šaty

Výpis příspěvků ke štítku „šaty“

OBRAZEM: Panovnice i módní ikona. K Alžbětě II. patřily pestré barvy. V čem zářila?

9. září 2022 05:31

Královna Alžběta II. nebyla pouze ženou monarchie, ale také světovou módní ikonou. Svými zářivými a pestrobarevnými kostýmky byla proslulá. Vždy věděla, jak zaujmout, a to díky práci svých stylistů. Každý krok v oblasti módy byl precizně promyšlený, což dokazovaly i doplňky či gesta. Čím se nejdéle vládnoucí panovnice vyznačovala?

Zbloudilá policejní kulka fatálně zasáhla 14letou dívku. Zkoušela si v kabince šaty

24. prosince 2021 18:32

Předvánoční nákupy se v Los Angeles změnily v tragédii. V obchodě v údolí San Fernando agresivní muž napadl ženu, pravděpodobně ji několikrát udeřit zámkem na kolo. Policisté i na základě hlášení o střelbě vyjeli na místo. Podezřelého vypátrali a zastřelili. Jedna zbloudilá kulka si však našla i další oběť – 14letou dívku, která si v kabince zkoušela šaty na oslavu svých 15. narozenin.

Do třetice ano. Miliardář Janeček se oženil, nevěsta vystřídala hned troje šaty

21. prosince 2021 21:54

Miliardář a matematik Karel Janeček v úterý 21. prosince potřetí řekl své „ano“. Za manželku si v kostele svatého Mikuláše v Praze vzal dlouholetou partnerku Lilii Khousnoutdinovou, se kterou má dvě děti. Datum veselky ani čas slibu nebyl náhodný, vše měl Janeček promyšlené. Změní nyní miliardář svůj postoj a hodí polyamorii za hlavu?

Rozparek a hluboký výstřih. Meghan ve vyzývavých rudých šatech uchvátila válečné veterány

11. listopadu 2021 21:22

Na slavnostním galavečeru v New Yorku s názvem Pozdrav svobodě (Salute Freedom), na němž se předávala vojenská vyznamenání, získala nejvíce pozornosti manželka prince Harryho Meghan Markleová. Oslnila vyzývavými rudými šaty s hlubokým výstřihem, rozparkem a holými zády. Harry oblékl smoking, na který si připnul své medaile z vojenské služby. Uniformu kvůli královským protokolům obléknout nesměl.

KOMENTÁŘ: Máš pěkný zadek aneb Když se z nepřípustného chování stane folklór

21. října 2021 14:02

Je leden 2019. Sedím v newsroomu, připravuji se na zprávy. Kolega, který sedí naproti, si přinese ke stolu oběd, ten zavoní až ke mně. Zvednu se, nakloním se nad jeho talíř, protože mezi lidmi v redakci tu obecně panuje uvolněná a přátelská atmosféra. Chvíli si povídáme o tom, jak jeho žena skvěle vaří. Vzápětí mi na Messengeru pípne zpráva od kolegy, který vedle něj sedí ob místo. „To bylo moc pěkné, jak ses k němu naklonila. Nechceš se na to kuře podívat ještě jednou? :P“ Posílám mu GIF s chlapečkem, který zvedá oči v sloup. Začínám se cítit nepohodlně v šatech z kostymérny, které mají, hodnoceno zpětně, jemný „vysílatelný“ výstřih. „To byl kompliment, ty osobo,” odpovídá, „nemůžu Ti psát jenom o brexitu.”