reklama

Celebrity vyzývají Andreje Babiše, aby zatočil s klecovým chovem slepic

Ty vogo, tak to jsem teda nečekala. Ze slepic v klecích se v posledních dvou týdnech stalo obrovský téma. To snad už fakt nemohlo minout nikoho, dokonce i ty slepice v klecáku už ví o tom, že se to řeší. A minulej týden se k tomu vyjádřil i ten, kdo to všechno může skončit. Ano, hádáte dobře. Pan premijér Babiš má pořádně zahlcenou e-mailovku a sám na ty maily odpovídá!!! A víte, co píše? Že klece zakáže!

reklama

Ty vogo, tak to jsem teda nečekala. Ze slepic v klecích se v posledních dvou týdnech stalo obrovský téma. To snad už fakt nemohlo minout nikoho, dokonce i ty slepice v klecáku už ví o tom, že se to řeší. A minulej týden se k tomu vyjádřil i ten, kdo to všechno může skončit. Ano, hádáte dobře. Pan premijér Babiš má pořádně zahlcenou e-mailovku a sám na ty maily odpovídá!!! A víte, co píše? Že klece zakáže!

Já jsem teda fakt šťastná, no ale znáte politiky… Pořád jsem ostražitá, někteří z nich mění názory stejně často jak ponožky… A někteří možná ještě častěji. Takže, abych to neprotahovala, pořád spřádám a vymýšlím plány, co všechno udělat, kdyby si to páni z hnutí ANO rozmysleli, a tak jsem začala shánět spojence zvučných jmen!

A víte co? Daří se mi to. Trošku jsem googlila a vygooglila jsem Trošku! Zdeňka! Toho určitě znáte, je to takovej ten pán, co režíruje srandovní filmy o venkovu… Slunce, seno a tak… Pohodička. Tak právě s tímhle Zdeňkem jsem se domluvila, aby nám s tou kampaní Trošku pomohl. Říkal mi, že jako malej měl slepičí kamarádku, která se jmenovala Pepina. On sedával na schodech před domem a Pepina za ním chodila, sedla si mu na nohy a hezky mu je zahřívala… No, a pak řekněte, že jsou slepice hloupý… No, nejsou. Jsou citlivý a starostlivý a milující a inteligentní… Toho jsem koneckonců příkladem i já, ne?

No, ale pan Zdeněk teda, aby pomohl, tak natočil video, kde žádá pana Babiše, aby své poslance přemluvil a oni hlasovali pro zákaz klecových chovů slepic. To video teda spustilo na netu obrovskej virvál. Hezky to pan Troška natočil, to vám řeknu. A nebyl sám! chvíli po něm se přidala i Heidi Janků. To je ta zpěvačka, co se ráda načančá. A načančaná byla i ve videu. Moc jí to slušelo a taky poprosila pana Babiše, ať zasáhne a pomůže slepicím.

No a úplně můj nejnovější spojenec je pan Otakar Brousek mladší. Mně teda po pravdě už tak moc mladší nepřišel, ale mluvit umí moc hezky. Připomínal panu Babišovi ve svém apelu, jak je svoboda důležitá pro lidi a že pro slepice je moc důležitá taky.

Co říkáte na moje spojence? Určitě na ty videjka mrkněte, stojej za to a já věřím, že moc pomůžou. Jestli měl premijér doteď nějaký pochybnosti, že téma klecáků není důležitý, tak teď už ví, že ho fakt řešit musí. A já jsem napnutá jak guma od tepláků, ale věřím, že to dobře dopadne. Ale pro jistotu pořád chystám Měsíc v kleci na Malostranským, aby na to politici při cestě do práce nezapomněli. Klec se nám taky hezky plní, ale místa ještě jsou. Tak šup šup na přihlášení, ať to nepropásnete.

Tagy:

Hlavní zprávy

Silné otřesy a mrak dýmu. Na Kanárech se probudila sopka a chrlí lávu, lidé prchají
Zahraničí

Silné otřesy a mrak dýmu. Na Kanárech se probudila sopka a chrlí lávu, lidé prchají

Na Kanárských ostrovech začala erupce sopky Cumbre Vieja. Podle televize RTVE ze sopky na ostrově La Palma stoupá sloup bílého a černého dýmu. Sopka chrlí také popel a lávu. Úřady nařídily evakuaci několik stovek lidí, již žijí v blízkosti vulkánu či mají problémy s pohybem. Podle odborníku není možné určit, jak dlouho bude erupce pokračovat. Na Kanarské ostrovy v neděli přijede španělský premiér Pedro Sánchez, který odložil cestu na Valné shromáždění OSN v New Yorku.

Klaus byl znovu v nemocnici. Po kontrole navštívil prezidenta Zemana
Václav Klaus

Klaus byl znovu v nemocnici. Po kontrole navštívil prezidenta Zemana

Bývalý prezident Václav Klaus v neděli navštívil Ústřední vojenskou nemocnici (ÚVN). Jeho mluvčí Petr Macinka uvedl, že tam Klaus zamířil na předem domluvenou kontrolu a při té příležitosti šel pozdravit současnou hlavu státu Miloše Zemana. Ten v nemocnici zůstává od úterý, podle Hradu kvůli dehydrataci a lehkému vyčerpání.

Zakopali válečnou sekeru? Petříček pomáhá Maláčové s kampaní ČSSD v Praze

Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) během letákové kampaně v Praze využila pomoc bývalého ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD). Pro leckoho jde o velké překvapení. Petříček totiž v červnu opustil pražskou kandidátku strany, když zjistil, že její lídryní bude právě Maláčová. Ve vedení resortu zahraničí skončil poté, co jeho odvolání navrhl šéf sociálních demokratů Jan Hamáček.

Šéfka TOP 09: Maláčová má panickou obsesi z ODS, strašení si nechte do pohádek

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová osočila ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD) z toho, že svými výroky o ODS pouze straší lidi. Jednička na kandidátce ČSSD v Praze má podle jedné z tváří koalice Spolu „panickou obsesi“ z občanských demokratů. Maláčová v pořadu Partie Terezie Tománkové tvrdila, že pokud se ODS dostane do nové vlády, dojde na rozsáhlé privatizace a budou se rušit nemocnice v malých městech.

Táhnete nás z EU pod vliv Ruska, máte rusofilní řeči, vmetl Wagenknecht Ševčíkovi

Ke střetu došlo i ve druhé části nedělní Partie Terezie Tománkové. V ekonomické debatě mezi senátorem Lukášem Wagenknechtem (Piráti) a Miroslavem Ševčíkem (Trikolora) vmetl pirátský zákonodárce svému oponentovi, že má rusofilní řeči. Podle Wagenknechta by Ševčík nejradši vyňal Česko z Evropské unie, čímž by zemi dostal pod vliv Ruska. Ekonom a kandidát Trikolory reagoval slovy, že takové výroky jsou směšné a pod ruský vliv Česko prý táhne Německo.

Dojemný snímek Schumacherů. Vzdal bych se všeho, abych si s tátou popovídal, řekl Mick

Očekávaný dokument o Michaelu Schumacherovi už je několik dní k dispozici na streamovací platformě Netflix. Jednou z hlavních postav, která ve filmu vypráví o legendě formule 1, je její syn Mick – nyní sám pilot v královně motorsportu. Mluví o tom, jak je pro něj těžké nemoct si s otcem popovídat o svém zaměstnání. Zároveň v souvislosti s filmem publikoval na Instagramu dojemnou fotografii z dětství.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama