CNN Prima News Avengers

Avengers

Výpis příspěvků ke štítku „Avengers“

OBRAZEM: Padouši ze Star Wars, hrdinové Avengers i robotika v akci. Co nabídl Comic-Con?

Hrdinové z Avengers, Jediové z Hvězdných válek, čarodějové a čarodějky ze všech možných ság, ale i padouši všeho druhu či plně funkční roboti. To je jen malá ukázka toho, co všechno nabídl letošní Comic-Con v Praze. Na místě se objevila i řada filmových či seriálových hvězd. Podívejte se na snímky a video přímo z události, kterou fanoušci sci-fi a fantasy zbožňují.

Slavný Avenger poslal z nemocnice první fotku. Ostatní superhrdinové mu píší dojemné vzkazy

Tragicky mohla skončit nehoda oblíbeného amerického herce Jeremyho Rennera, kterého dobře znají zejména fanoušci filmů z dílny Marvel Studios. Při odklízení sněhu ho srazil vlastní pluh a v kritickém stavu byl převezen do nemocnice. Nyní se představitel Hawkeye ozval fanouškům a připojil i svou fotografii. Značně potlučený herec děkoval za podporu svým blízkým, kolegům a fanouškům. Brzké uzdravení a dojemné vzkazy mu zaslali mimo jiné i jeho parťáci ze série Avengers.

Hrdina z Avengers je v kritickém stavu. Pro známého herce letěl kvůli zranění vrtulník

Jeremy Renner, fanouškům superhrdinských filmů známý jako Hawkeye ze série Avengers, je v nemocnici v kritickém, ale stabilizovaném stavu, uvedl jeho mluvčí. Jednapadesátiletého amerického herce měl v neděli do nemocnice přepravit vrtulník kvůli vážným zraněním, která utrpěl při odklízení sněhu, informoval portál Deadline. K nehodě mělo dojít na Rennerově horském ranči na severu státu Nevada, kde jsou tisíce domácností kvůli extrémnímu počasí stále bez proudu.

Hřib jako Avenger. Pražský primátor zahájil Comic Con v převleku Iron Mana

Primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) je znám jako fanoušek sci-fi a svoji oblibu dává náležitě najevo. Již potřetí totiž vystoupil na zahajovacím ceremoniálu pražského Comic Conu. A i tentokrát v dost okázalém stylu. Svátek milovníků fantasy a sci-fi totiž navštívil v převleku Iron Mana, jednoho z ikonických superhrdinů, kteří spolu tvoří tým Avengers.