Bolestivý konec olympiády pro finského běžkaře. Omrzlý penis zachraňoval hřejivými sáčky

Velmi bolestivé vzpomínky na olympijský závod na 30 kilometrů v Čang-ťia-kchou bude mít finský lyžař Remi Lindholm. Kvůli třeskutému mrazu si po doběhu do cíle musel pomocí hřejících sáčků rozmrazit penis.

Závod s hromadným startem se měl v sobotu původně běžet na 50 kilometrů, ale kvůli velkému mrazu a ledovému větru byl zkrácen a o hodinu odložen. Lindholmovi to však moc nepomohlo. „Hádejte, která část těla mi omrzla," řekl finským médiím.

„Byl to jeden z nejhorších závodů, co jsem běžel. Byl to jenom boj,“ uvedl Lindholm, který už měl podobné problémy s jednou z nejcitlivějších částí mužského těla loni v Ruce. Stejně jako tehdy si i nyní musel penis ohřát pomocí hřejících sáčků.

„Když začal přicházet k sobě, byla bolest nesnesitelná,“ prohlásil Lindholm, který do cíle doběhl na 28. místě. Na vítěze Alexandra Bolšunova z Ruska ztratil 24letý finský závodník čtyři a půl minuty.

Tagy:
Olympijské hry penis olympijské hry sport Rusko mrazy Alexandr Bolšunov Zimní olympijské hry v Pekingu 2022 ZOH 2022 Remi Lindholm