CNN Prima News Avengers

Avengers

Výpis příspěvků ke štítku „Avengers“

Hřib jako Avenger. Pražský primátor zahájil Comic Con v převleku Iron Mana

23. dubna 2022 08:36

Primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) je znám jako fanoušek sci-fi a svoji oblibu dává náležitě najevo. Již potřetí totiž vystoupil na zahajovacím ceremoniálu pražského Comic Conu. A i tentokrát v dost okázalém stylu. Svátek milovníků fantasy a sci-fi totiž navštívil v převleku Iron Mana, jednoho z ikonických superhrdinů, kteří spolu tvoří tým Avengers.

Britka se zasekla mezi zábradlím a zdí. Video se stalo hitem na internetu

24. listopadu 2020 12:44

Britka Annie Emeryová se na začátku tohoto roku zasekla mezi kovovým zábradlím a zdí obchodu B&M. S největší pravděpodobností si chtěla na zábradlí jen sednout, ale sjela za něj a nohy jí zůstaly viset ve vzduchu. Této vtipné podívané využila její sestra Macie, která ji natočila. V neděli ho sdílela na sociální síti TikTok. Příspěvek se stal hitem.

Lidé se baví fotografií ODS, lidovců a TOP 09. Lakuje si snad Jurečka nehty?

12. listopadu 2020 14:54

Lidi na sociálních sítích pobavila fotografie, kterou sdílel Pravý břeh –⁠ Institut Petra Fialy na svém facebookovém profilu. Na snímku se drží za ruce tři lídři vznikající trojkoalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09. Ruka, která by měla patřit předsedovi lidovců Marianu Jurečkovi, má však červeně nalakované nehty. Partaje pobavily už v minulosti, když se během lídři stylizovali do postav superhrdinů Avengers, kteří však ve filmu umřeli.

Fiala a spol. jako Avengers. Lidé se sázce na superhrdiny posmívají

30. října 2020 23:30

Představitelé ODS, KDU-ČSL a TOP 09 oznámili, že společně budou kandidovat ve volbách do Poslanecké sněmovny v příštím roce. Od vytvoření bloku očekávají, že výrazně zakonkurují ve volbách hnutí ANO. Lídři trojkoalice se na začátku svého tažení nechali zobrazit jako superhrdinové z komiksů o Avengers. Jejich netypické kostýmy pro politiky se však u lidí na sociálních sítích spíše minuly účinkem.

Co bude po Avengers: Endgame? Známe 10 nových filmů od Marvelu

20. června 2020 08:01

Marvel nám loni nadělil konec takzvané „Infinity ságy“. Nejmocnější hrdinové světa se po 22 filmech vypořádali s Thanosem a je jasné, že se podoba týmu (a vlastně i celého komiksového světa) musí změnit. Po Avengers: Endgame tak vstupujeme do nové éry propojeného vesmíru, která je zatím výjimečná jednou věcí – úzkým spojením se seriály.