CNN Prima News Česko Slovensko má talent

Česko Slovensko má talent

Výpis příspěvků ke štítku „Česko Slovensko má talent“

Zemřela hvězda Česko Slovensko má talent. Rapper dojal diváky silným životním příběhem

K tragické nehodě došlo během čtvrtečního večera v Bratislavě. Záchranné složky k ní vyjížděly okolo 23. hodiny na Zlaté Piesky, muž i přes rychlý zásah při převozu do nemocnice svým zraněním podlehl. Podle informací TV JOJ měl při havárii zahynout známý účastník soutěže Česko Slovensko má talent Enrico Miško, který diváky ohromil svým emotivně silným příběhem přetaveným do rapového vystoupení.

Prima kralovala startu sezóny se sharem 29,14 %

Prima vstoupila do nové podzimní sezóny vskutku královsky, v 35. týdnu zvítězila u dospělých diváků hned čtyřikrát nad konkurencí. Vítězný byl i průměrný týdenní share Skupiny Prima s hodnotou 29,14 %. Nejsledovanějším pořadem byla novinka Pod hladinou, kterou si nenechalo ujít 1 232 000 diváků (34,29 %) v CS 15+.

Sleduje ŽIVĚ Nový den: Nové duo přivítá nejen vítěze soutěže Česko Slovensko má talent

Ostřílený moderátor Nového dne Petr Suchoň se přesunul do Hlavních zpráv. Do ranního týmu se tak nově přidali Josef Mádle a Jakub Žižka, kteří vás provedou pondělním vysíláním. A že je při opravdu nabité! Přivítáme v něm jak vítěze talentové soutěže Česko Slovensko má talent, tak například politologa Lukáše Jelínka nebo ministra školství Petra Gazdíka. Sledujte Nový den v pondělí od 5:55 na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Oblíbená soutěž Česko Slovensko má talent jde do finále. Kdo má šanci ovládnout 9. řadu?

Už v sobotu 11. prosince se vysílá finále diváky oblíbené soutěže Česko Slovensko má talent. V Bratislavě o hlasy diváků zabojuje osm nejlepších umělců deváté řady a vy můžete sledovat přímý přenos dříve než v TV. Živý přenos začíná ve 20:35 na iPrima.cz a sledovat ho můžete i v tomto článku. Komu pošlete svůj hlas a pomůžete mu stát se absolutním vítězem?