reklama

České celebrity jdou na sociálních sítích donaha. Některým ale fanoušci i nadávají

Sexy ženy českého showbyznysu propagují krásu lidského těla. Bývalá modelka Pavlína Pořízková ukázala vše. Do naha šla i Simona Krainová a přidal se i herec Jiří Langmajer. Na sociálních sítích se ale hvězdy nesetkaly jen s pochvalami. Kdo dostal vynadáno?

reklama

Pavlína Pořízková ve svých pětapadesáti letech vypadá skvěle a se svou postavou by mohla konkurovat kdejaké dvacítce. A o to vlastně jde, že jí není už dvacet. Bývalá topmodelka přidala na sociální sítě nahou fotografii, u které si postěžovala.

„Když mi bylo okolo dvaceti, třiceti let, čím méně jsem měla na sobě, tím více jsem byla populární. Ve čtyřiceti jsem mohla prakticky také chodit nahá a nestalo by se nic víc, než že bych dostala pokutu za veřejné pohoršování. V padesáti mi už za to nadávají,“ svěřila se Pořízková a seznamem takových nadávek se i pochlubila.

„Obleč se, babičko. Jsi hladová po pozornosti? Jsi trochu zoufalá ne? Jste patetická,“ tohle jsou slova, která čte a slyší bývalá supermodelka jako reakci na obnažené fotky. Tentokrát šla donaha ale zcela záměrně, aby poukázala, že věk nemá být hranicí, když přijde na toto téma.

Podobného ražení je i dvaapadesátiletá česká cvičitelka Hanka Kynychová, která místo zahalování se krásu ženského těla oslavuje. Stejně jako Pořízková plní svůj Instagram fotkami ze života, a to jak oblečená, tak nahá. Kynychová se ale na rozdíl od bývalé topmodelky setkala spíše s kladnými reakcemi.

Další krásnou Češkou, která na sociálních sítích odhodila šaty, je modelka Simona Krainová. V sedmačtyřiceti letech má ale postavu jako dvacítka a fanoušky vkusně provokativními fotkami určitě vždy potěší.

Nahoty se nebojí ale ani české těhulky. Topmodelka Karolína Kurková, která čeká svého třetího potomka, se nechala zvěčnit nahá s těhotenským bříškem na pláži v Miami, kde žije. Nejznámější nahotinkou internetu je ale bezpochyby americká modelka Emiy Ratajkowski, která na obnažené fotky nezanevřela ani pár týdnů před porodem. Právě Emily těmito fotografiemi inspirovala další českou těhotnou modelku Nikolu Dotkovou.

Ale ani pánové z řad českých celebrit nezůstávají pozadu. Herec Jíří Lngmajer spojil hned dva trendy – otužování a nahotu. Ve videu na instastory ale ukázal víc, než bylo asi původně záměrem. „To, že se to video dá zastavit zrovna ve vteřině, kdy jsem měl pinďoura venku, jsem tedy nevěděl,“ okomentoval herec, který drobnou nehodu přešel s nadhledem a s úsměvem.

Tagy:

Hlavní zprávy

HLASUJTE v anketě: Kdo vás nejvíce přesvědčil v předvolební superdebatě Česko hledá premiéra?
Sledujte v TV

HLASUJTE v anketě: Kdo vás nejvíce přesvědčil v předvolební superdebatě Česko hledá premiéra?

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Česká policistka během mise v Polsku spáchala sebevraždu. Kvůli šikaně, tvrdí rodina
Domácí

Česká policistka během mise v Polsku spáchala sebevraždu. Kvůli šikaně, tvrdí rodina

Mladá a nadějná česká policistka spáchala v poslední den své mise v Polsku loni v říjnu sebevraždu skokem z okna v 11. patře. Co k tomu Kristýnu Litomerickou dohnalo, nikdo neví. Zatímco rodina má důkazy o tom, že šlo o šikanu motivovanou národností i vzhledem, česká policie tvrdí, že důvodem byly osobní problémy. Proč ale policie téměř rok úmrtí kapitánky z cizinecké policie tajila? A vědělo vedení o Kristýniných potížích před tragédií?

Exprezident Klaus dál zůstává v nemocnici. Pokračuje v léčbě na urologické klinice

Václav Klaus se do nemocnice vrátil ve čtvrtek na doléčení předchozích potíží a v Ústřední vojenské nemocnici v Praze zatím zůstává. V neděli to potvrdil redakci CNN Prima NEWS Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Exprezident podle něj pokračuje v léčbě na urologické klinice. Macinka ve čtvrtek jeho setrvání v péči lékařů odhadl na několik dnů.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Jak obejít Tečku při nákupu vstupenky na koncert? Jde to velmi snadno, tvrdí expert

Lidé stále hledají nové způsoby, jak obcházet vládní nařízení proti šíření nemoci COVID-19. Dokazují to sami pořadatelé hromadných akcí, kteří přiznávají, že lidé hledají sofistikované způsoby, jak se prokázání bezinfekčnosti vyhnout. Někteří z pořadatelů aktuálně využívají možnosti propojení aplikace Tečka při nákupu vstupenky, lidé však našli snadný způsob, jak nový systém obejít.

Auto srazilo na přechodu v Holešovicích dva muže. Oba skončili se zraněními v nemocnici

V pražských Holešovicích srazilo v sobotu večer osobní auto na přechodu pro chodce dva muže. Oba byli zraněni, z toho jeden velmi vážně. Policie okolnosti nehody vyšetřuje. Dechová zkouška u méně zraněného prokázala přes promile alkoholu, u druhého ji nebylo možné vzhledem k jeho stavu provést, čeká se nyní na výsledky z vzorku krve odebrané v nemocnici. U řidiče auta se alkohol neprokázal, řekl v neděli policejní mluvčí Jan Daněk.

reklama