CNN Prima News freestyle

freestyle

Výpis příspěvků ke štítku „freestyle“

Úspěch ve sportu je o hlavě, řekl motokrosař Podmol. Promluvil o depresích i otcově smrti

9. října 2022 21:43

Dařilo se mu ve sportu, ale i v osobním životě, přesto byl motocyklový jezdec Libor Podmol nešťastný. „Snažil jsem se přijít na to, proč to tak je. Začal si číst o spirituálním světě a meditovat. Pak jsem pochopil, že nejsem dostatečně vděčný za to, co mám. Pořád jsem chtěl víc a víc,“ přiznal v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Podmol.

Odstartovala největší freestyle show COOLIFE FEST. Podívejte se, na co se můžete těšit

Téma: Komerční sdělení
21. května 2022 10:46

Největší freestyle show, která v ČR nemá obdoby, odstartovala v sobotu ráno na pražské náplavce. Už od rána jsou tam k vidění exhibice zástupců českého freeskiingu a snowboardingu, swoop freestylu, highdivingu, fly, jet i skateboardů. Pro milovníky BMX si kanál Prima COOL připravil opravdovou pecku – mistrovství ČR v minirampě na pontonu uprostřed Vltavy. COOLIFE FEST celý den provází zajímavé workshopy, filmy i přednášky, zakončené koncertem Paulieho Garanda a afterparty na Cargo Gallery s jedinečnou atmosférou. Pojďte se s námi mrknout, jak to na náplavce právě teď žije prostřednictvím streamu.

Domů jsem chodil odřený a bolavý. Život bez kola si ale nedokážu představit, říká Beran

19. května 2022 16:04

Tomáš Beran je talentovaný rider, který už ve svých 22 letech hned dvakrát vyhrál Mistrovství České republiky (MČR) v disciplíně BMX Park. Na posledních závodech se předvedl minulý víkend a ten následující ho čeká další MČR, tentokrát v rampě na pontonu uprostřed Vltavy v rámci akce COOLIFE FEST, kterou pořádá stanice Prima COOL.

Prima COOL přináší na náplavku Coolife Freestyle Fest, největší letní freestyle show

30. června 2021 12:32

V sobotu 10. července se pražská Smíchovská náplavka změní v dějiště největší letní freestyle show COOLIFE FREESTYLE FEST. Televizní stanice Prima COOL pod svojí lifestylovou značkou COOLIFE přináší všem milovníkům a fanouškům adrenalinových sportů jedinečnou podívanou. Do hlavního města se sjedou lyžaři a snowboardisté z celé republiky, aby předvedli dechberoucí freestyle exhibici uprostřed Vltavy. Akce navazuje na úspěšnou událost COOL HIGHJUMP TOUR z loňského roku, která získala ocenění od České eventové asociace.