reklama

Herec Langmajer se ukázal nahý. Nejednalo se o záměr, ale jsem na sebe pyšný, říká

Herec Jiří Langmajer si nedávno založil Instagram a hned svým fanouškům ukázal více, než by chtěl. Na videu, kde předváděl svůj ranní rituál spojený se cvičením a koupáním v ledovém bazénu, se nestihl zakrýt a předvedl se takzvaně „na Adama“. A i když se nejednalo o záměr, je na sebe herec pyšný.

reklama

Jiří Langmajer letos oslaví své 55. narozeniny. Donedávna se bez sociálních sítí obešel, nyní ho ale začínají zajímat. „Dlouho jsem se tomu bránil, ale už vím, že to byla hloupost. Kdybych se do sociálních sítí nezapojil, zůstal bych starý. Pracují se mnou mladí lidé, a tak jsem chtěl alespoň trochu držet krok,“ vysvětlil herec.

Jeho manželka, herečka Adéla Gondíková, navíc uvedla, že se Vánoce u nich doma odvíjely v duchu Instagramu. „Z kuchyně se vždy po hodině ozývaly otázky, co je to hashtag, zavináč nebo instastory. Má dcera Nela, která to už zná, pouze kroutila očima, protože to mně i Jirkovi řekla už asi stokrát,“ smála se Gondíková, která sociálním sítím také ještě úplně nerozumí.

Nečekal jsem, že se dá video zastavit ve vteřině, řekl herec

Langmajer přiznal, že je potřeba naučit se v sociálních sítích orientovat. „Máme v plánu získat skrze sociální sítě peníze na jeden projekt a film,“ uvedl herec. Neprozradil, o jaké plány se konkrétně jedná, bylo však nutné, aby si Instagram založil.

Herec se proto rozhodl, že se bez cizí pomoci „načuchá sociálních sítí“. To se mu ale povedlo více, než by chtěl. Při zveřejnění videa svého ranního rituálu se totiž v jednom ze záběrů objevil zcela nahý. „To, že se to video dá zastavit zrovna ve vteřině, kdy jsem měl pinďoura venku, jsem tedy nevěděl. Vůbec mi ale nevadí, že se to stalo. Jsem herec a ve filmech jsem už nahý hrál,“ řekl Langmajer.

K nechtěným záběrům se vyjádřila i Gondíková. „Mně to video nejprve posílali, když bylo místo v rozkroku zašrafované. Pak i nezakryté, to už mi bylo trochu horko. Dnes mi dokonce říkali, že video lítá i po Facebooku,“ uvedla Gondíková s tím, že ani jeden z páru účet na této sociální síti nemá.

Dcery Langmajera jsou prý na svého otce pyšné. „K videu jsem navíc připsal ‚Mám malého pinďoura a jsem šťastnej‘, což je pravda. A jim to přišlo vtipné. Nevadí jim to,“ řekl herec.

Původně mělo být video pouhou ukázkou ranního rituálu, kdy herec vyjde ven z domu, cvičí v trenkách na studeném vzduchu, následně si jde zaplavat a pak bez osušení znovu cvičí. „Akorát že jak jsem vylezl z toho bazénu, nějak jsem se nestihl zakrýt. Ale jsem na to pyšný,“ dodal Langmajer.

Tagy:

Hlavní zprávy

Británii zachvátila benzinová panika. Palivo nemá na pumpy kdo vozit, některé zavírají
Velká Británie

Británii zachvátila benzinová panika. Palivo nemá na pumpy kdo vozit, některé zavírají

Nepanikařte, prosila Automobilová asociace (AA) v pátek řidiče. Některé benzinové pumpy, především společnosti BP, kvůli nedostatku řidičů kamionů museli své čerpací stanice uzavřít. Mnozí lidé však žádosti nebrali na vědomí a u benzinek se tvoří dlouhé fronty. Vyšší poptávku zaznamenala i společnost Shell či Esso, i ty mají některé stanice uzavřené.

Zdechovský: Kauza Turów je o aroganci Polska. Léta byli agresivní, teď musí jednat
360°

Zdechovský: Kauza Turów je o aroganci Polska. Léta byli agresivní, teď musí jednat

Spor mezi Českem a Polskem kvůli dolu Turów graduje. Kauza se už promítla i do vztahu občanů obou zemí na hranicích. „Vztahy Poláků a Čechů jsou výborné, ale tato kauza je o aroganci polské strany. Říkali, že to vyřeší, to se nestalo. Dnes bychom měli tlačit na to se dohodnout, lidé chtějí jen vodu,“ řekl v pořadu 360° europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

Koho volíte, když nevolíte? Příklad ukazuje, jak pomáháte nejsilnější straně

Už víš, koho budeš volit? To je v současnosti zřejmě nejčastější otázka v Německu. V neděli se v sousední zemi uskuteční volby do Spolkového sněmu, jejich výsledek rozhodne o budoucí vládnoucí koalici. Nejčtenější německý deník Bild v této souvislosti poznamenal, že žádná z kandidujících stran nemá v současnosti vysoký podíl hlasů a kdyby existoval seznam nevoličů, byl by nejsilnější politickou silou v Německu. Ale i nevoliči ve skutečnosti rozhodují o vítězi.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Žádná civilizace nevydrží věčně. Italská Aquileia podává svědectví o zániku té antické

Temné mračno divokého kmene zažehovalo oheň požárů, všude padala setba smrti. Tak český kunsthistorik Jaromír Neumann vylíčil zničení antické Aquileie kmeny Hunů v roce 452. Třistatisícové město, druhé největší po starověkém Římu, od té doby živoří a nyní má jen tři tisíce obyvatel. Většina antických rozvalin zůstává zatím v hlíně, což je i důvod, proč Aquileiu chrání UNESCO.

Z tropické bouře Sam se stal hurikán. Odborníci varují, že bude nadále sílit

Tropická bouře Sam v pátek postupně zesílila na hurikán druhé kategorie na pětistupňové škále. Oznámilo to americké Národní středisko pro hurikány (NHC), které předpokládá, že o víkendu živel dále posílí. Sam se v sobotu nad ránem nacházel necelé dva tisíce kilometrů jihovýchodně od Závětrných ostrovů v Karibiku. Provázejí ho větry o rychlosti kolem 155 kilometrů za hodinu.

Mami, nechci umřít. Dvacetiletá učitelka mateřské školy prohrála boj s covidem

Mami, já nechci umřít. Tak zněla poslední slova dvacetileté Cleo Shepherdové, která řekla své matce krátce předtím, než ji lékaři uvedli do umělého spánku. Dívka měla těžký průběh covidu. Nejdříve jí selhaly ledviny, později srdce. Z kómatu se už Shepherdová bohužel neprobudila. Její blízcí založili veřejnou sbírku. Vybrané peníze poslouží na pohřeb mladé ženy.

reklama

Domácí zpravodajství

Bohbot ze Svobodných: Více než 5 procent muslimů v zemi znamená problémy a nebezpečí

Bezpečnostní expert a stínový ministr vnitra trojkoalice Trikolory, Svobodných a Soukromníků David Bohbot (Svobodní) by měl obavy, pokud by Česká republika v budoucnu přijímala více migrantů muslimského vyznání. „Kdykoliv muslimská komunita v evropských státech překlopí 5 procent, jsou problémy a je nebezpečno,“ řekl v pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama