CNN Prima News freestyle

freestyle

Výpis příspěvků ke štítku „freestyle“

Nad Vltavou „létali“ freestyleři. Pražský COOLIFE FEST přilákal přes 15 tisíc diváků

Čtvrtý ročník největší freestyle show v Praze se pod taktovkou kanálu Prima COOL uskutečnil 27. května na Smíchovské náplavce. Už od poledne mohli návštěvníci sledovat exhibice zástupců několika freestyle sportů, kterým dominovala česká reprezentace freeskierů i světová skydiverská špička ve swoop freestyle, navštívit ukázku výstavy The World of Banksy nebo si poslechnout přednášku v Be!Explorer Zone. Ani tentokrát nechybělo MČR v BMX minirampě na pontonu uprostřed Vltavy, ze kterého si letos titul mistra ČR odnesl Miki Hovorka. Večer se lidmi zaplněná náplavka rozezněla v rytmech tracků DJ Wiche a Resta, jejich vystoupení završila famózní světelná Flyboard show Petra Civína. Program pokračoval afterparty s DJs na lodi Cargo Gallery.

Soutěžte se Showtimem o dárkové balíčky COOLIFE

COOLIFE FEST opět míří na Smíchovskou náplavku. Další ročník největší freestyle show v Praze vypukne v sobotu 27. května. Uvidíte českou elitu freestyle sportů. Součástí akce bude i tentokrát mistrovství ČR v BMX minirampě o titul mistra ČR. Večer se představí DJ Wich a následovat bude i afterparty. Prima COOL si při této příležitosti připravila soutěž o dárkové balíčky COOLIFE.

Čtvrtý ročník freestyle show COOLIFE FEST míří na Smíchovskou náplavku

Čtvrtý ročník největší freestyle show v Praze odstartuje v sobotu 27. května na Smíchovské náplavce. Hned od rána exhibicemi rozpumpují návštěvníkům adrenalin zástupci českého freeskiingu a snowboardingu, jetsurfingu, flyboardingu i parašutisté v rámci swoop freestylu. Součástí akce bude i tentokrát závod v BMX minirampě na pontonu uprostřed Vltavy o titul mistra České republiky a prize money 30 000 Kč.

Odstartovala největší freestyle show COOLIFE FEST. Podívejte se, na co se můžete těšit

Téma: Komerční sdělení

Největší freestyle show, která v ČR nemá obdoby, odstartovala v sobotu ráno na pražské náplavce. Už od rána jsou tam k vidění exhibice zástupců českého freeskiingu a snowboardingu, swoop freestylu, highdivingu, fly, jet i skateboardů. Pro milovníky BMX si kanál Prima COOL připravil opravdovou pecku – mistrovství ČR v minirampě na pontonu uprostřed Vltavy. COOLIFE FEST celý den provází zajímavé workshopy, filmy i přednášky, zakončené koncertem Paulieho Garanda a afterparty na Cargo Gallery s jedinečnou atmosférou. Pojďte se s námi mrknout, jak to na náplavce právě teď žije prostřednictvím streamu.

Prima COOL přináší na náplavku Coolife Freestyle Fest, největší letní freestyle show

V sobotu 10. července se pražská Smíchovská náplavka změní v dějiště největší letní freestyle show COOLIFE FREESTYLE FEST. Televizní stanice Prima COOL pod svojí lifestylovou značkou COOLIFE přináší všem milovníkům a fanouškům adrenalinových sportů jedinečnou podívanou. Do hlavního města se sjedou lyžaři a snowboardisté z celé republiky, aby předvedli dechberoucí freestyle exhibici uprostřed Vltavy. Akce navazuje na úspěšnou událost COOL HIGHJUMP TOUR z loňského roku, která získala ocenění od České eventové asociace.