správce hřišť čeká obří výzva. Dříve by prý hrát nešlo

To tu ještě nebylo. Fotbal se v tuzemsku tradičně ukládá ke spánku zkraje prosince. Ovšem letos hráči vyběhnou k zápasům Fortuna ligy ještě den před Vánoci. „Sváteční“ termín znamená velkou výzvu pro správce hřišť, kteří i přes drsnější klimatické podmínky mají zachovat trávníky v hratelném stavu. Pravděpodobně nejtěžší úkol čeká na trávníkáře pražských Bohemians 1905, kteří svůj Ďolíček sdílejí v této sezoně s FK Pardubice.

reklama