CNN Prima News cyklistika

cyklistika

Výpis příspěvků ke štítku „cyklistika“

Další zastávkou závodu Prima CUP byly Karlovy Vary. Cyklisty nezastavilo ani deštivé počasí

Devátý závod seriálu Prima CUP zavítal do Karlových Varů, kde si účastníci užili tři trasy kolem známého lázeňského města. Závod ČEZ Karlovy Vary byl zařazen v prestižní nejvyšší domácí soutěži Škoda Auto Český pohár v maratonu, díky čemuž se na startu sešla česká elitní špička včetně stovek amatérských cyklistů a hobby jezdců. Trasy o délkách 65, 40 a 20 kilometrů provedly účastníky krásami a dominantami tohoto proslulého lázeňského města.

PELOTONIE: Výstava cyklistických snímků na Bořislavce zaujala i Barboru Strýcovou

Pokud patříte k fanouškům cyklistiky, fotografie nebo prostě jen máte rádi pěkný kousek umění, rozhodně by vám neměla uniknout výstava PELOTONIE, The Best of Cycling Photography. Ta se koná v Bořislavka Centru ve foyer sídla společnosti Sazka do 27. srpna 2023. Fotografie je možné si zakoupit, všechny získané peníze pak půjdou na dobročinné účely. Zároveň pět z více než padesáti fotografií můžete až do 24. srpna vydražit na dobročinné platformě Dobrobot. Výtěžek z prodeje je určen na podporu mladých cyklistických nadějí ze znevýhodněných rodin.  

PELOTONIE přijela na Bořislavku. Výstava cyklistických snímků představí přední české sportovní fotografy

Aktualizováno

Fotografie plné fyzického vypětí, emocí závodníků i fanoušků během jedinečných momentů předních českých i světových cyklistických závodů. Jedinečná výstava s názvem „PELOTONIE, The best of Cycling Photography“ nadchne příznivce sportovních snímků a cyklistiky. Koná se v pražském Bořislavka Centru ve foyer sídla skupiny KKCG a přístupná bude až do konce srpna. Fotografie je možné si zakoupit a všechny získané peníze půjdou na dobročinné účely. Výstavu společně podpořily Sazka a Czech Cycling Tour.