reklama

Herec Langmajer se ukázal nahý. Nejednalo se o záměr, ale jsem na sebe pyšný, říká

Herec Jiří Langmajer si nedávno založil Instagram a hned svým fanouškům ukázal více, než by chtěl. Na videu, kde předváděl svůj ranní rituál spojený se cvičením a koupáním v ledovém bazénu, se nestihl zakrýt a předvedl se takzvaně „na Adama“. A i když se nejednalo o záměr, je na sebe herec pyšný.

reklama

Jiří Langmajer letos oslaví své 55. narozeniny. Donedávna se bez sociálních sítí obešel, nyní ho ale začínají zajímat. „Dlouho jsem se tomu bránil, ale už vím, že to byla hloupost. Kdybych se do sociálních sítí nezapojil, zůstal bych starý. Pracují se mnou mladí lidé, a tak jsem chtěl alespoň trochu držet krok,“ vysvětlil herec.

Jeho manželka, herečka Adéla Gondíková, navíc uvedla, že se Vánoce u nich doma odvíjely v duchu Instagramu. „Z kuchyně se vždy po hodině ozývaly otázky, co je to hashtag, zavináč nebo instastory. Má dcera Nela, která to už zná, pouze kroutila očima, protože to mně i Jirkovi řekla už asi stokrát,“ smála se Gondíková, která sociálním sítím také ještě úplně nerozumí.

Nečekal jsem, že se dá video zastavit ve vteřině, řekl herec

Langmajer přiznal, že je potřeba naučit se v sociálních sítích orientovat. „Máme v plánu získat skrze sociální sítě peníze na jeden projekt a film,“ uvedl herec. Neprozradil, o jaké plány se konkrétně jedná, bylo však nutné, aby si Instagram založil.

K tématu

Herec se proto rozhodl, že se bez cizí pomoci „načuchá sociálních sítí“. To se mu ale povedlo více, než by chtěl. Při zveřejnění videa svého ranního rituálu se totiž v jednom ze záběrů objevil zcela nahý. „To, že se to video dá zastavit zrovna ve vteřině, kdy jsem měl pinďoura venku, jsem tedy nevěděl. Vůbec mi ale nevadí, že se to stalo. Jsem herec a ve filmech jsem už nahý hrál,“ řekl Langmajer.

K nechtěným záběrům se vyjádřila i Gondíková. „Mně to video nejprve posílali, když bylo místo v rozkroku zašrafované. Pak i nezakryté, to už mi bylo trochu horko. Dnes mi dokonce říkali, že video lítá i po Facebooku,“ uvedla Gondíková s tím, že ani jeden z páru účet na této sociální síti nemá.

Dcery Langmajera jsou prý na svého otce pyšné. „K videu jsem navíc připsal ‚Mám malého pinďoura a jsem šťastnej‘, což je pravda. A jim to přišlo vtipné. Nevadí jim to,“ řekl herec.

Původně mělo být video pouhou ukázkou ranního rituálu, kdy herec vyjde ven z domu, cvičí v trenkách na studeném vzduchu, následně si jde zaplavat a pak bez osušení znovu cvičí. „Akorát že jak jsem vylezl z toho bazénu, nějak jsem se nestihl zakrýt. Ale jsem na to pyšný,“ dodal Langmajer.

K tématu

Další hlavní zprávy

Evropská unie

Babiš před summitem EU: S Ruskem jsme na bodě mrazu, od Orbána chci vysvětlení

Babiš před summitem EU: S Ruskem jsme na bodě mrazu, od Orbána chci vysvětlení

České vztahy s Ruskem jsou na bodě mrazu, nebylo by ale správné úplně přestat komunikovat. Před začátkem čtvrtečního summitu Evropské unie to prohlásil český premiér Andrej Babiš, podle něhož tuzemsko zváží podporu návrhu na uspořádání vrcholného jednání unijních lídrů s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Na programu summitu bude také diskuse o podpoře práv komunity LGBT. Důvodem je široce kritizovaný maďarský zákon, který zakazuje na školách osvětu o sexuálních menšinách. K výzvě Maďarsku se český premiér nevyjádřil a prohlásil, že si chce nechat novou normu vysvětlit od maďarského předsedy vlády Viktora Orbána. Sám to prý nedokáže posoudit.

„Jako kdybych to znova vyhrál.“ Dojatý Šebrle má po pěti letech zpět ztracené zlato
reklama
reklama
Zákrok v Teplicích působí na Romy jako veřejná poprava, říká člen rady vlády

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Předvolební vysílání na CNN Prima NEWS startuje 1. července velkou politickou diskusí
Právník: Soud rozhodl, že ministr zdravotnictví se nemůže stát římským diktátorem
Obchod v Olomouci zakazuje vstup očkovaným proti covidu. Úřady prošetřují diskriminaci
Další články
reklama
reklama