reklama

Boxer Floyd Mayweather nakoupil auta za milion dolarů. Některá věnoval přátelům

Mayweather patří s odhadovaným jměním 1,2 miliardy dolarů (25,2 miliardy korun) mezi velmi bohaté sportovce.
Zdroj: AP

Vozy značky Dodge, Mercedes nebo Rolls-Royce patří nově do široké flotily aut slavného amerického boxera Floyda Mayweathera. Ten za ně naráz utratil rovný milion dolarů, tedy v přepočtu asi 21 milionů korun. Některé vozy koupil i pro své přátele, kteří ho doprovodili na zápas.

reklama

Být dobrým přítelem extrémně bohatého amerického boxera se zjevně vyplatí. Floyd Mayweather se totiž před časem vydal do Las Vegas, kde u tamního dealera luxusních vozů Towbin Auto Group utratil celý milion dolarů za nová auta. Koupil jich celkem deset.

Mayweather zvolil tři sportovní kupé Dodge Challenger, dva výkonné sedany Dodge Charger, rodinný Dodge Journey a čtyři luxusní limuzíny. Jde o Mercedes-Maybach, Mercedes-Benz S560 a také pár vozů Rolls-Royce včetně nejnovějšího modelu Ghost.

Nové vozy ve flotile Floyda Mayweathera:

/ fotografií

Zajímavostí je, že auta mu prodala další populární americká osobnost. Firmu totiž vlastní Chop Towbin známý z reality show King of Cars. Floyd Mayweather u něj nakupuje pravidelně. Towbin v nedávném rozhovoru pro kanál TMZ prohlásil, že si už u něj vybral 157 vozů, z nichž 29 bylo značky Rolls-Royce.

Slavný boxer si ale flotilu vozů za milion dolarů nepořídil jen tak. Auta využil pro cestu na zápas s boxerem a youtuberem Loganem Paulem. Vzhledem k tomu, že za vystoupení dostal honorář 10 milionů dolarů plus poloviční podíl za sledovanost, nejde pro něj o velkou investici. Mayweather navíc patří s odhadovaným jměním 1,2 miliardy dolarů (25,2 miliardy korun) mezi nejmovitější sportovce. Pokud by byl Čech, ocitl by se v žebříčku nejbohatších lidí na 10. místě.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Nový den

Schickův mentální kouč: Jsem na Patrika pyšný, překvapil mě. Jaký postup radí na Anglii?

Schickův mentální kouč: Jsem na Patrika pyšný, překvapil mě. Jaký postup radí na Anglii?

Česká reprezentace dala na Euru zatím tři branky a pod všemi je podepsán jen jediný hráč. Patrik Schick ohromil proti Skotům gólem z půlky, s Chorvatskem vybojoval penaltu a zkrvavený po předchozím zákroku ji šel netradičně i sám kopnout. Úspěšně. Jsem na něj pyšný, říká o něm jeho mentální kouč Jan Mühlfeit, který 22 let působil v Microsoftu. Chválu ale podle něj zaslouží celý český tým. Na Anglii radí jít s respektem, ale beze strachu. Sebedůvěru přirovnal ke sněhové kouli.

Koronavirus

Uznávaný epidemiolog předpovídá černý scénář: Nebudeme stíhat pohřbívat

Uznávaný epidemiolog předpovídá černý scénář: Nebudeme stíhat pohřbívat

Přijde nová třetí epidemie, předpovídá uznávaný slovenský epidemiolog Vladimír Krčméry. Podle něj se mohou objevit mutace, které budou mít 30 až 40procentní úmrtnost. A také může přijít zoonotická chřipka, při které se lidé nebudou stíhat pohřbívat. V rozhovoru pro Nový Čas řekl, že dalším vlnám mohou státy předejít, jen pokud okamžitě zareagují na nové mutace, uzavřou hranice, vyhlásí celostátní karanténu a lidé budou opatrní a nebudou oslavovat konec epidemie. Také by se měli nechat očkovat.

Sněmovna zřejmě vydá Volného k trestnímu stíhání kvůli ivermektinu. Sám o to požádal
Piráti a STAN mají 43 kandidátů na ministry. Na dopravu Půtu, na spravedlnost Michálka
reklama
reklama
Anglický fanoušek před zápasem s Čechy: Pokud se nezlepšíme, porazíte nás o dva góly

EURO 2021

Domácí zpravodajství

Následky pandemie ať zaplatí bohatí, hlásá Hamáček a plánuje progresivní daň
Volný blok jde do voleb s Dělnickou stranou. Nejsou to žádní extremisté, říká Volný
Otrávím vodu, když nepropustíte vězně, hrozil obviněný Čech. Inspiroval se seriálem
Pospíšil: Feriho kauza koalici Spolu neuškodí. Budoval si svoji vlastní značku
Další články
reklama
reklama