reklama

Herec Langmajer se ukázal nahý. Nejednalo se o záměr, ale jsem na sebe pyšný, říká

Herec Jiří Langmajer si nedávno založil Instagram a hned svým fanouškům ukázal více, než by chtěl. Na videu, kde předváděl svůj ranní rituál spojený se cvičením a koupáním v ledovém bazénu, se nestihl zakrýt a předvedl se takzvaně „na Adama“. A i když se nejednalo o záměr, je na sebe herec pyšný.

reklama

Jiří Langmajer letos oslaví své 55. narozeniny. Donedávna se bez sociálních sítí obešel, nyní ho ale začínají zajímat. „Dlouho jsem se tomu bránil, ale už vím, že to byla hloupost. Kdybych se do sociálních sítí nezapojil, zůstal bych starý. Pracují se mnou mladí lidé, a tak jsem chtěl alespoň trochu držet krok,“ vysvětlil herec.

Jeho manželka, herečka Adéla Gondíková, navíc uvedla, že se Vánoce u nich doma odvíjely v duchu Instagramu. „Z kuchyně se vždy po hodině ozývaly otázky, co je to hashtag, zavináč nebo instastory. Má dcera Nela, která to už zná, pouze kroutila očima, protože to mně i Jirkovi řekla už asi stokrát,“ smála se Gondíková, která sociálním sítím také ještě úplně nerozumí.

Nečekal jsem, že se dá video zastavit ve vteřině, řekl herec

Langmajer přiznal, že je potřeba naučit se v sociálních sítích orientovat. „Máme v plánu získat skrze sociální sítě peníze na jeden projekt a film,“ uvedl herec. Neprozradil, o jaké plány se konkrétně jedná, bylo však nutné, aby si Instagram založil.

K tématu

Herec se proto rozhodl, že se bez cizí pomoci „načuchá sociálních sítí“. To se mu ale povedlo více, než by chtěl. Při zveřejnění videa svého ranního rituálu se totiž v jednom ze záběrů objevil zcela nahý. „To, že se to video dá zastavit zrovna ve vteřině, kdy jsem měl pinďoura venku, jsem tedy nevěděl. Vůbec mi ale nevadí, že se to stalo. Jsem herec a ve filmech jsem už nahý hrál,“ řekl Langmajer.

K nechtěným záběrům se vyjádřila i Gondíková. „Mně to video nejprve posílali, když bylo místo v rozkroku zašrafované. Pak i nezakryté, to už mi bylo trochu horko. Dnes mi dokonce říkali, že video lítá i po Facebooku,“ uvedla Gondíková s tím, že ani jeden z páru účet na této sociální síti nemá.

Dcery Langmajera jsou prý na svého otce pyšné. „K videu jsem navíc připsal ‚Mám malého pinďoura a jsem šťastnej‘, což je pravda. A jim to přišlo vtipné. Nevadí jim to,“ řekl herec.

Původně mělo být video pouhou ukázkou ranního rituálu, kdy herec vyjde ven z domu, cvičí v trenkách na studeném vzduchu, následně si jde zaplavat a pak bez osušení znovu cvičí. „Akorát že jak jsem vylezl z toho bazénu, nějak jsem se nestihl zakrýt. Ale jsem na to pyšný,“ dodal Langmajer.

K tématu

Další hlavní zprávy

Lifestyle

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Vévodkyni ze Sussexu nazval publicista Alexander Tomský ve vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové hloupou husou. „Nic neuměla a nic nevěděla. Mohla mluvit jen o multikulturní společnosti a komplexech rasismu, které jsou ale typicky americké. Navíc bych ji neustále nesrovnával s Dianou,“ upozorňuje Tomský. Zástupkyně šéfredaktora Expres.cz Barbora Koukalová by ale Meghan husou nenazývala: „Hloupá není. Jejím největším úspěchem však je, že si vzala bohatého muže.“

Koronavirus

Přibližně deset procent zaměstnanců povinné testování odmítá. I přes hrozbu pokuty

Přibližně deset procent zaměstnanců povinné testování odmítá. I přes hrozbu pokuty

Přibližně deset procent zaměstnanců se odmítá nechat povinně testovat na koronavirus, uvedl krajský předseda organizace Asociace samostatných odborů Liberec Milan Šubrt. Firmy s 250 a více zaměstnanci přitom mají od úterý povinnost na pracovišti lidi testovat. „Začínáme mít problém s tím, že se nám tvoří skupina lidí, kteří testování odmítají,“ postěžoval si pro CNN Prima NEWS.

Výrok o poplácaní ženy po zadku je hrubé nedorozumění, hájí se sexuolog Uzel
Blatný chce výměnu hlavní hygieničky Rážové. Babiš s ní není spokojený
Povinné testování státních zaměstnanců od 10. března? Mimořádně se proto sejde vláda
reklama
reklama
Nová studie: Můžete se nakazit covidem třeba po dotyku nákupního vozíku?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Letos žádná maturitní zkouška, navrhuje Babiš. Místo ní by stačil průměr známek
KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Velký přehled nemocnic: Vyčerpání, nakažený personál, rušení operací. Kde je nejhůř?
Další články
reklama
reklama