Extravagantní Cibulková. Bývalá tenistka si na party oblékla úplně průhledné šaty

Bývalá čtvrtá nejlepší tenistka světa, Slovenka Dominika Cibulková, před dvěma lety ukončila kariéru a stala se maminkou na plný úvazek. Provětrat svou vysportovanou postavu vyrazila na velkolepou party v Praze. Na sebe pak oblékla velmi extravagantní outfit.

„Móda je moje vášeň i hobby. Myslím si, že je to na mně vidět,“ prohlásila někdejší sportovkyně, která na kosmetickou party v Praze dorazila v úplně průhledných šatech barvy lila. „Nebojím se extravagantních kousků,“ dodala.

Loni v létě se Cibulkové narodil syn Jakub. Přiznává, že mateřství jí dává zabrat. „Úplně se mi změnil život. Kdo nemá dítě, si to nedokáže představit. Nikdy jsem nečekala, že člověk dokáže k někomu cítit takovou lásku,“ uvedla bývalá sportovkyně.

Stále hubne

Ve výchově syna jí pomáhá také její manžel Michal Navara. „Úplně se v tom našel. Chce další děti. Pro ženu je to však těžší. Musela jsem dost makat na tom, abych shodila nabraná kila. A ještě s tím nejsem plně spokojena,“ přiznala Cibulková.

Před dvěma lety skončila svou tenisovou kariéru a obnovit ji již nehodlá. „Přiznám se, že dva roky jsem nevzala raketu do ruky,“ prozradila Cibulková.

Tagy: