reklama
CNN Prima News Boston

Boston

Výpis příspěvků ke štítku „Boston“

Pětiletý Sebastian bojuje o život. Místo léčby má další komplikace, rodina je v dluzích

27. října 2021 16:51

Každý další nádech si musí pětiletý Sebastian doslova vybojovat. Chlapec trpí od narození závažným onemocněním, kvůli kterému může kdykoliv přestat dýchat. Naději pro něj představovala operace v americkém Bostonu. Chlapce však dostihly závažné komplikace, kvůli kterým k zákroku zatím nedošlo. Léčba v zámoří rodiče stála všechny naspořené peníze a navíc se ještě pořádně zadlužili. Tamní nemocnici dluží více než 520 tisíc dolarů, v přepočtu 11,5 milionu korun.

Zázrak v hořícím letadle. Všech 21 osob na palubě se zachránilo díky nevídanému štěstí

20. října 2021 11:06

Nevídané štěstí potkalo cestující úterního letu z Houstonu do Boston. Letoun měl při startu važné potíže, narazil do nedalekého plotu a ihned začal hořet. Všem 21 osobám na palubě se však podařilo plamenům uniknout a jako zázrakem všichni vyvázli bez vážnějších zranění. Nejmladšímu cestujícímu bylo jen 10 let, pasažéři mířili na baseballový zápas.

Krejčí prodal své bostonské sídlo. Hokejista částkou 90 milionů překonal rekord čtvrti

1. října 2021 07:36

Úvod hokejové extraligy jasně ukázal, že do soutěže přišla posila, která tu dlouho nebyla. Útočník David Krejčí v dresu Olomouce baví a minimálně do konce této sezony bavit bude. Naplno ukazuje, že i v zámořské NHL coby hráč Bostonu Bruins dlouhé roky platil za nadstandardního hráče. A mnoho let bydlel v honosném domě v bostonské čtvrti Charlestown, který má nyní nového majitele. Ten musel zaplatit v přepočtu 90 milionů korun.

I když Biden volby vyhraje, nebude pro něj lehké převzít moc, říká profesor z Bostonu

6. listopadu 2020 21:14

USA se pravděpodobně dočkají změny prezidenta. Pro demokrata Joe Bidena ale podle profesora historie na univerzitě v Bostonu Igora Lukeše nebude převzetí moci tak jednoduché. Biden se dostal do těsného vedení při průběžném sčítání hlasů a zdá se, že by mohl v Bílém domě vystřídat republikána Donalda Trumpa. Lukeš byl hostem pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

reklama