reklama
CNN Prima News cestování

cestování

Výpis příspěvků ke štítku „cestování“

Nespravedlivé Euro v praxi: V semifinále jsou týmy, které ve skupině nemusely cestovat

Bude to neregulérní turnaj, znělo před fotbalovým Eurem. Letošní model, kdy je šampionát roztahaný po celé Evropě, byl velkým tématem, často kritizovaným. Zatímco některé týmy – včetně českého – přelétávaly na každý zápas, jiné si minimálně celou skupinu užily v domácím prostředí a nikam nemusely cestovat. A právě čtyři „kempící“ reprezentace se probojovaly do semifinále.

Stát nám nejvíc pomůže, když otevře hranice, říká šéf pražského hotelu Four Seasons

Hosté se vracejí pomalu a převážně ti tuzemští. Praha je stále prázdná. Pro letošní turistickou sezonu bude klíčový vývoj koronavirové epidemie. „Pro turistický ruch i celou českou ekonomiku je klíčové, aby proběhla nadcházející letní sezona. Jinak by to už řada firem nemusela přežít,“ řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Martin Dell, ředitel pražského hotelu Four Seasons.

Veterinární poradna s Michaelou Riedlovou

Naše zvířecí miláčky trápí stejně jako nás mnoho problémů. Ať už jsou to paraziti, nebo třeba nevolnost při cestování, je třeba jim ulevit a v případě potřeby je také včas léčit, aby nebyly důsledky závažnější. S některými vašimi problémy vám v dnešní listárně poradí veterinářka Michaela Riedlová.

Opuštěná chatička pro čarodějnici láká turisty do Plzeňska. Brzy ji ale čeká demolice

Mezi místními se říká, že v ní žije čarodějnice. Opuštěný objekt, do kterého se nejde dostat, poutá pozornost návštěvníků z celé republiky. Řeč je o chatičce, která stojí na bývalém pilíři železničního mostu nad řekou Radbuzou na jižním Plzeňsku. Za čas ji ale k nelibosti turistů čeká demolice. V místě, kde stojí, má vzniknout nová lávka.

reklama