Čtvrtý ročník freestyle show COOLIFE FEST míří na Smíchovskou náplavku

Čtvrtý ročník největší freestyle show v Praze odstartuje v sobotu 27. května na Smíchovské náplavce. Hned od rána exhibicemi rozpumpují návštěvníkům adrenalin zástupci českého freeskiingu a snowboardingu, jetsurfingu, flyboardingu i parašutisté v rámci swoop freestylu. Součástí akce bude i tentokrát závod v BMX minirampě na pontonu uprostřed Vltavy o titul mistra České republiky a prize money 30 000 Kč.

V sobotu 27. května nabídne Smíchovská náplavka čtvrtý ročník největší letní freestyle show COOLIFE FEST. Na návštěvníky čeká našlapaný program v čele s exhibicemi reprezentantů a legend freeskiingu a snowboardingu, kteří předvedou své triky na velké rampě uprostřed Vltavy. Po loňském kolosálním úspěchu u diváků nabídne program více prostoru zástupcům české i světové parašutistické špičky ve swoop freestyle, kteří předvedou dechberoucí triky v 80kilometrové rychlosti jen pár centimetrů nad hladinou řeky.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: COOLIFE FREESTYLE FEST v Praze: Skoky nejen na lyžích do Vltavy braly dech

Novinkou letošního COOLIFE FESTu bude Be!EXPLORER ZONE, kde dostanou návštěvníci nejrůznější tipy, jak posunout svoje stávající schopnosti a dovednosti na novou úroveň. Večer se bude konat hudební vystoupení a after party se známými DJs na lodi Cargo Gallery. Akci pořádá primácká agentura SOLOOTIONS a je pro všechny zdarma.

„COOLIFE FEST je nejmladším eventem z portfolia značky Prima COOL, který nabízí atraktivní koncept – propojuje hned několik populárních disciplín a přináší zábavu pro všechny milovníky freestylových sportů. Unikum v podobě MČR v BMX minirampě na pontonu uprostřed Vltavy na jednom z nejoblíbenějších pražských míst letos ještě podtrhne daleko větší zapojení parašutistů, jejichž seskoky v loňském roce sklidily mohutný aplaus a rozezněly potleskem celou náplavku,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a pořádající agentury SOLOOTIONS.

Exhibice si diváci mohou užít od 11:00 v prostorách COOL CITY, které Prima COOL postaví na Smíchovské náplavce. Celou akci mohou fanoušci sledovat také na sociálních sítích prostřednictvím živého streamu. Aktuální informace jsou k dispozici na Facebooku Prima COOL a Coolife.cz.

Partnerem akce COOLIFE FEST je Radio SPIN, které posluchačům přináší nejvíc rapu v republice.

Akce se koná pod záštitou hlavního města Prahy.

Tagy: