reklama

Britka se zasekla mezi zábradlím a zdí. Video se stalo hitem na internetu

Britka Annie Emeryová se na začátku tohoto roku zasekla mezi kovovým zábradlím a zdí obchodu B&M. S největší pravděpodobností si chtěla na zábradlí jen sednout, ale sjela za něj a nohy jí zůstaly viset ve vzduchu. Této vtipné podívané využila její sestra Macie, která ji natočila. V neděli ho sdílela na sociální síti TikTok. Příspěvek se stal hitem.

reklama

Na videu lze vidět, že Macie někomu svůj mobil předala a snažila se své mladší sestře pomoci, zatímco ostatní zákazníci obchodu pouze přihlíželi.

K nahrávce trefně Macie přidala písničku od zpěvačky Fontelly Bass Rescue Me (česky Zachraň mě, pozn. red.). Příspěvek na TikToku získal více než 800 tisíc lajků a 12 tisíc komentářů. „Říká se, že je tam pořád,“ okomentoval video jeden z uživatelů platformy. „Je to jako ve filmu Avengers, když se pokoušeli zvednout Thorovo kladivo,“ napsal další.

K tématu

Tagy: Velká Británie dívka sociální síť video sestry Tik Tok uvíznutí

Další hlavní zprávy

Názory

Komentář: Flákanec Volný není nejostřejší tužka v penále. I tak se jeho ubohosti tleská

Komentář: Flákanec Volný není nejostřejší tužka v penále. I tak se jeho ubohosti tleská

Známý intelektuální velikán a nezařazený poslanec Lubomír Volný se ve čtvrtek ve Sněmovně znovu postaral o nebývalý rozruch. Přímo v jednacím sále, kam vyrazil ve vytahaném triku a bez roušky, profackoval pár svých kolegů, protože mu nedovolili mluvit. Nejen slovy „jestli tady pudeš, dostaneš flákanec“ opět prokázal, že by tak složitou disciplínu, jakou je mluvené slovo, měl přenechat jiným. Mnohem více pozornosti než samotný incident si zaslouží fakt, že i Volný reprezentuje jistou část české společnosti, která podobnému chování tleská.

Ostuda jedince, řekl Zaorálek k Volného agresi. Politolog: Reflektuje to společnost
Prymula: Česku s novou mutací hrozí čtvrtá vlna. Je na nás, jak bude katastrofická
reklama
reklama
Bitka a pěsti ve Sněmovně. Poslanci se porvali kvůli rouškám

Sněmovna

Domácí zpravodajství

Žáci prvního stupně se do lavic vrátí začátkem února, odhaduje ministr Blatný
Volný je magor, jeho idiotské a hulvátské chování je ubohé, říkají poslanci
Další články
reklama
reklama