reklama
CNN Prima News Candace Owensová

Candace Owensová

Výpis příspěvků ke štítku „Candace Owensová“

Floyd není symbolem pro spravedlnost. Proces s Chauvinem ovlivnila média, míní Owensová

21. dubna 2021 18:27

Úterní rozhodnutí poroty, která shledala policistu Dereka Chauvina vinným z vraždy a zabití George Floyda, vzbudilo rozporuplné reakce. Zatímco jedni výsledek procesu kvitují, jiní ho kritizují. Do druhé skupiny se řadí i komentátorka Candace Owensová. Ta verdikt označila za „davovou spravedlnost“ a nařkla demokratické politiky a média z ovlivňování procesu.

Komentátorka: Meghan s Harrym manipuluje. Své problémy svádí na rasismus, odporné

11. března 2021 06:17

Meghan Markleová není černá ani ze čtvrtiny, přesto své problémy svádí na rasismus. To jsou slova americké konzervativní komentátorky Candace Owensové. Afroameričanka ostře zkritizovala slova vévodkyně ze Sussexu i prince Harryho, který podle ní neodpustitelně ublížil své rodině. A nit suchou nenechala ani na moderátorce Oprah Winfreyové, která kontroverzní rozhovor vedla.

Nevelebím Floyda, byl to zločinec. Černošská komentátorka vzbudila v USA bouři

5. června 2020 20:15

Hodně rozruchu vyvolal projev černošské komentátorky Candace Owensové (31). Mladá Američanka v něm ostře zkritizovala současnou vlnu protestů s tím, že ona několikrát soudně trestaného George Floyda za mučedníka nepovažuje. Podle Owensové Floyd zemřít neměl, ale zároveň nemá být ani opěvován jako vzor. Vysloužila si pochvalu i kritiku. Na část jejího projevu se můžete podívat v úvodním videu.

reklama