cena

Výpis příspěvků ke štítku „cena“

Marketingové ceny Effie ovládl digitál. Nejprestižnější ocenění brala kampaň pro Datart

24. listopadu 2022 18:50

Jubilejní 25. ročník nejvýznamnější tuzemské marketingové soutěže Effie Awards Czech Republic zná své vítěze. Vyhlášení výsledků proběhlo ve středu 23. listopadu na tradičním galavečeru, který se opět konal v prostorách Kina Lucerna. Porota při této příležitosti udělila kromě 44 cen ve 12 soutěžních kategoriích i tři zvláštní ocenění. Grand Prix Effie 2022 získala agentura WMC Grey za kampaň Dopravart, Rychlart, Chytrart pro obchod s elektronikou Datart.

Hledá se český herní klenot. Hlasujte v anketě Česká hra roku a rozhodněte, kdo zvítězí

21. listopadu 2022 11:14

Zapojte se do hlasování v anketě Česká hra roku a rozhodněte, který tuzemský titul si za rok 2021 zaslouží ocenění ze strany veřejnosti. Svůj hlas můžete dát jedné z 15 vybraných českých videoher, mezi nimiž nechybí velké blockbustery či drobná nezávislá tvorba. Hlasovat můžete do 23. listopadu 2022 včetně. Mediálním partnerem ankety je herní pořad CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu od 22:40 na CNN Prima NEWS a na webu cnnprima.cz.

Unikátní výstava Mucha, rodinná sbírka se prodlužuje. Lidem bude přístupná do konce roku

8. listopadu 2022 21:46

Přelomová výstava mapující dílo a život Alfonse Muchy prostřednictvím vybraných děl z rodinné sbírky se prodlužuje. K vidění bude až do 31. prosince. Více než 200 obrazů, fotografií a dalších uměleckých předmětů ukazujících Muchu i z méně známých – či prakticky neznámých – úhlů je vystaveno ve Valdštejnské jízdárně Senátu Parlamentu ČR.

Lyžařský kurz jako luxus. Školy kvůli zdražování chystají i osekané varianty za nižší cenu

25. října 2022 17:23

Školy napříč republikou řeší, jak v aktuálním školním roce naložit s lyžařskými kurzy. Vzhledem ke zdražení ubytování, dopravy, jídla a ve finále i skipasů, totiž vůbec není jasné, kolik rodin by si týdenní kurz mohlo dovolit. Některé školy už se proto rozhodly lyžování vynechat. Jiné hledají cesty, jak získat přijatelnou cenu.

Sledujte Hlavní zprávy: Nová praxe hotelů, zaplaťte ubytování a zvlášť i energie

23. října 2022 18:40

Zaplaťte zvlášť ubytování a k tomu ještě za spotřebovanou energii. Stále častější praxe penzionů a hotelů na horách. Umožňuje jim to držet ceny ubytování na téměř stejné úrovni jako vloni a návštěvníky hor nutí šetřit. Jak krok hodnotí hoteliéři a zákazníci? To se dozvíte v Hlavních zprávách, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55

Propad trhu s byty. S koupí ještě počkejte, radí experti a prozradili trik na fixaci hypoték

17. října 2022 10:17

Hypoteční trh zažívá kolaps. Zájem o pořízení nových hypoték totiž spadl o desítky procent. Společně zaznamenal výrazný propad i trh s byty. Zájemců o pořízení vlastního bydlení je totiž v porovnání s loňskem jako šafránu. Podle ekonomů není propadům na realitním trhu konec. Zájemci o vlastní střechu nad hlavou si mají ještě počkat a radu mají i pro ty, které čeká konec hypoteční fixace.

BMW M850i xDrive Cabrio: Nádherná bestie, ze silnice udělá ráj na zemi

16. října 2022 20:20

BMW M850i – to není jen jméno, to je pojem. Osmičková řada byla v devadesátých letech symbolem drsné německé elegance, protože šlo o luxusní kupé, které se na silnici prostě nedalo přehlédnout. Nástupce na sebe nechal takřka dvacet let čekat a na rozdíl od svého předchůdce se objevil také ve verzi se sklápěcí střechou. Výsledek? Vítejte v něčem, co se dá nazývat rájem na silnici.

Za 70 eur? Jděte do p*dele. Fanoušci Bayernu si postěžovali na ceny lístků v Plzni

13. října 2022 00:02

Z Mnichova do Plzně jsou to jen zhruba tři hodiny cesty autem po dálnici. Přesto když začal zápas v Lize mistrů mezi Viktorií a Bayernem, zdálo se, že do západočeské metropole nedorazili takřka žádní příznivci fotbalového giganta s obrovskou fanouškovskou základnou. Po několika minutách se ale ve svém sektoru vynořili. Byl to protest kvůli ceně lístků.