šaty

Výpis příspěvků ke štítku „šaty“

Zákulisí Gottovy svatby: Šok pro nevěstu a hádka u prstýnků. Dostal jsem znamení, řekl Mistr

Zpěvák Karel Gott se poprvé oženil až ve svých osmašedesáti letech, když si v americkém Las Vegas vzal svoji dlouholetou partnerku Ivanu, s níž už měl dceru Charlottu Ellu a čekali druhou holčičku Nelly Sofii. Od jejich svatby v lednu uplynulo 16 let. Několikanásobný slavík ve své autobiografické knize Má cesta za štěstím na jejich velký den podrobně zavzpomínal.

Nádherná barevnost Pavlových i přeslazená rebelie Katy Perry. Návrhářka zhodnotila korunovaci

Rozvolnění tradičních požadavků na dress code pro korunovaci Karla III. byl krok správným směrem, který dokázal lidem velkolepou událost přiblížit, zhodnotila módní návrhářka Tereza Sabáčková ve Zprávách na CNN Prima NEWS. Zároveň ocenila barvu, střih a originalitu modelu první dámy Evy Pavlové, prvky cizokrajnosti, jež přineslo zahrnutí tradičních krojů některých státníků i „přeslazený a rebelský“ outfit zpěvačky Katy Perry.

Pavlová učarovala svými šaty. Návrhářka odhalila, jak vznikaly a proč zrovna šeřík

Česká první dáma Eva Pavlová leckoho během korunovace britského krále Karla III. oslnila svými bledě fialovými šaty s kloboukem. Róba s názvem Šeřík byla dílem Lenky Bernardes da Silva, módní návrhářky Beaty Rajské a stylistky Štěpánky Pivcové. Ta v rozhovoru s reportérkou CNN Prima NEWS prozradila, za jakých okolností tento outfit vznikal. Módní návrhářka rovněž pochválila první dámu za ukázkové vystupování.

OBRAZEM: Panovnice i módní ikona. K Alžbětě II. patřily pestré barvy. V čem zářila?

Královna Alžběta II. nebyla pouze ženou monarchie, ale také světovou módní ikonou. Svými zářivými a pestrobarevnými kostýmky byla proslulá. Vždy věděla, jak zaujmout, a to díky práci svých stylistů. Každý krok v oblasti módy byl precizně promyšlený, což dokazovaly i doplňky či gesta. Čím se nejdéle vládnoucí panovnice vyznačovala?